مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل ویژه جرایم تلگرام

آنچه در این مقاله می خوانید...

با جرایم تلگرامی بیشتر آشنا شویدآیا میدانید مجازات مزاحمت های تلگرامی چیست؟پیگیری مزاحمت تلگرامی توسط کارشناس ماهر

امروزه تلگرام به یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که مخاطبان زیادی را در خود گنجانده است. همین امر سبب شده است تا جرایم تلگرامی در سالهای اخیر افزایش یابد. از این رو دولتمردان افرادی را تحت عنوان وکیل جرایم تلگرام در کشور استخدام کرده اند تا توانسته باشند فرآیند پیگیری مزاحمت تلگرامی را راحت تر کرده باشند. 

وکیل ویژه جرایم تلگرام

با جرایم تلگرامی بیشتر آشنا شوید

با جرایم تلگرامی بیشتر آشنا شوید اگرچه امروزه تلگرام در کشور ما بسیار توانسته است برای خود جایگاه ثابتی را در میان مردم  پیدا کند اما همواره محیط های شبکه های اجتماعی بسیار خطرناک هستند که جرایم های زیادی در آن روی می دهند که این امر برای تلگرام نیز صدق می کند. از این رو ما در ادامه قصد داریم به تعدادی از این جرایم اشاره داشته باشیم تا افراد با این جرایم بیشتر آشنا شوند و تمام سعی و تلاش خود را برای جلوگیری از این جرایم انجام دهند.

در خصوص اولین جرایم این شبکه می توان به موضوع اخاذی اشاره داشت. در واقع در این شبکه ها افرادی تحت عنوان هکر اقدام به هک حساب کاربری افراد می کنند و سپس با در دست داشتن مدارک از این افراد از قبیل دسترسی داشتن به صفحات چت آن ها و حتی در بعضی از موارد اطلاعات شخصی آن ها، این افراد را تهدید می کنند که در صورت نپرداختن وجه مورد نظر اقدام به پخش اطلاعات شخصی آن ها می کنند. 

از جرایم دیگر این شبکه مجازی پخش اطلاعات غیر اخلاقی است. در واقع در این شبکه های مجازی افراد سود جو در ابتدا اقدام به ساخت و ایجاد کانال ها و گروه هایی در این شبکه می کنند و سپس پس از گذشت زمانی با بالا بردن عضو های کانال خود اقدام به پخش این اطلاعات مستهجن و غیر اخلاقی می کنند که همین امر به نوبه خود باعث گسترش فحشا و بدی در جامعه خواهد شد.

از دیگر جرایم این شبکه که در سال های اخیر بسیار اتفاق افتاده است این است که افراد سود جو در ابتدا  به حساب خصوصی مخاطبان راه پیدا کنند و پس از دسترسی به اطلاعات شخصی آن ها از قبیل عکس یا فیلم شخصی اقدام به تولید استیکر ها و گیف های مختلف با تصاویر آن ها می کنند که همین امر سبب می شود تا عکس ها و فیلم های مخاطبان تحت عنوان استیکر ها در شبکه های مجازی دست به دست شود که موجب هتک حرمت مخاطبان خواهد شد.

آیا میدانید مجازات مزاحمت های تلگرامی چیست؟

آیا میدانید مجازات مزاحمت های تلگرامی چیست؟ در واقع در سال های اخیر مزاحمت های تلگرامی روند صعودی به خود گرفته است. اما همواره یکی از خواسته های اصلی افراد که قربانی این اعمال می شوند از پلیس فتا این است که با وضع قوانین سخت تر مجازات مزاحمت های تلگرامی بتوانند نقش مهمی را در جلوگیری از این مزاحمت ها ایفا کرده باشند. در واقع مجازات این مزاحمت ها در سطوح مختلف متفاوت است و وابسته به اعمال آن ها است. برای مثال مجازات کسی که اقدام به اخاذی و کلاهبرداری از افراد می کند با مجازات کسی که اقدام به پخش محتواهای مستهجن از طریق کانال ها در تلگرام می کند متفاوت است.

پیگیری مزاحمت تلگرامی توسط کارشناس ماهر

پیگیری مزاحمت تلگرامی توسط کارشناس ماهر با توجه به درخواست های زیادی که قربانیان جرایم تلگرامی از پلیس فتا و مسئولان امنیتی کشور داشته اند این دو ارگان اقدام به جذب و استخدام کارشناسان ماهر در این زمینه کرده اند. این کارشناسان ماهر می توانند به راحتی مزاحمت های تلگرامی که برای افراد مختلف ممکن است روی دهد را تشخیص دهند و پیگیری های لازم برای دستگیری و پیگیری افراد مختلف را انجام دهند تا از این مزاحمت ها جلوگیری شود. در واقع وجود همین کارشناسان ماهر باعث شده است تا میزان مزاحمت های تلگرامی در سال های اخیر به طور قابل توجهی کاهش یابد که همین امر بیانگر موثر بودن و کارایی بالای این روش است که توسط دولت و ارگان های مربوطه به اجرا در آمد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید