مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل حرفه ای شرکت هرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشکل شرکت های هرمی چیست؟مشاور متخصص در زمینه شرکت های هرمی

اگر گرفتار فریب شرکتهای هرمی شده اید و قادر به حل مشکل خود به تنهایی نیستید و طالب وکیل حرفه ای در این زمینه می باشید تنها با سرچی کوتاه در صفحات اینترنت می توانید لیستی از وکیل شرکت هرمی را پیدا کنید. سپس با تحقیق و مشورت درباره هر کدام و البته بررسی رزومه آنها با خبره ترین وکیل در زمینه شرکتهای هرمی تماس حاصل کنید.

وکیل حرفه ای شرکت هرمی

مشکل شرکت های هرمی چیست؟

مشکل شرکت های هرمی چیست؟ چندین سال پیش یکباره شرکتهای هرمی زیادی به وجود آمد که با وعده یک شبه پولدار شدن بسیاری از جوانان و دیگر افراد خام و حتی با تجربه را فریب داد و متحمل ضررهای مالی فراوانی نمود. شرکتهای هرمی که امروزه نیز تعدادشان کم نیست و به صورت مجازی بیشتر فعال هستند از اعضای خود در خواست می کردند که در ابتدا پولی به آنها بسپارند و با معرفی افراد دیگر و جمع آوری زیرگروه در مدت کوتاهی پل خود را به علاوه سود فراوان دریافت کنند و اینها همه خود از مشکلات شرکتهای هرمی است.

شرکت هرمی وعده پولدار شدن در کوتاه مدت را به اعضای خود می دهد و این یکی از مشکلات این شرکتها است زیرا هرگز نمی توان بدون تلاش و کار بسیار کم و کوتاه مدت بسیار سود کرد مگر اینکه کلاهبرداری و فریب در کار باشد. شرکتهای هرمی در همان ابتدای کار از افراد برای عضو شدن در شرکتشان تقاضای پول به هر میزانی داشتند و این خود مشکل شرکت های هرمی است چرا که برای قرار گرفتن در میان بازاریابان و عضو انها شدن و برای فروش محصول آن شرکت دلیلی برای پرداخت حق عضویت نیست.

همچنین اگر شرکت یا شبکه ای از اعضا و بازاریاب های خود درخواست افزودن زیرگروه داشته باشد نشانه خلاف کار و مشکل دار بودن آن مرکز است چرا که بالاخره و در زمان کوتاهی تعدادی از افراد عضو شده از کار خود هیچ درآند و سودی نخواهند داشت.

وعده های کسب سود فراوان و رویایی از دیگر نقص های شرکت هرمی است و می توان در حد خوش بینانه گفت که نهایتا درآمد افراد در حد و اندازه یک شغل معمولی و کمتر از آن خواهد بود و هیچ سود و درآمدی بدون زحمت فراوان و تحمل مشکلات متعدد حاصل نمی شود.

برخی از این مراکز از اعضای خود می خواهند که زیر گروه زیاد و افراد دیگر را جذب کنند و هر چه تعداد زیر گروه بیشتر باشد سود آنها نیز افزایش می یابد و یا اینکه برخی شبکه های مجازی وعده می دهند که هر چه اعضایشان ببیشتر خرید کند سود فراوانی نصیب آنها می شود و اینها همه وعده های تو خالی و دروغین بود زیرا سود از طریق فروش به دست می آید نه از طریق خرید هر چه بیشتر و این فقط به نفع صاحبان شرکتهای هرمی است. با دانستن چنین موارد و نیز تحقیق و کمی تفکر می توان گرفتار چنین فریب و وعده های پوچ نگردید و در عوض در حد امکان به فکر تولید و راه اندازی کسب و کاری مفید بود.

مشاور متخصص در زمینه شرکت های هرمی

مشاور متخصص در زمینه شرکت های هرمی امروزه با گسترش دنیای مجازی بسیاری از کارها به آسانی انجام می گیرد و دغدغه جندانی وجود ندارد. در این راستا پیدا کردن وکیلی حرفه ای و یا مشاوران متخصص در زمینه کلاهبرداریهای شرکتهای هرمی مستثنی نیست. با مراجعه به فضای مجازی می توان صفحات مشاور شرکت هرمی را پیدا کرد و به صورت آنلاین و یا حضوری به آنها دسترسی جست. برخی مشاوران در اینستاگرام صفحات مجازی ایجاد کرده اند که با مراجعه به آنها می توان سوالات و مشکل خود را از آنها پرسید و مشاوره لازم را به دست آورد.

با مراجعه به دفتر برخی وکلا و با کمک و معرفی انها نیز می توان به مشاوران متخصص در زمینه شرکت های هرمی دست یافت. همچنین گاهی برخی از این وکلا خود اقدام به حل مشکل افراد می کنند و از برترین مشاوران در این زمینه به شمار می آیند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید