مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل متخصص جرایم رایانه ای در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا همه جرایم رایانه ای قابل گذشت است؟قانون جرایم رایانه ای محتوای مجرمانه چه میگوید؟بهترین مشاور جرایم رایانه ای در کشور

با پیشرفت علم و تکنولوژی مردم بیشتر کارهای خودرا حتی دید و بازدیدهایشان را با استفاده از از اینترنت انجام می‌دهند و حذف اینترنت و فضای مجازی از زندگی روزمرهٔ آنها امری ناممکن است.

با پیشرفت علم رایانه ایی جرایم اینترنتی و رایانه ای هم گسترش پیدا کرده و مجرمان برای انجام جرم های پست خود امکانات بیش تری در اختیار دارند وکیل جرایم رایانه ای متخصص در کشور از افزایش روزانه ی این جرایم خبر داده است.

وکیل متخصص جرایم رایانه ای در کشور

آیا همه جرایم رایانه ای قابل گذشت است؟

آیا همه جرایم رایانه ای قابل گذشت است؟ قوانین کشوری برای همهٔ مجرمان در جرایم رایانه ای و مجازی مجازات هایی در نظر گرفته اند که اصلا قابل گذشت نیست و نمی شود آنها را بخشید ولی گاهی انتخاب مجازات برعهدهٔ افراد قربانی شده قرار می‌گیرد.

جرایم رایانه ای قابل گذشت جرایمی است که فرد مورد تجاوز قرار گرفته می‌تواند از مجازات مجرم بگذرد و اورا ببخشد ولی بازهم در نظر قانون مجرم شناخته شده بخاطر حقوق از دست رفتهٔ مادی و معنوی افرادی که به سادگی اعتماد کرده اند.

برخی از شاکیان می توانند از خطای مجرم گذشت کنند و دیگر در دادسرای جرایم رایانه ای از او شکایتی نداشته باشند و این یکی از ویژگی های جرم های قابل گذشت می باشد.

این بخشش ها هرگز از دیدگاه دولت نسبت به این مجرمان چیزی کم نمی کند و دولت و ملت همچنان به او به چشم یک یک مجرم نگاه می کنند و هیچگاه گناهش از ذهن مردم پاک نمی شود.

قانون جرایم رایانه ای محتوای مجرمانه چه میگوید؟

قانون جرایم رایانه ای محتوای مجرمانه چه میگوید؟ هرکس به طور مخفیانه و غیر مجاز به اطلاعاتی که از نظر امنیتی کامل و محرمانه است با روش های مختلف دسترسی پیدا کند مجرم شناخته شده و از نظر قانون به مجازات خودش که حبس یا جرایم نقدی می باشد می رسد.

قانون جرایم رایانه ای با تصویب مجازاتی برای کسانی که جرم هتک اطلاعات و اسرار مردم و گاهی انتشار آنها را انجام می دهند از حقوق مادی و معنوی قربانیان دفاع می کند.

جرایم رایانه ای محتوای مجرمانه عقیده دارد که هر کس باید به سزای کارهای پستی که کرده است برسد تا درس عبرتی شود برای همهٔ کسانی که می خواهند به طریقی از مردم ساده و زود باور سوء استفاده کنند.

کسانی که می خواهند از اطلاعات محرمانه مردم و به خصوص جوانان سوء استفاده کنند طبق قوانین کشوری مجازات خواهند شد و حقوق از دست رفتهٔ مردم از آنها پس گرفته می‌شود.

قوانین کشوری برای قربانیان این جرایم حقوقی تعیین کرده است که آنها بتوانند با استفاده از آنها در برابر تمام افراد سودجو بایستند و اجازه ندهند که از اس اسرارشان به صورت غیر مجاز استفاده شود.

بهترین مشاور جرایم رایانه ای در کشور

بهترین مشاور جرایم رایانه ای در کشور برای هر کاری بهتر است با مشاوری در آن زمینه مشورت کنیم تا به تنیجه ای بهتر برسیم و بتوانیم به درستی و به صورتی که برایمان سود داشته باشد تصمیم بگیریم.

بهتربن مشاور جرایم رایانه ای در کشور کسی است که تمام هدفش رسیدن به اطلاعات و حقوق از دست رفتهٔ مردم قربانی شده باشد و به چیزی جز موفقیت و رضایت مراجعه کننده فکر نکند.

هنگامی که فرد دچار مشکل و سوء استفاده اینترنتی و مجازی می‌شود از لحاظ روحی و فکری تا حدود زیادی نیاز به آرامش و امنیت دارد و این آرامش را می تواند از مشورت با بهترین و باتجربه ترین مشاور بگیرد.

بهترین مشاور کسی است که دانش و آگاهی خود را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار مردم جامعه اش قرار دهد و تمام تلاش و سعی خود را بکند تا مراجعه کنندگانش در شکایات خود و پس گرفتن حقوقشان موفق شوند.

فرد می‌تواند با انتخاب بهترین مشاور و مشورت کردن با آن مشکل پیش آمده خود را حل کند و برای به دام انداختن مجرمان از او راهنمایی بگیرد و این یکی از ویژگی های مشاوران باتجربه ی ایرانی است.

چه خوب است که مشاوران و وکیلان آگاهی ها و شناخت های خود را از طریق رسانه های ملی در اختیار مردم به خصوص جوانان بگذارند و جرایم پیش آمده را کمتر کنند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید