مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل خبره جرایم جعل رایانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

مجازات جرم جعل رایانه ای چیست؟مشاوره تخصصی در زمینه جعل رایانه ای

وکیل جرایم جعل رایانه ای، به دلیل بالا بودن جرم مجرم باید خیلی خبره و ماهر باشد و بتواند مهارت کافی برای به حداقل رساندن جرم را داشته باشد. وکیل مخصوص این جرم همواره بهتر است از وکلای پایه یک باشد و با بهره گیری از قوانین و به روز رسانی اطلاعات خود و با تجزیه و تحلیل رفتار های مجرم، اقدام شایسته و صحیحی را به عمل آورد تا هم برای فرد شاکی و هم برای فرد مجرم بهترین اقدام قانونی صورت گیرد.

وکیل خبره جرایم جعل رایانه ای

مجازات جرم جعل رایانه ای چیست؟

مجازات جرم جعل رایانه ای چیست؟  امروزه به دلیل استفاده گسترده مردم سراسر دنیا از فضای مجازی و اینترنت هر گونه جعل و سوء استفاده از این موضوع نیز به میزان قابل توجهی افزایش داشته است. بستر و محل جرم جعل رایانه ای، فضای مجازی و سایبری می باشد که مجازات جرم جعل رایانه ای می تواند به اشکال مختلفی انجام گیرد. وکیل جرایم رایانه ای معتقد است در بهترین حالت ممکن جرم جعل اعم از تغییر داده و یا درج آن هم در عالم واقع ایجاد شده و هم در فضای سایبری رخ می دهد. خوب است بدانید جرم جعل در فضای مجازی بر روی داده های موجود در سیستم های شخصی صورت می گیرد و صرفا هم باید در فضای اینترنتی باشد و نه در موارد دیگر تا بتوان از طریق جرایم رایانه ای پیگیر این جرم شد. با این حال بهتر است در این موارد تخصصی از وکیل با تجربه استفاده شود.

رفتار های مختلفی در جرم جعل رایانه ای وجود دارد که شامل تغییر دادن داده ها و یا ایجاد آن ها و وارد کردن که مختص جعل رایانه ای می باشد که هر کدام به صورت مجزا می توانند باعث تحقق این جرم شوند. هم چنین اگر کسی سندی را در دنیای واقع جعل نماید که همان منظور از جعل سنتی می باشد، سپس آن را اسکن کند و از طریق رایانه و فضای مجازی آن را برای سازمان یا نهادی به فرستد آن گاه استفاده از داده مجهول رخ داده است.

 اکثر مردم به دلیل این که آشنایی و آگاهی کاملی از فضای مجازی ندارند به آسانی در دام افراد هکر و سود جو گیر می افتند هم چنین ممکن است دچار ضرر و زیان های مادی و معنوی هنگفتی شوند. در فضای مجازی امکان استفاده از اسناد مجهول وجود دارد که در این صورت مجرم تغییر و تحولی در داده های سیستم ایجاد می کند، در این صورت ممکن است ثالثی از آن سوء استفاده کند و بهره مند شود. لذا ثالث را می توان با عنوان استفاده از سند مجهول در فضای مجازی و فرد دیگر را جاعل و تحت این عناوین تحت تعقیب قرار داد.

مجازات جرم رایانه ای و سایبری با توجه به نوع جرم و میزان تخلف صورت گرفته متغیر می باشد و از این رو ممکن است جاعل به حبس یک سال تا پنج سال و یا به جزای نقدی که مقدار ناچیزی می باشد محکوم گردد هم چنین ممکن است به هر دو تا از این مجازات با هم محکوم گردد.

مشاوره تخصصی در زمینه جعل رایانه ای

مشاوره تخصصی در زمینه جعل رایانه ای چنان چه سخن از جعل رایانه ای می شود تغییر در این موارد داده ها را شامل می شود. تراشه و علائم در سیستم رایانه ای از جمله مواردی هستند که داده ی رایانه ای نیز به آن ها اطلاق می شود و به دلیل تخصصی بودن شکایت در خصوص جرایم رایانه ای، بهترین راه کار مشاوره تخصصی با وکیل مجرب و ماهر جرایم رایانه ای می باشد. این وکیل باید مرحله به مرحله در روند این پرونده، با مشاوره تخصصی تمامی توضیحات لازم را انجام دهد و اقدامات ضروری و مهم را در پی رسیدگی پرونده به درستی انجام دهد. زیرا ممکن است بسیاری از مراجعه کنندگان به علت نداشتن آگاهی کافی مجرم نبوده و به دلیل جهل و نا آگاهی از قوانین جعل سایبری تحت تعقیب قرار گرفته شده باشند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید