مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل متخصص جرایم سایبری در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از جرایم سایبری چیست؟قانون جرایم سایبری در فضای مجازی چه می گوید؟هزینه هر ساعت مشاوره برای جرایم سایبری

امروزه با افزایش محدوده سایبری اخبار های زیادی را در مورد جرایم سایبری از رسانه ها به گوشمان می رسد. این گونه جرایم برخلاف جرایم دیگری که در دنیای واقعی اتفاق می افتند تقریبا ناشناخته است و در فضای مجازی رخ می دهد به دلیل جدید بودن مردم اطلاعات کمتری در مورد این جرایم دارند همین علت باعث شده وکیل جرایم سایبری به کمک مردم بیاید و به گشایش پرونده های این چنینی بپردازد.

وکیل متخصص جرایم سایبری در مشهد

منظور از جرایم سایبری چیست؟

منظور از جرایم سایبری چیست؟ جرایم سایبری ان دسته از جرایمی هستند که در فضای سایبری رخ می دهد و اگر بخواهیم یک معادل فارسی برای ان به کار ببریم از فضای مجازی استفاده می کنیم.فضای سایبر هم محیطی هست که تمام اطلاعات و داده ها در انواع گوناگون مشاهده می شود.

می توانیم بگوییم جرایم اینترنتی فراگیرنده جرایم سایبری هم هست ولی عکس این جمله نادرست است. از مجرمین جرایم سایبری می توان به هکرها و کراکرها که بیشتر ما در مورد آنها بسیار شنیدیم نام ببریم. بعضی از هکرها با نفوذ به اطلاعات اشخاص یا شرکت ها به طرز استفاده یک برنامه یا یک سایت پی می برند و بعد می توانند از ان برنامه مشابهی در جهت سوءاستفاده از ان ابداع کنند ولی کار کراکرها به این صورت هست که آنها با نفوذ به فایل ها یا برنامه های دیگری یک تخریب و ویرانگری در ان ایجاد کند که به وسیله ویروس های مختلف می تواند انجام پذیر باشد.

اینها نمونه ای بارز از جرایم سایبری بود که افراد ماهر و متخصص مثل هکرها و کراکرها به این کار تبحر خاصی دارند و متاسفانه این هوش خود را در جای نادرست مورد استفاده قرار دادند.

قانون جرایم سایبری در فضای مجازی چه می گوید؟

قانون جرایم سایبری در فضای مجازی چه می گوید؟ قانون جرایم سایبری فضای مجازی به بخش های مختلف و زیادی تقسیم بندی می شود ولی به طور خلاصه به چند مورد از این جرایم می پردازیم:

دسترسی غیرمجاز برای داده ها و اطلاعات شخصی افراد دیگر، شنود غیرمجاز در حال انتقال ارتباطات غیرعمومی ،جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی و انتشار تصاویر نامناسب و مستهجن ،تحریف یا تغییر صوت فیلم یا تصویر دیگری و انتشار ان و مورد اخر فاش کردن اسرار خانوادگی دیگری بدون رضایت فرد.

اینها فقط بخشی از قانون های جرایم سایبری هستند و مجازات آنها متفاوت از هم هست و جرم های آنها به نحوه انجام فرد مجرم بستگی دارد و متغیر است به طور مثال جرمی که در ردیف اول ذکر شد و مربوط به دسترسی غیر مجاز به داده ها بود حکم فرد مجرم زندان از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا بیست میلیون ریال یا می توان از هردو مجازات نام برد.

به لطف مطبوعات و آگاهی سازی ها بعضی از افراد به جرایم سایبری و قانون های جرایم سایبری آگاهی دارند ولی همچنان افرادی هم هستند که آگاهی لازم را ندارند و یا اطلاعاتشان محدود است بخاطر همین مشاورین در این صورت به کمک مردم می آیند و به سوالات مردم پاسخ می دهند مخصوصا افرادی که قربانی افراد متخلف شدند نیز می توانند با مراجعه به مشاور جرایم سایبری روند پیگیری پرونده را سریعتر به جلو ببرند تا راهنمایی های لازم را از این مشاورین به دست بیاورند.

هزینه هر ساعت مشاوره برای جرایم سایبری

هزینه هر ساعت مشاوره برای جرایم سایبری مشورت گرفتن از مشاوره جرایم سایبری چه به صورت حضوری و چه به صورت تلفنی همیشه می تواند بهترین راه حل را برای مشکلات و همچنین صحیحترین جواب را به شما ارایه دهد. گرفتن وقت مشاوره همیشه باید از ان مشاوره هایی صورت پذیرد که در کار خود متخصص هستند و تجربه و مهارت آنها در زمینه پاسخگویی و مشاوره را می توانید از میزان رضایت کسانی که از آنها مشاوره گرفتند آگاه شوید.

هزینه هر ساعت مشاوره برای جرایم سایبری متغیر و شهر به شهر متفاوت هست البته شما می توانید برای سوال های کوتاه پنج یا ده دقیقه ای که دارید مشاوره غیرحضوری را به مشاوره حضوری ترجیح دهید تا برایتان مقرون به صرفه باشد. برای اطلاع دقیق از رزومه مشاوره ها و همچنین اطلاع از قیمت می توانید با مراجعه به سایت این اطلاعات را به دست اورید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید