مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل متخصص جرایم فیشینگ در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صفر تا صد جرم فیشینگمشاور حرفه ای جرایم فیشینگ

این مرکز تخصصی جرایم فیشینگ یک موسسه حقوقی و داوری در تهران است با داشتن بهترین وکیل جرایم فیشینگ و با توجه به تجربه چند ساله آنها در سیستم عدالت کیفری و سابق پرونده های جرایم فیشینگ می‌توانند به شما مشاوره دهند که چه کاری انجام دهید اگر شما با یک وکیل حرفه ای جرایم فیشینگ درخواست مشاوره بدهید می توانید اطلاعات بسیاری را در این باره کسب کنید. 

وکیل متخصص جرایم فیشینگ در تهران

صفر تا صد جرم فیشینگ

صفر تا صد جرم فیشینگ جرم فیشینگ زمانی رخ می‌دهد که فردی برای ترغیب گیرنده به افشای اطلاعات حساس شخصی دیگر اطلاعاتی همچون: نامه الکترونیکی، پیامکی یا ارتباط دیگری را به شخص دیگری ارسال می‌کند. کلاهبرداری فیشینگ با به تصویر کشیدن پیام آن به عنوان نوعی ارتباط رسمی، سعی دارد ماهیت جعلی پیام را پنهان کند. به عنوان مثال: شخصی که درگیر یک کلاهبرداری فیشینگ می باشد ممکن است نامه الکترونیکی گسترده ای را ارسال کند که به نظر می ‌آید از یک شرکت معروف یا از یک سازمان دولتی فرستاده شده است.

هدف نهایی این کلاهبرداری‌های فیشینگ بدست آوردن اطلاعاتی است که بزهکار می‌تواند برای افتتاح حساب‌های متقلبانه به نام قربانی استفاده کند یا در غیر این صورت با استفاده از تقلب به هویت قربانی برای سود مالی زیادی دسترسی پیدا کند. 

فیشینگ یک جرم گسترده از دیگر جرایم های رایانه ای است که اطلاعاتی همچون: نام کاربری، اطلاعات حساب بانکی، گذر واژه، ایمیل و… که همه این موارد به عنوان سرقت شناخته شده است. سرقت اطلاعات شخصی به طرز جعلی یا غیر قانونی استفاده کند کلاهبرداری است که مجزات این جرم فیشینکی به نوع جرمی که مرتکب شده اید بستگی دارد.

تشخیص اینگونه جرایم ها بسیار مهم هستند یا اینکه جرایم به درستی تشخیص داده شود، می تواند به یافتن و انطباق حکم بسیار کمک کند. مثلا در خصوص شکایت کلاهبرداری در فیشینگ گاهی تفاوت های وجود دارد؛ به طور مثال: گاهی جرم در یک جا کلاهبرداری صدق می‌کند اما ممکن است در جای دیگر پرونده حقوقی (الزام به انجام تعهد یا استرداد وجه) باشد که در این صورت عنوان کلاهبرداری صحیح نباشد.

اگر در یک حمله فیشینگ قرار گرفته اید و اطلاعات حساس و شخصی شما را کسب کرده اند، باید به مشاوره حرفه ای تماس گرفته و درباره اینکه آیا باید هشدار تقلب را در پرونده خود قرار دهید یا خیر مشورت کنید، و همچنین مشاوران جرایم فیشینگ به گونه ای به شما کمک می‌کند تا سارقان نتوانند از اطلاعات های دیگری شما را در اختیار خود قرار دهند و حساب جدید سارقان به نام شما باز نشود. که در ادامه این مطلب به شما راه حل های مقابله با حمله فشینگ را بیشتر توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.

مشاور حرفه ای جرایم فیشینگ

مشاور حرفه ای جرایم فیشینگ اگر شما به جرم فیشینگ متهم شده‌اید یا مشکوک به آن هستید، باید با یک مشاوره حرفه‌ای جرایم فیشینگ مجرب مشورت کنید. یک مشاور جرایم فیشینگ حرفه ای به شما کمک می کند تا از هر گونه کلاهبرداری فیشینگی و امثال آن ها در امان بوده و کمتر دچار مشکل شوید و همچنین مورد سواستفاده قرار نگیرید مشاوره تخصصی فیشینگی با آگاهی که در این زمینه دارد شما را از هرگونه مشکل فیشینگی مطلع و راهنمایی خواهد کرد.

تیم ما با اقدامات مؤثری که در حمایت از مشتریان انجام می دهد این اقدامات موجب رضایت اکثریت کسانی که در حمله فشینگ قرار گرفته اند می باشد پیگیری حقوقی انواع پرونده ها فشینگی در مراجع ذیصلاح داخلی و بین المللی است. تیم ما می تواند در زمینه بسیاری از حملات فیشینگی پیشگیری و یا آن را مورد پیگیری قرار دهد. مستند سازی خسارات و ادله وقوع جرم، جلوگیری از وقوع حملات فیشینگی، از دیگر اقدامات تیم مشاوره فیشینگ تیم ما می باشد.

در صورتی که به مشاوره حقوقی جرایم فیشینگ نیاز داشتید می توانید برای انتخاب بهترین مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی مجرب در این حوزه، به تیم ما مراجعه نمایید. 

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید