مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل خبره جرایم فارکس

آنچه در این مقاله می خوانید...

جرم فعالیت در فارکس چیست؟چه مجازاتی برای فارکس در ایران وجود دارد؟مشاور حقوقی جرایم فارکس

اگر کاربری در مبادلات ارزی خود و فعالیت در فارکس دچار مشکل شده است و به تنهایی نمی تواند مسئله خود را حل کند، بهتر آن است که هر چه زودتر به سراغ وکیل جرایم فارکس رفته و به شکل حضوری یا در اینترنت سوالات را مطرح کرده و از وی کمک و مشورت خواست.

وکیل خبره جرایم فارکس

جرم فعالیت در فارکس چیست؟

جرم فعالیت در فارکس چیست؟ فارکس تقریبا همان مبادلات ارزی می باشد و بی شباهت به بورس و فعالیتهای آن نمی باشد. در ایران افراد بسیاری تمایل به فعالیت در فارکس دارند و خواهان به دست آوردن سود و سرمایه زیاد می باشند. از این روی اغلب آنها بدون داشتن اطلاعات کافی در این زمینه و یا مشورت کردن با متخصصان دچار کلاهبرداری در زمینه فارکس می شوند و چه بسا متحمل ضررهای جبران ناپذیری نیز می گردند.

بسیاری از کاربران در این زمینه از روش ها و راه های تکراری و شناخته شده ای استفاده می کنند که برای کلاهبرداران بسیار آشنا است و به راحتی می توانند کلاهبرداری کنند و از این راه کاربران تازه کار و بی تجربه را سریع و آسان شناسایی کرده سرمایه آنها را به بهانه فعالیت در فارکس تصاحب کرده و ضرر های مالی به آنها وارد می کنند.

از این روی بهتر است کاربران قبل از شروع فعالیت های مختلف در فارکس کاملا از شیوه ها و روشهای مناسب آشنایی پیدا کنند و فوت و فن آن را کاملا بشناسند و سرمایه خود را به دست هر کس نسپارند تا نه تنها بتوانند موفق بوده و سودی کسب کنند بلکه از کلاهبرداریهای موجود در فارکس در امان باشند سرمایه آنها حفظ شود.

چه مجازاتی برای فارکس در ایران وجود دارد؟

چه مجازاتی برای فارکس در ایران وجود دارد؟ در ایران نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر کلاهبرداری در فارکس و فعالیت های در این زمینه جرم محسوب می شود و مجرمان فعال در این رابطه حتما توسط قانون پیگیری شده و مجازات می شوند. مجازات این گونه جرمها نیز متفاوت است و به میزان کوچک و بزرگ بودن جرم بستگی دارد و شامل حبس یا پرداخت جریمه نقدی می شود.

اگر جرم فعالیت در فارکس سبک باشد مجازات سبک تری دارد و مثلا حبس یک تا چند ماه در پی دارد. اما اگر کلاهبرداری در فعالیت های ارزی یا فارکس سنگین باشد و سود کلانی نصیب مجرم شده باشد به همان نسبت مجزات او سنگین تر خواهد شد و ممکن است مجازات او به حبس یک یا چند ساله منجر شود.

گاهی در دادگاه برای کلاهبرداران این گونه جرمها مجازات نقدی در نظر گرفته می شود و ممکن است چند برابر سودی که به دست آورده است را طبق حکم دادگاه و قاضی در مدت زمان معین شده پرداخت کند.

مشاور حقوقی جرایم فارکس

مشاور حقوقی جرایم فارکس فعالیت در فارکس یا همان مبادلات ارزی ضمن اهمیت بسیار و طرفداران زیادی که دارد از حوزه های مشکل ساز و دردسر ساز برای کاربران است. هر گونه کلاهبرداری در زمینه فارکس جرم محسوب می شود و با کمک مشاوران و متخصصان باید به حل آن پرداخت و حق الزحمه هر مشاور هم با توجه به تبحر و سابقه او متغیر می گردد.

برخی مشاوران در زمینه جرایم فارکس هم اطلاعات و تجربه دارند و برخی دیگر در این زمینه بسیار باخبره و صاحب تجربه هستند و چه بسا تنها در زمینه این گونه جرمها فعالیت دارند. این افراد می توانند مشاور حقوقی مناسبی در زمینه جرمهای فارکس باشند و مراجعان با حضور در دفتر مشاور جرایم فارکس می توانند مشکلات خود را حل کنند.

گاهی با مراجعه به صفحات مجازی این مشاوران می توان مشکلات و سوالات خود را بیان کرد و بدون پرداخت هیچ پول یا هزینه ای در اسرع وقت و به راحتی به پاسخ خود رسید. گاهی اوقات هنگامی که افراد شکایات ارزی خود را در دادگاه مطرح می کنند از سوی خود دادگاه و قاضیان مشاوران خوبی معرفی می شوند که به آنان نیز می توان اعتماد کرد و مسئله پیش آمده را با این کارشناسان در میان گذاشت که در این صورت هزینه مشاوره نیز کاهش می یابد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید