مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل خبره جرایم تجارت الکترونیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

رایج ترین جرایم در تجارت الکترونیک را بشناسیدقانون جرایم تجارت الکترونیکی چه می گوید؟دفتر وکالت انواع جرایم تجارت الکترونیک

وکیل جرایم تجارت الکترونیک کسی است که می تواند با تکیه بر اطلاعات مرتبط با تجارت الکترونیکی و دانش فنی خود در زمینه تخلفات الکترونیکی به مشکلات ناشی از جرایم و تجارت های الکترونیکی رسیدگی کند. از جمله کسانی است که با داشتن تجربه کافی از افراد خسارت دیده حمایت می کند.وکلای خبره این گونه جرایم الکترونیکی با ارائه مجوز های لازم می توانند خدماتی را ارائه دهند. آنها از طریق تنظیم قراردادهای لازم می توانند این کار را به خوبی به سرانجام به رسانند.

وکیل خبره جرایم تجارت الکترونیک

رایج ترین جرایم در تجارت الکترونیک را بشناسید

رایج ترین جرایم در تجارت الکترونیک را بشناسید سایت اینترنتی مرتبط با جرایم تجارت الکترونیک اینگونه می گویند که جرایم تجارت الکترونیکی شامل گرفتن حقوق دیگران در تجارت است در واقع اشخاص طرفین معامله سعی در تخطی در امور یکدیگر باشند. آنها از طریق کامپیوترهای شخصی و دستکاری در اطلاعات خصوصی افراد سعی در تصاحب حقوق افراد می باشند.

یک نمونه از جرایم تجارت الکترونیکی دستبرد زدن به پول مردم در حین انجام امور بانکی در معاملات است. از آن جهت که تجارت الکترونیک با استفاده از سیستم های کامپیوتری و از طریق رسانه های الکترونیکی صورت می گیرد امکان هک نمودن حسابهای بانکی طرفین معامله وجود خواهد داشت. مثل تخطی در امور بیمه افراد توسط کامپیوتر، در واقع تغییر در تاریخ بیمه افراد و یا جرمی که ممکن است صورت گرفته باشد.

نمونه دیگری از جرایم تجارت الکترونیکی جل اسناد است مثل امضاهای تقلبی و یا دستکاری اطلاعات مربوطه کالاها و یا گرفتن حق تالیف از اشخاص به دلایل مالی خود و یا سلب طرح های مربوط به اشخاص و ثبت آنها به نام فرد دیگر است. کلاهبرداری در تجارت هم یکی دیگر از جرایم تجارت الکترونیکی است. فرد مجرم با استفاده از جعل اسناد مربوطه می تواند بسیاری از درآمد شما را از آن خود نماید.

قانون جرایم تجارت الکترونیکی چه می گوید؟

قانون جرایم تجارت الکترونیکی چه می گوید؟ قانون جرایم تجارت الکترونیکی به ما می گوید در صورت بستن قرارداد بین دو طرف معامله به صورت الکترونیکی، حتما به نشان نماد الکترونیک سایتهای مربوطه دقت لازم را داشته باشید. چرا که در حین ارسال پیام های ارسالی، شما در صورت مواجه با کلاهبرداران از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشید.

همچنین این قوانین اصرار در اعتبار دادن به قراردادهای خصوصی و شخصی و همینطور ثبت اطلاعات مهم خود از جمله آدرس مقصد و تاریخ ارسال پیام و دیگر پارامترهای مهم دارند. از آنجایی که جرایم تجارت الکترونیکی همان کلاهبرداری های اینترنتی است که با استفاده از وسایل الکترونیکی انجام می شود. بر همین اساس وکلای دفاتر جرایم تجارت الکترونیکی سعی در استفاده از راههای مطمئن تری برای ارسال اطلاعات شما می باشند.

همچنین آنها شما را ملزم به آموزش های الکترونیک می کنند آن هم از آن جهت است که تخلفات اینترنتی می تواند ضررهای زیادی به شما بزند. از جمله هک کردن سایت های اینترنتی شما و برداشت از حساب بانکی خود و دیگر خسارتهای ممکن، در این صورت مراقب باشید.

هشدار قوانین جرایم تجارت الکترونیکی در خصوص معاملات تلفنی به افراد در صورتی که افراد کالایی را خریداری کرده بعد از واریز وجه مورد نظر خریدار کالای با کیفیت ضعیف تری دریافت کند در این صورت خریدار ضرر مالی می بیند. پس مراقب خرید های تلفنی خود باشید.

دفتر وکالت انواع جرایم تجارت الکترونیک

دفتر وکالت انواع جرایم تجارت الکترونیک دفتر وکالت انواع جرایم تجارت الکترونیک امکان ارائه خدمات و ثبت جرایم رخ داده شده را فراهم می کنند. آنها با استفاده از دانش فنی خود میتوانند حجم زیادی از داده ها را با استفاده از سامانه های الکترونیکی رد و بدل نمایند.

دفاتر جرایم الکترونیکی با رعایت استانداردها در ارسال پیامها در سطح بین المللی، و تدوین استانداردهایی مهم در این خصوص برای انجام هر نوع معاملات انجام شده اقدام به ارسال اطلاعات می کنند.

از آنجایی که تخلفات سایبری بسیار زیاد رخ می دهد اینگونه دفاتر سعی در اجرای قانون جرایم تجارت الکترونیکی هستند، بدین ترتیب آنها جهت مقابله با هر نوع تخلف سایبری مسئله اعتبار داشتن اسناد را از اصول اولیه کار خود قرار دادن تا پیام ارسالی هیچ گونه خللی در آن وارد نشود. که شامل بررسی های مختلفی چون امضاء شخصی افراد، اسناد تجاری و دیگر موارد می باشد.

همچنین از دیگر مواردی که در دفتر وکالت جرایم تجارت الکترونیک صورت می گیرد زمان ارسال و پذیرش پیام های ارسالی توسط گیرنده خواهد بود. در رابطه با اعتبار سندهای ثبتی اینترنتی هم این دفترها مهمترین نقش را بازی می کنند.

آنها با اجرای قوانین جرایم تجارت الکترونیکی راههای دسترسی به درگاههای اینترنتی و تغییر در اسناد رسمی کشور مسدود می کنند. چرا که به مسائل و مشکلات صورت گرفته بسیار واقف هستند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید