مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل متخصص جرم هک تلگرام

آنچه در این مقاله می خوانید...

مجازات هک تلگرام دیگران در ایرانمشخصات وکیل حرفه ای جرایم اینترنتیمشاور جرایم هک تلگرام به طرق مختلف

اگر در رابطه با همسر و دوست خود شک دارید؟ آیا دوست دارید بدانید که در تلگرام آنها چه اتفاقی می افتد؟ شما بدون شک با این نوع تبلیغات آشنا هستید. این پیامی است که فقط افراد را به بهانه گیری و سو ظن به نقض حریم خصوصی دیگران ترغیب می کند، که افراد را نسبت به هک تلگرام دیگران ترغیب می کند که اصولا این یک رفتار صحیح شهروندی نیست و گاهی اوقات افراد به خاطر بی اطلاعی از قوانین جرم هک تلگرام اقدام به هک تلگرام دیگران می نمایند.

وکیل متخصص جرم هک تلگرام

مجازات هک تلگرام دیگران در ایران

مجازات هک تلگرام دیگران در ایران هک و دسترسی غیر مجاز از جمله مسائلی هست؛ که قانون ایران به تازگی و با پیشرفت علم و تکنولوژی با آن مواجه شده هست و در ابن خصوص برای هک تلگرام دیگران جرایمی تعیین کرده است. در مبحث جرایم علیه محرمانگی داده‌ها و سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی؛ در ماده ۷۲۹ بخش یکم تعزیرات قانون تنبیه اسلامی، به طور ویژه به تنبیه دسترسی غیر مجاز پرداخته هست. در این ماده بیان شده هست که دسترسی غیرمجاز به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی، که به وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده هست؛ جزای حبس از ۹۱ روز تا یک سال یا جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال یا هر دو تنبیه در نظر گرفته شده هست.

جرم هک و دسترسی غیر مجاز به داده‌های حفاظت شده از جرائم مطلق حقوق ایران به حساب می‌آید؛ به این معنی که صرف دستیابی به این اطلاعات ارتکاب جرم تلقی می‌شود و سوء استفاده از داده‌ها و دزدی و اخاذی، جرم‌های مستقل سایری هستند و تنبیه مخصوص به خودشان را دارند؛ در واقع جرایم هک تلگرام زمینه‌ای برای ارتکاب جرم‌های سایر هست.

در قانون ایران نه فقط ارتکاب هک تلگرام دیگران، جرم هست؛ بلکه تبلیغ و فرآوری محتوای آموزشی با موضع هک اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و … هم جرم محسوب می‌شود و در قانون جرایم رایانه‌ای برایشان تنبیه در نظر گرفته شده هست.

در تبصره ج ماده ۲۵ قانون جرایم رایانه‌ای؛ ذکر شده هست که انتشار یا در دسترس قرار دادن محتویات تعلیم دسترسی غیر مجاز و جاسوسی رایانه‌ای و تخریب و اختلال در داده‌های کامپیوتری(مجازات هک تلگرام) و مخابراتی جرم بوده و مرتکب به حداکثر تنبیه حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و یا هر دو آن محکوم می‌شود.

در قانون ایران حتی چنانچه دسترسی به داده‌ها و سوء استفاده از آن ‌ها غیر عمدی باشد، تنها تنبیه کیفری جرم هک ساقط می‌شود و جنبه حقوقی و جبران زیان آن همچنان پا برجا هست.

مشخصات وکیل حرفه ای جرایم اینترنتی

مشخصات وکیل حرفه ای جرایم اینترنتی

با توجه به تخصصی بودن این جرایم و ظهور جرایم در این زمینه، وكلائی كه مایل به فعالیت در این زمینه هستند، علاوه بر كنترل كامل بر مبنای علمی این ادعاها، باید در فضای مجازی و كاركردهای مختلف رایانه نیز تبحر داشته باشند، زیرا شواهد در این گونه جرائم اختلاف دارد. نیاز به کنترل عملکرد رایانه دارد. این نکته باید در هنگام انتخاب وکیل جرایم اینترنتی مورد توجه قرار گیرد، بنابراین توصیه می شود از وکلائی استفاده کنید که در زمینه طرح دعاوی مختلف در این زمینه تجربه دارند و کاملاً با رویه های قضایی حاکم بر این دعاوی آشنا هستند.

مشاور جرایم هک تلگرام به طرق مختلف

مشاور جرایم هک تلگرام به طرق مختلف مرکز مشاور هک تلگرام و مشاوره حقوقی جرایم یسرا بمفتخر است که با بکارگیری بهترین کارشناسان علوم کامپیوتر و همچنین وکلای علوم کامپیوتر، اولین مرکز مشاوره حقوقی خصوصی در زمینه نظارت بر جرایم رایانه ای است.

پیگرد قانونی پرونده هایی مانند کلاهبرداری الکترونیکی، کلاهبرداری بلیط ، کلاهبرداری رایانه ای، آزار و اذیت رایانه ای، نقض قوانین مالکیت معنوی، نشر اکاذیب، قاچاق صدا و غیره از جمله این عناصر علاوه بر نیاز به آگاهی از قانون برای رویه های قانونی، دانش فنی گسترده ای در زمینه تعقیب و گریز را تشکیل می دهد مرتبط با تولید شواهد دیجیتالی جرم و آوردن آن به دادگاه است. 

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید