مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل متخصص کلاهبرداری رایانه ای در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه باید از کلاهبرداری رایانه‌ای بدانیدمشاوره حقوقی جرایم کلاهبرداری رایانه ای

با توجه به استفاده روزافزون از اینترنت و فضای مجازی و اینکه اینترنت مرکز زندگی روزانه بسیاری از افراد را تشکیل می دهد ، بدیهی است که کلاهبرداری‌ها و تخلفات گوناگونی نیز برای سوءاستفاده از این موقعیت انجام می‌گیرد. این کلاهبرداری‌ها برای فریب افراد و گرفتن سرمایه آن‌ها طراحی شده‌اند. وکیل کلاهبرداری رایانه ای می‌تواند به افرادی که به دنبال محافظت بیشتر از خود در برابر جرایم اینترنتی هستند، کمک کند. این مشاوران از قوانین به روز شده و همواره در حال تغییر کلاهبرداری اینترنتی آگاهی کامل دارند و می توانند به بهترین نحو کمک‌رسان باشند.

وکیل متخصص کلاهبرداری رایانه ای در کشور

آنچه باید از کلاهبرداری رایانه‌ای بدانید

آنچه باید از کلاهبرداری رایانه‌ای بدانید اصطلاح “کلاهبرداری رایانه‌ای” به جرایمی خطاب می‌شود که با استفاده از رایانه و اینترنت انجام می‌گیرند و این جرم که به آن کلاهبرداری اینترنتی نیز می‌گویند، به طور کلی شامل یک رایانه و یک شبکه اینترنت می‌شود. جرایم سایبری همچنین می‌توانند از دستگاه‌های دیگری همچون، رایانه ‌لوحی و تلفن همراه که به اینترنت دسترسی دارند، انجام گیرند و می‌توان گفت که رایانه یا این دستگاه‌ها، یا ابزار اجرای جرم هستند و یا هدف کلاهبرداری دیگران می باشند.جرایم کلاهبرداری رایانه ای، مجازات پذیر هستند. چنین تخلفاتی شامل اقدامات خاص و مختلفی می‌شوند، اما به طور کلی شامل سرقت اطلاعات شخصی، اطلاعات حساب بانکی و سرمایه‌های آنلاین هستند. با توجه به سرعت بالای پیشرفت و گسترش فناوری، تعداد کلاهبرداری‌ها و کلاهبرداران رایانه‌ای به اندازه‌ای افزایش یافته‌اند که این تخلف به واقعیتی روزمره تبدیل شده است. افزون بر این موارد، ردیابی کلاهبرداری رایانه‌ای به دلیل پیشرفت‌های سریع تکنولوژی مشکل است و از این رو برای مسئولان پیشی گرفتن از ترفندها و جرایمی که در این حوزه در جریان هستند، امری دشوار است. به همین دلیل، هیچ کس از اینکه روزی قربانی کلاهبرداری رایانه‌ای باشد، مصون نیست. هدف کلاهبرداران رایانه‌ای معمولا  اشخاص حقیقی، شرکت‌ها، سازمان‌ها، بانک‌ها، مدارس، دولت‌ها و نهادهای دیگری همچون بیمارستان‌ها هستند، هرچند تنها محدود به این موارد نمی باشند.
قابل توجه است که راهی قطعی برای حفاظت در برابر این نوع کلاهبرداری در دسترس نیست؛ هرچند اقدامات متعددی وجود دارند که اشخاص، تجارت‌ها و دولت‌ها و نهادها می‌توانند جهت کاهش اینکه احتمال هدف کلاهبرداران رایانه ای باشند، به آن‌ها رجوع کنند. مصرف کنندگان می‌توانند با گزارش هرگونه وب‌سایت، کاربر وب و فعالیت مشکوک، از خود محافظت کنند. برای کسانی که به اینترنت دسترسی دارند، نصب ضد ویروس به روز و مناسب بر روی رایانه‌ها و سایر دستگاه‌ها بسیار مهم است. علاوه بر این، نباید هیچ فایل، پیوست یا مطلبی را از منبعی ناشناخته بارگیری کرد. کودکان را در هنگام استفاده از فناوری و به خصوص اینترنت نظارت کنید، همچنین به فرزندان خود بیاموزید که هرگز اطلاعات شخصی از جمله کد ملی یا شماره حساب بانکی را به صورت آنلاین به اشتراک نگذارند و بزرگسالان نیز باید تشخیص دهند که چه موقع انجام این کار بی‌خطر است.
اگر شما قربانی یک کلاهبرداری رایانه‌ای شده‌اید، ممکن است لازم باد هرگونه فعالیت مجرمانه را به مقامات محلی گزارش دهید. بعلاوه، اگر تخلف به محل کارتان مربوط شود، باید سرپرست خود را مطلع کنید تا آن‌ها بتوانند موضوع را بررسی کنند و در نهایت خواه قربانی یک کلاهبرداری رایانه‌ای باشید یا متهم به ارتکاب آن، بهترین کار مشورت با یک وکیل متخصص در این زمینه است تا بهترین مشاوره ره به شما ارائه دهد و به بهترین نحو ممکن از شما دفاع کند.

مشاوره حقوقی جرایم کلاهبرداری رایانه ای

مشاوره حقوقی جرایم کلاهبرداری رایانه ای یک وکیل کلاهبرداری رایانه ای باتجربه می‌تواند با ارائه بهترین مشاوره  جرایم رایانه ای، شما را از حقوق و گزینه‌های پیش روی خود برای ایجاد کسب و کار آگاه کند و همچنین در صورت لزوم، در دادگاه نماینده شما باشد. وکیل می‌تواند به قربانیان در فرایند گزارش جرم صورت گرفته کمک و راهنمایی کند و همچنین از شخصی که با اتهامات انجام کلاهبرداری رایانه‌ای روبرو است، بهترین و بالقوه‌ترین دفاع‌ها را ارائه دهد. مرکز مشاوره و خدمات یسرا با حضور برترین متخصصان در این زمینه تلاش می‌کند تا مفیدترین و بهترین خدمات و مشاوره را به صاحبان کسب و کار اینترنتی و قربانیان ارائه دهد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید