مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل جرم ترغیب به فساد در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ماده 639 قانون مجازات اسلامی چه می گوید؟تشویق به فساد در فضای مجازی جرم است؟مشاور خبره برای جرم تشویق به فساد

ترغیب به فساد و اشاعه فحشا و فساد در فضای مجازی و در جامعه جرمی است که قانون از مجازات خاطیان و مرتکبین آن چشم‌ پوشی نکرده و طبق موارد ذکر شده در قانون اساسی با افرادی که این جرایم را مرتکب می شوند برخورد خواهد شد. بنابراین کسانی که به عنوان وکیل جرم ترغیب به فساد در اصفهان در حال فعالیت هستند نهایت اهتمام و تلاش خود را برای بررسی و ارائه مشاوره و همچنین برای پیگیری و پیشبرد این پرونده ها می نمایند.وکیل جرم ترغیب به فساد در اصفهان

ماده 639 قانون مجازات اسلامی چه می گوید؟

ماده 639 قانون مجازات اسلامی چه می گوید؟ قانون اساسی برای جرایمی که فساد و فحشا را در جامعه از طریق فضای مجازی و یا با استفاده از راه های دیگر در جامعه گسترش می‌ دهند مجازات‌هایی در نظر گرفته است. ماده ۶۳۹ قانون مجازات اسلامی درباره این جرایم به شرح زیر وضع شده است؛

  1. کسانی که مراکزی به منظور ایجاد و اشاعه فحشا دایر نموده و اقدام به اداره کردن آن می نمایند طبق قانون مجازات اسلامی به یک تا ده سال حبس محکوم می شوند.
  2. محکومیت آن ها و اندازه آن بستگی به شدت جرمی که مرتکب شده اند و دامنه گسترش آن دارد. به این صورت که طبق نظر قاضی برخی از افراد یک و برخی دیگر به مراتب بیش از یک سال حبس را خواهند داشت.
  3. همچنین برای افرادی که این مکانها را دایر و اداره می کنند علاوه بر مجازات حبس مجازات تعطیل کردن مکان مورد نظر طبق قانون نیز در نظر گرفته خواهد شد.
  4. همچنین اگر به لحاظ قانونی ثابت شود که شخص یا اشخاصی نسبت به تشویق مردم به فساد و فحشا اقدام نموده اند نیز قوانین حبس در مورد آنها اجرا شده و طبق جرمی که مرتکب شده‌ اند از یک تا ده سال حبس برای آن ها در نظر گرفته می شود.
  5. این افراد هر چند که مکانی را دایر نکرده باشند ولی صرفا با تبلیغات و ترویج فساد مستحق قانون مجازات حبس خواهند شد.

تشویق به فساد در فضای مجازی جرم است؟

تشویق به فساد در فضای مجازی جرم است؟ هرگونه اقدامی که از لحاظ قانونی تشویق به فساد در فضای مجازی به شمار بیاید جرم بوده و مستحق مجازات هایی که ذکر شده است می باشد. بنابراین اگر شما نیز شواهدی مبنی بر این مسئله در فضای مجازی مشاهده کردید حتماً نسبت به گزارش آن به پلیس فتا اقدام نمایید.

در این بین اگر به استناد به مدارک و شواهد ثابت شود که شخص یا اشخاصی اقدام به دایر نمودن مکانی برای اشاعه فساد و فحشا نموده اند و یا اینکه بدون دایر کردن مکان به خودی خود و با سخنان و تشویقات متعدد در پی اشاعه فساد در جامعه می شوند قطعا از لحاظ قانونی با آنها برخورد شده و اقدام آن ها جرمی سنگین تلقی می شود.

پس از اینکه مکان های تشویق و ترویج به فساد و فحشا شناسایی شدند کسانی که تحت عنوان مشاور جرم تشویق به فساد در پلیس فتا در حال فعالیت هستند اقدام به بررسی و پیگیری پرونده تا وصول کامل به نتیجه مد نظر را می نماید.

در این بین وکلای خبره دیگری نیز به صورت مستقل از پلیس فتا در حال فعالیت و ارائه مشاوره به کسانی هستند که نیاز به کمک بیشتر و راهنمایی های بیشتر در این زمینه دارند، و افرادی که نیاز به دریافت مشاوره های بیشتر دارند می توانند قبل از طرح دعوا و ارائه شکایت خود با این مشاوران و وکلا مشورت کنند.

مشاور خبره برای جرم تشویق به فساد

مشاور خبره برای جرم تشویق به فساد مشاورین خبره ای برای جرم های تشویق به فساد در اصفهان در حال فعالیت هستند که به صورت کاملا تخصصی در این زمینه آموزش دیده و تجربه های کافی و لازم را دارا می باشند. این مشاورین آماده ارائه راهنمایی ها و کمک های موثر برای افراد متقاضی هستند.

اگر شما نیز نیاز به دریافت مشاوره در این راستا دارید می توانید از طریق لینک های ارتباطی موجود در وب سایت ما با مشاورین خبره و متخصص در این زمینه تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید قطعا مشاورین متخصص ما بهترین راهنمایی ها و مشاوره ها را به شما ارائه خواهند داد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید