مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل حرفه ای جرایم جعل رایانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

قانون جرائم رایانه ای چه می گوید؟مجازات جرم جعل رایانه ای چیست؟مرکز مشاوره در خصوص جرایم جعل رایانه ای

وکیل جرایم جعل رایانه ای فردی است متخصص یا به عبارتی صحیح تر مشاور حقوقی رایانه ای در دادگستری ها که توانایی وکالت پرونده های سابیری را دارد. فردی که با اصول کامپیوتر و اینترنت آشنایی بسیار خوبی داشته باشد. علی الخصوص اینترنت که منبع تمامی جرایم صورت گرفته می باشد. کسی است که توانایی مشاوره گرفتن از متخصصین کامپیوتر را در اولویت قرار می دهد تا بتواند نتیجه مطلوبی جهت دفاع از موکل خود داشته باشد. 

وکیل حرفه ای جرایم جعل رایانه ای

قانون جرائم رایانه ای چه می گوید؟

قانون جرائم رایانه ای چه می گوید؟

قانون جرایم رایانه ای می گوید هر کسی اقدام به تغییر محتوی یک سند با استفاده از کامپیوتر کند به مساوات آن با جزای نقدی و یا حبس از سوی قانون روبرو خواهد شد. تغییر در محتوی سیستم های رایانه ای و یا دستبرد به محتوای فایلهای رایانه شخصی دیگر که از طریق هک نمودن سیستم های رایانه ای صورت می گیرد، جرم محسوب می شود. که برابر این جرم شما بایستی خساراتی را به دولت پرداخت نمایید.

در معرفی قانون جرایم رایانه ای تنها به جرم رخ داده شده و مجازات علیه جرم به چیز دیگری به آن اشاره نمی شود. تنها نکته قابل توجه حبس مدت دار برای بررسی جرم رخ داده شده مجرمین است که ممکن است زمان بسیار طولانی رخ داده شده باشد.

جرایم مخابراتی که صورت می گیرد هم جزء جرایم رایانه ای محسوب شده است. به سایت مبارزه با فسادهای رایانه ای که مراجعه کنید در قسمت مربوط به قاوانین جرایم رایانه ای آیین نامه های برخورد با جرایم را خواهید دید. جزئیات مربوط به اپ های اندروید هک سیستم های اطلاعاتی، کلاهبرداری های رایانه ای، خالی کردن حساب های بانکی، گول زدن افراد به روشهای الکترونیکی و هزاران راه برخورد با این جرایم وجود دارد.

مجازات جرم جعل رایانه ای چیست؟

مجازات جرم جعل رایانه ای چیست؟

همان طور که می دانید، مجازات جرم جعل رایانه ای هم مانند جرم های سنتی صورت گرفته از جمله کلاهبرداری، سرقت و اتهام و دیگر تخلفات می باشد. در واقع سرکرده جعل های رایانه ای این بار آدم های متخصصی هستند که از راهی دیگر دست به تخطی به حقوق افراد می زنند. اما قانون مبارزه با این جرایم در سوی دیگر به عنوان سد مستحکم در برابر این جرم ها برخورد جدی دارد.

قانون جرائم رایانه ای مخصوصا در جعل اسناد پر از برخوردهای کیفری و حقوقی است که مجازات بسیار بدی هم هستند. اما اکثر مجازات ها با حبس و جریمه های نقدی خلاصه می شوند. معمولا مجرمین رایانه ای اهمیتی به قوانین واقعی مندرج در اساسنامه های این جرایم ندارند.

پس از یک جستجوی اجمالی در اینترنت شما مجازات جعل رایانه ای، در برخورد با جرمهای رخ داده شده را ببینید. مثلا حبس 6 ماه الی 2 یکساله برای افرادی که اقدام به شنود اطلاعاتی می کنند. و یا محکومیت جزای نقدی به ازای دستبرد زدن به سیستم های مخابراتی و یا حبس 5 الی 15 ساله برای جرایمی که به اسناد دولتی دسترسی داشته باشند. 

مرکز مشاوره در خصوص جرایم جعل رایانه ای

مرکز مشاوره در خصوص جرایم جعل رایانه ای

احتمالا بهترین مرکز مشاوره در خصوص جرایم جعل رایانه ای تا به امروز در ایران وجود دارد که با ارائه راهکارهای بسیار درست و بجا و انتشار نشریه فوق العاده در این زمینه برخورد با جرم صورت گرفته شده و استفاده درست از کانالهای تلگرامی حقوقی توانسته به عنوان مرکز برتر شناخته شده باشد.

اما ویژگی های مراکز مشاوره برای حفظ امنیت و سلامت جامعه بسیار قابل احترام است. وسواس در ارائه تخلفات جنسی، دقت در انتشار ویدئوهای ارسالی در شبکه های اجتماعی، استفاده از گروه های متخصص جهت برخورد با جرایم رخ داده شده و همچنین داشتن شیوایی بیان در ارائه سیاست های مقابله با جرایم رخ داده شده می باشد.

طبیعی است که جایگاه مراکز  مشاوره جرایم جعل رایانه ای با ارائه راهکارهای مفید و بجا در جای خود بسیار ارزشمند و محفوظ است. وکلای سایبری موفقی که راهنمای افراد عضو شبکه های اجتماعی هستند. اما در حال حاضر این مراکز قدرت تنظیم لایحه دفاعیه برای افراد مجرم را دارند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید