مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل ماهر جرم هتک حیثیت در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

جرم هتک حیثیت رایانه ای چیست؟مجازات هتک حیثیت در فضای مجازیمشاوره تلفنی در خصوص جرم هتک حیثیت

وکیل جرم هتک حیثیت پایه یک تهران در شکل آنلاین، به شکل تخصصی و با سوابق و تجارب چندین ساله به نحو احسن ارائه دهنده خدمات وکالت بوده و با قیمت مناسب مزایای منحصر به فرد را به موکل خود مختص می نماید لذا شما می توانید با چند کلیک ساده به راحتی با آن در تماس بوده و بدون حضور فیزیکی و ترافیک‌های سنگین در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی نموده و پیوسته از وی مشاوره بگیرید.

وکیل ماهر جرم هتک حیثیت در تهران

جرم هتک حیثیت رایانه ای چیست؟

جرم هتک حیثیت رایانه ای چیست؟

همانطور که مستحضرید در چند سال اخیر با پیشرفت و فن آوری بالا دنیای واقعی انسان ها با فضای مجازی درآمیخته است. لذا اگر در این عرصه به خوبی قدم برداشته شود؛ علیرغم آشنایی با فرهنگ و تمدن بین المللی، می توانیم در بیشتر زمینه ها، از جمله امور دینی و سیاسی و صناعی و بازرگانی و پزشکی و دانشگاهی و کشاورزی و معادن و غیره، به موفقیت های باور نکردنی نائل آییم.

اما متاسفانه گاهی بر حسب عکس قضیه، افرادی در بین ما بسر می برند که بدون طی مسیر عادی و زندگی آشفته، تاثیر منفی در ابعاد مختلف موقعیت دیگران دارند. لذا اینجاست که قوانین قضایی نیز جهت برقراری عدالت و حفظ امنیت کشوری، ایفای نقش می نماید.

حال با این مقدمه به سر اصل مطلب بر می گردیم؛ که بنا بر اصل قوانین جزایی، هتک حیثیت رایانه ای و تغییر و دستبرد و انتشار تصویر و فیلم و اصوات و فیلم ها ی خانوادگی در سیستم های رایانه ای؛ که قاعدتاً منجر به فضاحت حیثیت اشخاص گردد، جرم محسوب گردیده و محکومیت حبس و جزای نقدی را در پی خواهد داشت.

مجازات هتک حیثیت در فضای مجازی

مجازات هتک حیثیت در فضای مجازی

در فضای مجازی و سامانه های الکترونیکی و مخابراتی، هتک حرمت زمانی مشمول جرائم می گردد که تحریف و دستبرد به اسرار دیگران از روی قصد و غرض باشد. از جمله با پخش فیلم های خانوادگی و اصوات و تصاویر و یا قرار دادن تصویر یک شخص اصیل مذهبی در کنار افراد مبتذل اعتبار و حیثیت آنان به خطر افتد.

همچنین گاهی در محیط و سایت های مجازی، هتک حرمت در قالب اتهامات بر علیه یک فرد متشخص و سیاسی در جلسات سخنرانی رخ می دهد. که بدین منظور عرائض مخاطب را با صداگذاری تغییر داده تا در جامعه عکس آن بازتاب داشته باشد.

اما در برخی موارد که پخش مدارک نامبرده، بنا بر مشهور ساختن افراد بوده و یا به قصد مزاح و شوخی باشد، هتک حرمت و جرم محسوب نمی گردد چون توهین‌آمیز نبوده و آبرو و شرف دیگران زیر سوال نمی‌رود. ولی در عین حال درجات کمتری از مجازات را در پی خواهد داشت. لاکن در صورت عکس قضیه که به قصد فضاحت صورت می پذیرد، جرم محسوب گردیده و فرد مجرم بر طبق قوانین کیفری و مجازات هتک حیثیت، به حبس و جزای نقدی محکوم خواهد شد.

مشاوره تلفنی در خصوص جرم هتک حیثیت

مشاوره تلفنی در خصوص جرم هتک حیثیت

اگر چنانچه در اطراف محل زندگی شما هیچ دفتر وکالت وجود نداشته و یا دسترسی آسان بدان ندارید، می توانید از طریق وب سایت های الکترونیکی دست به کار شد و در اندک زمان ممکن و به سهولت به معروفترین و ماهرترین وکلا دستیابی داشت.

در سایت حال حاضر مشاوره تلفنی با وکیل مورد نظر دارای فواید و مزیت های منحصر به فرد است و شما می توانید بدون اتلاف وقت و صرفه‌جویی فوف العاده در هزینه‌ها و بدون حضور فیزیکی در دفاتر، از وکیل خود مشاوره دریافت نمایید همچنین وکلای ما با شکیبایی به نگرانی‌های شما توجه نموده و در این راستا شما را راهنمایی خواهند کرد.

پس از تسویه حساب هزینه مشاوره تلفنی، وکیل مربوطه به بررسی دقیق پرونده و سوال شما خواهد پرداخت و جهت پاسخگویی با شما تماس تلفنی خواهد داشت. همچنین شما می توانید با وکیل خود در هر ساعت و مکان در ارتباط باشید و به بهترین شکل ممکن از نظراتش بهره مند گردید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید