مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل متخصص جرایم تجارت الکترونیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع جرایم مرسوم تجارت الکترونیکهزینه وکالت جرایم تجارت الکترونیک

اگر برای رفع مشکلات مربوط به جرایم الکترونیکی به وکیل ماهر و زبردست و متخصص در این زمینه نیاز دارید بهتر است به سایت های اینترتنی مراجعه کنید. با جستجوی کوتاه در فضای مجازی می توان به صفحه اینستاگرام یا سایت وکیل جرایم تجارت الکترونیک مراجعه کرد و سوالات خود را مطرح نموده و در اسرع وقت به پاسخ دست یافت.

وکیل متخصص جرایم تجارت الکترونیک

انواع جرایم مرسوم تجارت الکترونیک

انواع جرایم مرسوم تجارت الکترونیک امروزه با پدیدار شدن انواع لوازم الکترونیک و سایت های اینترنتی و صفحات اینستاگرام همان گونه که زندگی و کسب و کار و درامد را تحت تاثیر مثبت و منفی خود قرار داده است به همان نسبت تخلفات و انواع جرایم تجارت الکترونیک را نیز باعث شده است.

بسیاری از جرایم الکترونیک که اغلب آن مربوط به جرایم کامپیوتر است گاهی مربوط به یک شخص و یا گروهی از افراد یک شرکت مربوط است و گاهی مربوط به مسائل و امنیت یک کشور است. در دنیای مجازی امروز بسیاری از خرید و فروشها و دستیابی به مواد از طریق فضای مجازی انجام می شود و در این راستا کلاهبرداریهای مختلف در زمینه خرید و فروش انواع محصولات سهم عظیمی از جرایم الکترونیکی را به خود اختصاص می دهد. هک کردن حساب یک شخص یا یک مکان و خالی شدن آن حساب از دیگر نمونه های جرایم الکترونیک است. سرقت و یا جاسوسی کردن و تغییر د دستکاری در اطلاعات شخصی و یا ملی به نیت های متفاوت نیز از دیگر جرایم الکترونیکی می باشد.

دسیسه چینی علیه مسایل جزئی و یا کلی و مهم یک کشور و ایجاد ناامنی و هرج و مرج از جرایم رایانه ای است. گاهی در زمینه تجارت های کوچک و بزرگ رقبا و تجار مختلف برای از بین بردن رقبای خود از طریق وسایل الکترونیک اقدام به پرونده سازیهای متفاوت برای رقبا می کنند که از جرایم الکترونیکی به شمار می آید. حتی مسائل شخصی تری چون بازی با آبرو و احساسات افراد ساده دل و یا بی تجربه و از هم پاشیدن زندگی آنها از دیگر جرایم الکترونیکی محسوب می شود.

برخی از برنامه نویسان متخصص و دانشمند و کار بلد و نیز هکرهای نخبه و با تجربه به وسیله این علم خود می توانند مرتکب جرایم کوچک و بزرگ فراوانی شوند که گاهی جبران ناپذیر است.

هزینه وکالت جرایم تجارت الکترونیک

هزینه وکالت جرایم تجارت الکترونیک با گسترش فضای مجازی و لوازم مرتبط در این زمینه جرایم فضای مجازی نیز بسیار فراوان شده است و افراد زیادی را متحمل مشکلات و حتی ضررهای مالی و جانی می کند. از این رو در برخی موارد افراد قادر  نیستند به تنهایی گرفتاریهای پیش آمده در این زمینه را حل کنند و نیاز به وکیل جرایم رایانه ای دارند. در این راستا هزینه وکلا برای موکل بسیار مهم است و چه بسا بر اساس آن مجبور به تصمیمات متفاوتی شود.

به طور کلی موکل و وکیل بهتر است قبل از شروع کار قرادادی متعارف تنظیم کنند و شرایط خود و میزان متعادل پیشنهادی هزینه را ذکر کنند تا در پایان کار و هنگام پرداخت هزینه وکالت برای هر یک از طرفین مشکلی پیش نیاید و مدرکی قانونی وجود داشته باشد. هزینه هر وکیل با توجه به نوع جرایم و کار کوچک یا بزرگی که بنا است انجام دهد تفاوت دارد. در بیشتر موارد تجربه و تخصص و نیز شهرت و انصاف هر وکیل در تعیین هزینه وکالت بسیار مهم است. همچنین اینکه وکیل ظرف چه مدت کار را به اتمام رساند و چقدر زمان صرف پرونده می شود و به ثمر نشاندن به موقع کار و حتی اینکه تا چه حد کار او مورد رضایت موکل باشد و برای او فایده داشته باشد می تواند در میزان حق الوکاله وکیل اثر داشته باشد.

برخی از وکلا با در نظر گرفته شرایط و اوضاع مالی موکل خود ممکن است از حق طبیعی خود گذشته و هزینه وکالت خود را بسیار کاهش دهد و این بسته به خلقیات هر وکیل است.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید