مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل خبره جرایم تلگرامی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با مهمترین جرایم تلگرامیمشخصات یک وکیل خوب چیست؟هزینه مشاوره جرایم اینترنتی تلگرام

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی,فضای اینتزنتی و استفاده از نرم افزارهای ارتباطی از جمله تلگرام بسیار گسترده شده و در کنار آن راه های ارتکاب جرم برای افراد مسلط به این حوزه نیز افزایش یافته است.

عموما افراد جامعه به دلیل عدم آشنایی کامل با فضای مجازی به راحتی در دام افراد سودجو قرار می گیرند و گاه ضررهای مالی هنگفتی را متحمل می شوند.با توجه به تخصصی بودن دعاوی در این حوزه بهتر است از وکیل خبره جرایم تلگرامی کمک گرفته شود.

وکیل جرایم تلگرامی می تواندگام به گام در روند پرونده و یا پیش از طرح پرونده با ارائه مشاوره حقوقی به شما عزیزان توضیحات لازم را ارائه و شما را از سلسله قوانین مربوطه آگاه نماید, تا شما نیز وفق قوانین و مقررات اقدام نمایید.

وکیل حوزه جرایم اینترنتی با آگاهی کامل از نحوه ارتباطات فضای مجازی و قوانین و جرم های می تواند به دفاع از شما در دادگاه اقدام کند. این وکلا جدای از پرونده های سنتی در این حوزه تعلیم دیده و برای حل چنین پرونده هایی آمادگی لازم را دارند.پس بهتر است در صورت بروز چنین مشکلاتی مستقیما به این افراد و مراکز, از جمله پلیس فتا مراجعه کنید.

وکیل خبره جرایم تلگرامی

آشنایی با مهمترین جرایم تلگرامی

آشنایی با مهمترین جرایم تلگرامی طبق آمارهای ارائه شده در حال حاضر تلگرام بیش از 20 میلیون کاربر دارد که بخش قابل توجهی از این افراد بدون داشتن آگاهی کامل از جرایم اینترنتی تلگرام در این شبکه فعال هستند. برای آشنایی با مهمترین جرایم تلگرامی به تعدادی از آنان که دارای پرونده قضایی نیز هستند اشاره می کنیم.

از جمله جرایم تلگرامی می توان, ساخت استیکر غیر اخلاقی و یا ساخت استیکر مخاطبان دیگر تلگرام, ساخت ربات یا کانالی که ترغیب و تشویق به جرایم تلگرامی می کند ویا با استفاده از کانال های تقلبی اقدام به کلاهبرداری و دریافت مبالغی هنگفت می کنند, هتک حرمت و نشر اکاذیب علیه افراد دیگر در فضای مجازی, نقض حریم خصوصی و سرقت اطلاعات شخصی از طریق دستگاه اندرویدی را نام برد.

اکثر این جرایم دارای پرونده های متعددی در دادگاه هستند که افرادی کاملا بی اطلاع از نحوه استفاده از این اپلیکیشن در دام افراد سود جو گرفتار شده و یا گاها به دلیل استفاده ناآگاهانه از این نرم افزار دچار چنین مشکلاتی شده اند.

مشخصات یک وکیل خوب چیست؟

مشخصات یک وکیل خوب چیست؟ مشخصات وکیل خوب در این حوزه می تواند متفاوت با سایر وکلا در دیگر پرونده های قضایی باشد.به دلیل نو ظهور بودن جرایم در این حوزه, وکلایی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند می بایست علاوه بر تسط کافی بر مبانی علمی این دعاوی, آشنایی کافی با فضای مجازی و عملکرد های مختلف تلگرام داشته باشند چرا که ادله موجود در این گونه جرایم دارای تفاوت هایی با سایر جرایم می باشد.

علاوه بر این موضوع سابقه وکیل در حل و فصل چنین پرونده هایی که در فضای مجازی شکل می گیرد یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب وکیل است.کسانی که چنین موضوعاتی را دنبال کرده اند آگاهی دارند که یافتن مجرم در این فضا بسیار سخت است زیرا این موضوع می تواند از فضای کشوری خارج و بین المللی باشد و یک وکیل خبره توان انجام این کار و حل این پرونده را خواهد داشت.

پلیس فتا نیز با تقسیم بندی جرایم تلگرامی و هم چنین مجازات آن ها در این حوزه قوانین را برای عموم شفاف سازی کرده و همین امر موجب شناخت جرایم تلگرامی توسط مردم عادی نیز می شود.

هزینه مشاوره جرایم اینترنتی تلگرام

هزینه مشاوره جرایم اینترنتی تلگرام هزینه مشاوره جرایم اینترنتی تلگرام با توجه به موضوع پرونده و یا رتبه بندی وکلا متفاوت باشد. اگر در مورد پرونده ی خود به یک وکیل خصوصی مراجعه کنید این هزینه می تواند بیشتر باشد.

اما امروزه مراکز مشاوره ای که در کشور وجود دارد که این هزینه را کاهش می دهد.پلیس فتا یکی از مراکز مهم رسیدگی به شکایات سایبری و فضای مجازی مراکز مشاوره خود را نیز در اختیار فرد شاکی قرار می دهد. هزینه مشاوره خصوصی مبلغی مابین 70 هزار الی 120 هزار تومان متفاوت است و بسته به نوع پرونده و به دلیل اینکه یافتن فرد سودجو بسیار دشوار است می توان ادعا کرد که هزینه ی بیشتری نسبت به پرونده های سنتی دارد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید