مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل خبره جرایم رایانه ای در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید جرایم رایانه ای شامل چه موادی می شود؟ماده 28 قانون جرایم اینترنتی چه می گوید؟مشاوره آنلاین جرایم رایانه ای با بهترین وکیل

اینترنت واژه ای است که امروزه همگان با نامش آشنایی داشته و از آن در انجام‌ بسیاری از امور استفاده کرده اند. به طور کلی می توان گفت مزایای استفاده از اینترنت چند برابر معایب آن می باشد. مطلبی که در ادامه قصد بیان آن را داریم کلاهبرداری اینترنتی و کلاهبرداری رایانه ای می باشد، همچنین به بیان جرم کلاهبرداری رایانه ای و مشاوره با وکیل جرایم رایانه ای خواهیم پرداخت.

وکیل خبره جرایم رایانه ای در شیراز

آیا می دانید جرایم رایانه ای شامل چه موادی می شود؟

آیا می دانید جرایم رایانه ای شامل چه موادی می شود؟ انواع کلاهبرداری اینترنتی در فضای مجازی وجود دارد.به عنوان مثال به چند نمونه از این جرایم اشاره می کنیم:

  • از جمله هک کردن حساب های بانکی با استفاده از اطلاعات کارت دیگران، فروش محصولات فیک و جعلی و نرسیدن محصول به دست مشتری با وجود پرداخت وجه، خالی کردن حساب مردم با انواع پیام های فریب دهنده و اغوا کننده، تبلیغات جعلی در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام و…
  • به عنوان مثال اگر شما از درگاه های غیر ایمن برای پرداخت اینترنتی خود استفاده کنید امکان دارد که رمز کارت بانکی شما و اطلاعات آن سرقت شود و حساب بانکی شما توسط کلاهبرداران خالی شود. در این صورت شما میمانید و یک حساب خالی.
  • یک نمونه دیگر از این جرایم را می‌ توان به فروشگاه های مجازی تقلبی نسبت داد. بعضی از فروشگاه های مجازی چه در سایت هایرفروشگاهی گوگل و چه در پیام رسان های عمومی همچون اینستاگرام و تلگرام به صورت تقلبی مشغول به فعالیت بوده و هیچگونه اجناسی برای فروش ندارد این فروشگاه ها صرفاً اقدام به دریافت هزینه هایی از افراد قربانی نموده و هیچ گونه کالای برای آنها ارسال نمی کنن.

لازم به ذکر است که بیان شد، وقوع جرم تنها متعلق به فضای فیزیکی نبوده و اگر جرمی در گذشته صورت می گرفت راحت تر رسیدگی می شد، اما با وجود شبکه و فضای مجازی رسیدگی به این چنین امور سخت و مشکل گشا شده است و انواع جرم متنوع و متفاوت تر شده است که تنها و تنها با آموزش سواد رسانه ای تا حدودی از وقوع چنین جرم هایی جلوگیری کرد.

ماده 28 قانون جرایم اینترنتی چه می گوید؟

ماده 28 قانون جرایم اینترنتی چه می گوید؟ قانون جرایم اینترنتی در سال 1388 برای مقابله با جرایم فضای مجازی به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید. ماده 28 قانون جرایم به صورت زیر می باشد.

دادگاه های ایران در موارد زیر و طبق قانون، صالح به رسیدگی جرایم اینترنتی هستند:

  1. داده‌های مجرمانه یا داده‌هایی که برای ارتکاب جرم به کار رفته شده به هر نحو در سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی یا حاملهای داده موجود در قلمرو حاکمیت زمینی، دریایی و هوایی جمهوری اسلامی ایران اندوخته باشد.
  2. این جرم از تارنماهای دارای دامنه کد کشور ایران ارتکاب شده باشد.
  3. جرم توسط هر فرد غیرایرانی یا ایرانی در خارج از ایران علیه سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی و وب‌ سایت های مورد استفاده یا تحت کنترل نهاد رهبری یا نمایندگی‌های رسمی دولت یا قوای سه‌گانه یا هر نهاد یا مؤسسه‌ای که خدمات عمومی ارائه داده یا علیه وب‌سایت های دارای دامنه کد کشور ایران در سطح گسترده ارتکاب شود.

مشاوره آنلاین جرایم رایانه ای با بهترین وکیل

مشاوره آنلاین جرایم رایانه ای با بهترین وکیل هزینه مشاوره جرایم رایانه ای با توجه به این که وکیل یا مشاور تا چه حد تبحر داشته متغیر بوده و با توجه به مکان و محل زندگی نیز هزینه ها متفاوت خواهد بود بنابراین نمی توان نرخ ثابتی را برای جرم کلاهبرداری رایانه ای بیان کرد اما به طور کلی می توان گفت هزینه مشاوره برای کل جرایم رایانه ای یکسان است اما ممکن است از یک وکیل به وکیل دیگر اندکی متفاوت باشد. با مشاوره می توان راه و چاه را بهتر تشخیص داد و هر چه سریع تر به پرونده رسیدگی کرد تا در مدت زمان کمتر به نتیجه دلخواه خود رسید.

در صورت نیاز به مشاوره برای جرم صورت گرفته در مورد جرایم فضای مجازی می توانید هم یه صورت آنلاین و هم به صورت حضوری خدمات مشاوره ای را دریافت کنید. که هزینه دریافتی بسته به میزان ساعت دریافت مشاوره هیزنه و قیمت آن متغیر است.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید