مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل کاربلد برای جرم کلاهبرداری اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کلاهبرداری اینترنتی در فضای مجازیچگونه از جرم کلاهبرداری اینترنتی شکایت کنیم؟هزینه مشاوره برای جرم کلاهبرداری رایانه ای

امروزه بسیاری از کارها اینترنتی شده است. از جمله کار های بانکی و بسیاری از کارهای که با اینترنت به راحتی و غیر حضوری می توان انجام داد. از این رو بستری برای افراد سود جو برای کلاهبرداران اینترنتی فراهم شده است.از آن جای که این کلاهبرداری اینترنتی بسیار زیاد شده است. وکلای بسیار کار بلدی هم هستن که می توانند با شناسای این مجرمان به صورت اینترنتی کار را برای کلاهبردارن دشوار کنند. به طوری که کلاهبردارن در کمترین زمان و بهترین بازده بتوانند شناسای شوند.

وکیل کاربلد برای جرم کلاهبرداری اینترنتی

انواع کلاهبرداری اینترنتی در فضای مجازی

انواع کلاهبرداری اینترنتی در فضای مجازی اول از همه باید بگویم کلاهبرداری اینترنتی چیست . به کارهای که قانونی نباشد و به وسیله ابزار های اینترنتی صورت بگیرد و باعث ایجاد ضرر های مالی و معنوی برای افراد شود، به آن کلاهبرداری اینترنتی می گویند. در بعضی موارد ضرر معنوی این کار به مراتب بسیار بیشتر از ضرر مادی آن می باشد که می تواند بنیان خانواده را از بین ببرد.بعد از تعریف کلی کلاهبردادی اینترنتی به انواع کلاهبرداری اینترنتی اشاره می کنیم:

● یکی از شایع ترین کلاهبرداری که امروز از دوستان و همچنین رسانه ها می شنویم کلاهبرداری درگاه پرداخت اینترنتی جعلی می باشد به طوری که درصد بالای از کلاهبرداری اینترنتی را به خوداختصاص داده است. در این نوع کلاهبرداری صفحه درگاه تقلبی کاملا شبیه به صفحه اصلی است. تمام اطلاعات صاحب حساب اعم از شماره حساب رمز و…را ذخیره می کند و در فرصت مناسب حساب را به صورت اینترنتی خالی می کند.

●روش دیگر آن که امروزه بسیار باب شده است فروشگاهای اینترنتی است که امروزه به دلیل مشغله کاری افراد برای خرید حضوری نمی توانند اقدام کنند در نتیجه به فروشگاهای اینترنتی اعتماد کرده و خرید خود را انجام می دهند در این بین تعدادی از فروشگاه های جعلی هستند که بعد از سفارش اجناس و پرداخت پول به صورت کارت به کارت یا روش های دیگر جنس را سفارش می دهند ولی خبری از ارسال جنس نمی شود و به این صورت کلاهبرداری اینترنتی صورت می گیرد.

● در بعضی از موارد دیده شده است که افراد بعد از مراجعه به عابر بانک ها و دریافت رسید آن را در خیابان کوچه رها می کنند و افراد سود جو با جمع آوری آن و بردن آن ها به بانک و ارائه مدارک جعلی درخواست کارت بانک مجدد کرده و بعد از تحویل کارت شروع به کلاهبرداری و همچنین خالی کردن حساب فرد مذکور می شوند.

چگونه از جرم کلاهبرداری اینترنتی شکایت کنیم؟

چگونه از جرم کلاهبرداری اینترنتی شکایت کنیم؟ امروزه از آنجای که استفاده از اینترنت برای رفاه حال مردم بیشتر شده. افراد سود جوی هستند که می خواهند از اب گل آلود ماهی بگیرند. یکی از دلایل اصلی آن نا آگاهی مردم در این زمینه می باشد. همانطور که ما برای شکایت از هر نوع جرمی اعم از قتل و یا کلاهبرداری به پلیس ۱۱۰مراجعه می کنیم. برای جرم کلاهبرداری اینترنتی باید به پلیس فتا مراجعه کنیم.

در قدم اول باید به دادسرای جرایم اینترنتی مراجعه کنیم. در دادسرا پرونده به جریان می افتد و تحویل پلیس فتا داده می شود. پلیس فتا به کلاهبرداری و جعل اینترنتی و سرقت های اینترنتی رسیدگی می کند ومحافظ جان و مال مردم می باشد.

● روش دیگر این نوع شکلایات اینترنتی، مراجعه به سایت های اینترنتی پلیس فتا می باشد. در این نوع شکایت از طریق اینترنت وارد سایت پلیس فتا شده و یک صفحه ای باز می شود که به نام گزینه ارتباط مردمی است که در آن مشخصات کامل خود را وارد کرده و بعد، از طرف پلیس فتا برای رسیدگی به شکایت تماس گرفته می شود.

هزینه مشاوره برای جرم کلاهبرداری رایانه ای

هزینه مشاوره برای جرم کلاهبرداری رایانه ای همانطورکه گفتیم امروزه کلاهبرداری رایانه ای بسیار زیاد شده است که می تواند جرم کلاهبرداری رایانه ای را به دنبال داشته باشد. بسیاری از افراد هستند که به دلیل نا آگاهی و نداشتن سواد کافی به دام این کلاهبرداران می افتند. این افراد اطاعاتی کافی برای پس گرفتن اموال از دست رفته خود ندارند دراینحا داشتن یک مشاوره بسیار کار بلد می تواند به افراد در این زمینه کمک کند. این مشاوره می تواند در سایت مورد نظر ما و با بهترین و کار بلد ترین این افراد انجام شود تا در کوتاهترین زمان به اموال خود دست پیدا کنند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید