مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل متخصص جرایم سایبری در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید مجازات جرایم سایبری چیست؟هزینه مشاوره با بهترین وکیل جرایم سایبری

وکیل متخصص جرایم سایبری در تهران توانسته با مهارت و همچنین علم به روز خود در بسیاری از دعاوی که به او سپرده شده است سربلند بیرون بیاید و بتواند موکل خود را در در مواردی که دچار جرم شده است نجات بدهد.

وکیل ها جزء نخبگان جامعه حساب می شوند چرا که با قانون سروکار دارند و با مطالعه دقیق و همچنین موشکافی آنها در تمامی حوزه‌ها به خصوص حوزه سایبری توانسته اند در مقابل بسیاری از ناهنجاری ها بایستند و قانون شکنان را به دریافت مجازات سنگین تریم وادار کنند.

وکیل جرایم سایبری توسط این مجموعه به شما معرفی می گردد تا بتوانید بدون واسطه بسیاری از مشکلات خود را در این بخش از جرایم رفع کنید.

وکیل متخصص جرایم سایبری در تهران

آیا می دانید مجازات جرایم سایبری چیست؟

آیا می دانید مجازات جرایم سایبری چیست؟ با توجه به فعالیت‌های گسترده‌ کاربران در فضاهای مجازی، کلاهبرداری‌ در این فضاها هر روز بیش‌تر از پیش شده و کاربران زیادی قربانی این حملات می‌شوند. در ادامه به بررسی این موضوع وجرایم و راهکارهایی برای جلوگیری از گرفتارشدن در دام این کلاهبرداری‌ها می‌پردازیم:

کلاهبرداران با پرداختن به موضوعات داغ و مهم و ارسال پست‌هایی در این خصوص سعی در ترغیب کاربران دارند. آن‌ها با ارسال پست‌هایی در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی گوناگون شما را به‌راحتی قربانی می‌کنند و در برخی مواقع به‌آسانی به اطلاعات شخصی‌تان دست پیدا می‌کنند یا پول شما را به جیب خود می‌زنند.

از آنجایی كه عمل مزبور احتمالا با سوء نيت صورت گرفته یعنی فردی كه در فضای مجازی به جرم دچار می شود احتمالا دارای سوء نيت بوده و عمل وی از مصاديق ماده قانون مجازات اسلامی است.

مجازات جرایم سایبری شامل مجازات نقدی و تعزیری است که مجازات تعزیری شامل زندان از سه ماه و یک روز تا 15 سال در نظر گرفته شده است و جرائم نقدی نیز بر اساس نوع جرم تعیین خواهد شد و در برخی موارد ممکن است که مجازات فرد مجرم تلفیقی از جرائم نقدی و تعزیری باشد.مجازات سایبری نسبت به نوع جرائم احتمالی و خسارات ناشی از آن، بازدارندگی لازم را نداشته نباشد، اما مقامات محترم قضایی برای مکمل آن از قانون مجازات اسلامی و قوانین مرتبط با هر صنف استفاده می‌کنند و چنانچه جرم مانند هتک حیثیت و جرائم فراتر از آن باشد مقام قضایی به قوانین مکمل‌تر رجوع کرده و در قانون دادرسی کیفری این موضوع پیش‌بینی شده است.

طبیعی است در اين رابطه بايد اشاره كرد كه در جهت اثبات اتهام، قطعا سوء نيت فرد مرتكب بايد احراز شود؛ ضمن آن كه هتک حيثيت طرف مقابل نيز بايد ثابت شود.

فیشینگ در اصطلاح به معنی شبیه‌سازی قسمت‌هایی از یک سایت اینترنتی آشنا یا معروف است با این هدف که کاربر را گمراه کرده و اطلاعات شخصی‌اش را به دست آورند. هدف حملات فیشینگ دسترسی به اطلاعات شخصی شما در دنیای مجازی است که شامل پسورد‌هایتان در شبکه‌های اجتماعی مختلف و مشخصات حساب‌های بانکی شما می‌شود.

هزینه مشاوره با بهترین وکیل جرایم سایبری

هزینه مشاوره با بهترین وکیل جرایم سایبری

هزینه مشاوره با بهترین وکیل جرایم سایبری میتواند وابسته به نوع کار و پیچیدگی موضوع می تواند دچار تغییر تحمل شود به گونه ای که اگر جرایم سایبری در حوزه مسائل سیاسی باشد بهتر باید بهترین وکیل در این حوزه گرفته شود چرا که مسائل سیاسی جزء پیچیده‌ترین مسائلی هستند که در جرایم سایبری می تواند پرونده سنگینی را ایجاد کند

از طرفی چون مشاور یا بهترین وکیل می کوشد تا موکل خود را که مرتکب جرمی در حوزه سایبری شده است را بی گناه و بدون دخالت امدی نشان بدهد که همواره این نوع مشاوره ها کارگشا و کلیدی بوده و توانسته در بسیاری از دعاوی نقش تاثیرگذاری را ایفا کند و بتواند موکل خود را از دام زندان که بی گناهان وارد آن شدند نجات بدهد.

مشاوره جرایم سایبری از جمله پرطرفدار ترین کارها در عصر حاضر می باشد به گونه ای که پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن زمینه های جرایم پیشرفته باعث شده است تا مشاوران کاربلد و کار گزیده ای وارد این عرصه شوند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید