مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل پایه یک برای جرایم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه جرایم اینترنتی را گزارش دهیم؟مجازات جرایم رایانه ای چیست؟مشاوره آنلاین با وکیل جرایم اینترنتی

وکیل جرایم اینترنتی شرایط مقابله با برخورد جرم ثبت شده بر علیه شما را دادگستری راحت تر و آسان تر خواهد کرد. شخصی که با دانش روز کامپیوتر و حقوق آشنایی خوبی دارد و راهنمای شما در مسیر شما خواهد بود. فردی که با مطالعه دقیق پرونده های جرایم اینترنتی استراتژی های لازم برای دفاع از متخلفین را ارائه می کند. وکیل پایه امکان دفاع در حضور در جلسه علنی دادگاه را دارد.

وکیل پایه یک برای جرایم اینترنتی

چگونه جرایم اینترنتی را گزارش دهیم؟

چگونه جرایم اینترنتی را گزارش دهیم؟

یکی از کارهایی که نویسندگان رسانه های الکترونیکی و روزنامه ها و جراید درباره جرایم اینترنتی می کنند، اعلام جرایم رخ داده شده از طرق مختلف می باشد. به همین دلیل آنها به سراغ شبکه های اجتماعی، وب سایت های مشکوک الهویه می روند. تا نتیجه جرایم صورت گرفته را در این پایانه های اینترنتی گزارش کنند.

در صورتی که شما شاهد جرمی در اینترنت شدید اولین پیشنهاد این است، که به سراغ پلیس فتا بروید منظورم این است که می توانید با آنها تماس تلفنی برقرار کنید و اطلاعات لازم در خصوص رخ دادن جرایم را بیان کنید. می توانید با بخش ارتباط با مردمی این حوزه مشکلات را در میان بگذارید.

پیشنهاد بعدی این است می توانید برای پلیس فتا پیام بزارید آن هم از طریق سایت مرکز اطلاع رسانی آنها، بعد از وارد شدن به سامانه مرکز فوریت های پلیس فتا گزارش خود را در بخش گزارشات ثبت نمایید. تا در زمان معین بررسی های لازم صورت پذیرد.

پیشنهاد سوم این است که با حضور فیزیکی در محیط کاری مرکز اطلاع رسانی پلیس فتا و بیان جرایم رخ داده شده در فضای اینترنتی، یا همان ارتباط رو در رو با صاحبان مبارزه با این جرایم اینترنتی گزارشات خود را در اختیار آنها قرار دهید، در این حالت اصرار بر رسیدگی از سوی شما به جرایم صورت گرفته راحت تر صورت می گیرد.

مجازات جرایم رایانه ای چیست؟

مجازات جرایم رایانه ای چیست؟

می گویند مجازات جرایم رایانه ای، توان سنگینی را به همراه خواهد داشت، اما اثبات این گفته را می توانید از مراکز اطلاع رسانی جرایم اینترنتی جویا شوید. آنها به شما می گویند برابر هر سرقت اینترنتی که صورت می گیرد. چقدر لازم است بها بدهید. 

شاید بتوان گفت موضع اصلی مجازات رایانه ای به دادسرا های عمومی برمی گردد با وجود میزان جرایمی که در سطح اینترنت رخ می دهد قاضی پرونده در برابر آن جرم، حکم صادر خواهد کرد. حرفهای زیادی در خصوص مجازات این گونه جرایم است از حبس گرفته تا جریمه نقدی و ممنوع الخروج بودن افراد و همینطور امکان رد استخدام از ارگان های دولتی و همچنین رد صلاحیت این گونه افراد حتی در محیطهای غیردولتی خواهد بود.

بهترین منبع برای کسب اطلاع از مجازات جرایم اینترنتی رسانه های انتشار یافته از پلیس فتا است. آنها در برابر هر پرونده ای که در دادسراهای عمومی بررسی می شود مجازاتی را در این خصوص تعیین و ثبت می کنند. تا هشداری برای دیگر افراد جامعه باشد.

مشاوره آنلاین با وکیل جرایم اینترنتی

مشاوره آنلاین با وکیل جرایم اینترنتی

مشاوره جرایم اینترنتی این امکان را برای شما مسیر می کند که بتوانید مراحل بررسی حقوق از دست رفته شما را به شما برگردانند. آنها به شما می گویند در صورتی که با مشکلات جرایم اینترنتی روبرو شدید اولین سازمانی که به شما کمک می کند، ثبت شکایت در دادسرای جرایم اینترنتی خواهد بود.

اظهار نظرهای وکیل جرایم اینترنتی درباره افراد مرتکب با جرایم اینترنتی بدین صورت است، کسانی که سعی کرده اند به مال و ثروت شما دست درازی کنند و آنها را با خودشان ببرند همچنین سعی در کش رفت اطلاعات مهم شما هستند. می گویند این گونه افراد سعی در کلاهبرداری از شما می باشند.

کارهایی که در مشاوره آنلاین صورت می گیرد،  ثبت شکایت شما در خصوص حقی که از شما احقاق شده است چرا که این امر شرایط رسیدگی به شکایت شما را سریعتر صورت می بخشد. چنین مشاوره هایی نشان می دهند که دنیای تکنولوژی با ایده ها و روش های مدرن تری به سراغ مشکلات شما می آید.

در حالی که مشاوره های حضوری به همه شرایطی خوبی که دارند هنوز هم نمی توانند مانند مشاوره های آنلاین به راحتی در دسترس باشند که افراد مورد آزار قرار گرفته آرام شوند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید