مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل متخصص جرایم رایانه ای در اهواز

آنچه در این مقاله می خوانید...

ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای چه می گوید؟جرایم رایانه ای قابل گذشت چه می گوید؟مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در اهواز

امروزه با پیشرفت علم و پیچیده تر شدن تکنولوژی مردم تمام کارهای خود را حتی کارهای کوچک را با استفاده از اینترنت انجام می دهند و این گونه است که جرایم رایانه ای و به دام انداختن افراد ساده بسیار زیاد و آسان شده است.

وکیل متخصص جرایم رایانه ای در اهواز از این افزایش سوء استفاده ها خبر می‌دهد که در شهرهای بزرگ و حتی کوچک مجرمان اینترنتی در حال پیشرفت و توسعه کارهای پست خود هستند.

وکیل متخصص جرایم رایانه ای در اهواز

ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای چه می گوید؟

ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای چه می گوید؟ قوانین کشوری در هر دولتی برای دفاع از حقوق معنوی و مادی مردمش در برابر مجرمان مجازات هایی وضع کرده است که هر مجرمی را به سزای عملش می رسانند.

ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای این عقیده را دارد که هرکس از طریق سامانه و سایت یا هر شبکهٔ اجتمائی تصویر، فیلم یا صدایی از فردی را تغییر دهد و در میان دیگران انتشار دهد و یا حتی دست کاری نکند و بدون هیچ تغییری از آن سوء استفاده کند مجرم محسوب می‌شود.

در دولت ایران مجرمان مجازی و اینترنتی به جرایم نقدی یا حبس محکوم می شوند و این گونه به مجازات خود می رسند گرچه هیچ مجازاتی برای این کارهای پست و بی ارزش نمیتوان در نظر گرفت ولی باز هم این مجازات شاید درس عبرتی برای افراد سودجو باشد.

همهٔ کشورها برای این جرم های اینترنتی و مجازی مجازات هایی تعیین کرده اند در هر دولتی درجهٔ سختی این مجازات ها متفاوت است ولی هرگز از بی ارزش بودن کارهایشان چیزی کاسته نمی شود و در هر نقطهٔ جهان این جرم ها پست به شمار می رود.

دولت هر ملتی برای دفاع از حقوق افراد قربانی شدهٔ این جرایم تمام سعی و تلاش خود را می کند و موفق شدن در این راه را مهم ترین هدف خود می داند و در دام انداختن سودجویان اینترنتی را از بزرگ ترین اهداف می داند.

جرایم رایانه ای قابل گذشت چه می گوید؟

جرایم رایانه ای قابل گذشت چه می گوید؟ به دام انداختن مجرمان و تحویل دادن آنها به قانون وظیفهٔ دادسرا و پلیس فتا می باشد آنها با انجام دادن تحقیقات و مطمئن شدن از جرم آنها مانند خودشان برایشان دامی پهن می‌کنند و گرفتارشان می کنند.

در برخی جرایم وظیفهٔ تصمیم گرفتن در مورد جرم مجرمان و شکایت کردن و نکردن از آنها بر عهدهٔ فرد مورد تجاوز قرار گرفته می باشد و او می تواند تصمیم قطعی بگیرد که آیا او مجازات شود یا از جرم او بگذرند.

جرایم رایانه ای قابل گذشت گاهی باعث می شود فرد مجرم از خطا و اشتباهی که کرده است خجالت بکشد و دیگر در انجام آن هیچ سعی و تلاشی نکند و گاهی هم موجب می‌شود که مجرمان بیش تر به کارهای پست خود ادامه دهند.

کشور ما تا جایی که می‌تواند خودش سودجویان اینترنتی را مجازات می‌کند و اگر هم بخواهد تصمیم را به افراد مورد مورد تجاوز و قربانی واگذار کند باز هم خودش برای آن خطاکاران مجازاتی هرچند کوچک در نظر می‌گیرد.

دولت هدف اصلی اش از اجرای مجازات ها چه بر عهدهٔ خودش چه بر عهدهٔ دیگران دفاع از حقوق مادی و معنوی مردم کشورش می باشد.

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در اهواز

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در اهواز برای حل کردن هر مشکلی بهتر است که با فردی که در آن زمینه تجربه دارد مشاوره کرد و او با تجربهٔ خود کمک اساسی می‌تواند بکند و فرد را از مشکلی که در آن وجود دارد برهاند.

مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای در اهواز با مشاوران مجرب و با تجربه به تمامی افراد قربانی شده مجازی کمک می کنند و سعی دارند که حق از دست رفتهٔ آنها را پس بگیرند.

مشاوره جرایم رایانه ای نقش بسیار مهمی در زندگی انسان دارد مشاوره مربوطه با آگاهی و شناخت خود مردم مراجعه کننده را نیز آگاه می کند و راه های رهایی از دام های سودجویان را به آنها آموزش می‌دهد.

مشاوره و مشورت با مشاوران حقوقی جرایم رایانه ای باعث شده است که از پیشرفت سودجویان در زمینه های سوء استفادهای مجازی جلوگیری شود.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید