مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پیگیری مزاحمت در تلگرام توسط وکیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزاحمت تلگرامی شامل چه مواردی می شود؟قانون مجازات مزاحمت تلگرامی چه می گوید؟انتخاب مشاور متخصص جهت شکایت از مزاحمت تلگرامی

این روز ها با فزونی فضای مجازی مردم به استفاده از این برنامه ها روی آورده ولی این برنامه ها به خودی خود بد نیستند مگر اینکه شخصی برای شما مزاحمت ایجاد و شما را دچار مشکل کند که می توانید آن را حل کنید.

تلگرام نیز جزو یکی از برنامه های پیام رسان مجازی می باشد که برای پیگیری مزاحمت تلگرام می توانید به وکیل مربوط به این موضوع مراجعه کنید و مشکل خود را با ایشان در میان بگذارید.

پیگیری مزاحمت در تلگرام توسط وکیل

مزاحمت تلگرامی شامل چه مواردی می شود؟

مزاحمت تلگرامی شامل چه مواردی می شود؟ شاید برای بعضی افراد این سوال به وجود آید که اصلا مزاحمت تلگرامی چیست و شامل چه مواردی می شود؟ ما شما را راهنمایی کرده و این سوال شما را پاسخ می دهیم.

مزاحمت تلگرامی شامل چند مورد است، یکی اینکه ممکن است فردی از عکس های موجود در تلگرام شما سو استفاده کرده و اقدام به تهدید شما کند که نوعی جرم محسوب می شود، یا شخصی شماره شما را در اختیار دارد و با استفاده از آن در تلگرام مزاحم شما شده و یا عکس های مبتذل برای شما ارسال می کند.

هرگونه پیامی که از شخصی در تلگرام برای شما ارسال شود و شما را ناخشنود کند مزاحمت محسوب می شود تما خب میزان این جرم ها با هم متفاوت است.

در موارد بالا در ارتباط با هر کدام می توانید به وکیل مراجعه و ایشان برای شما پرونده مربوطه را ایجاد کرده و شما را یاری می کند، چرا که مجازات مزاحمت تلگرامی قابل اجرا می باشد و کسی نمی توانید از قانون فرار کند، و با خیال راحت می توانید در مقابل این افراد بایستید.

قانون مجازات مزاحمت تلگرامی چه می گوید؟

قانون مجازات مزاحمت تلگرامی چه می گوید؟ شخصی که مزاحم تلگرامی دارد می تواند شکایت کند و مطمئن باشد که شکایت از مزاحمت تلگرامی بدون مجازات شخص مزاحم نخواهد ماند.

قانون مجازات مزاحمت تلگرامی می گوید اگر شخصی به وسیله تلگرام یا سایر پیامرسان های فضای مجازی باعث مزاحمت یا تهدید شود دادای مجازات است که این مجازات شامل حبس و همچنین شلاق است و شخص مورد نظر باید این مجازات ها را قبول کند.

میزان مجازات بستگی به میزان جرم مرتکب شده دارد، به طبع هرچه جرم انجام شده کمتر باشد در نتیجه مجازات آن نیز کمتر است، مجازات شخصی که فقط با پیامی مراحمت ایجاد می کند با کسی که مزاحمت آن به صورت تهدید است و یا در مقابل تهدیدش پول در خواست می کند یکی نیس و مجازات متفاوتی دارند.

انتخاب مشاور متخصص جهت شکایت از مزاحمت تلگرامی

انتخاب مشاور متخصص جهت شکایت از مزاحمت تلگرامی شاید برای بعضی افراد پیش آید که با داشتن مزاحمت تلگرامی چه کاری انجام دهم و چگونه از شر این مزاحم خلاص شوم، در این گونه موارد باید به مشاور مزاحمت تلگرامی مراجعه و مشکل خود را با آن مطرح کنید، بله درست متوجه شدید برای این گونه مشکل ها هم مشاور در نظر گرفته شده است، و نباید نگران این گونه مشکلات باشید چرا که به راحتی می توانید با آن مقابله نموه.

چرا که استفاده از تلگرام و سایر پیامرسان ها بسیار فراوان است و اکثر مردم استفاده می کنند، در نتیجه این گونه مزاحمت ها هم افزایش یافته پس باید مشاوری در این خصوص باشد که به یاری مردم بیاید و آن ها به بهترین شکل راهنمایی کند تا مشکل خود را حل نمایند.

برای انتخاب مشاور متخصص مزاحمت تلگرامی می توانید به سایت های معتبر مراجعه و اطلاعات لازم را کسب کنید، نا گفته نماند که این مشاورین هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری و اینترنتی هم مشاوره می دهند و با خیال راحت در هر زمانی می توانید به مشاورین مربوطه مراجعه کنید و نگران این نباشید که چگونه به مشاور دسترسی داشته باشید.

برای انتخاب یک مشاور خوب تنها چیزی که مد نظر باید قرار گیرد سابقه و میزان پرونده های آن مشاور است چرا که افراد با سابقه تجربه و علم بیشتری در این باره کسب کرده و شما را بهتر راهنمایی می کنند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید