مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل جرایم شرکت هرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صفر تا صد شرکت های هرمینحوه شکایت از شرکت های هرمی چگونه است؟مشاوره برای جرایم شرکت های حقوقی

وکیل شرکت هرمی امروزه در کشور پیشرفت گسترش کرده است، که از اساس جرم تلقی می شود و قانون گذار برای آن مجازات تعیین کرده است. با توجه به ماهیت اینترنت و فضای مجازی این جرایم اینترنتی شکل و بو تازه ای به خود گرفته و از حالت سنتی و داشتن دفتر و شرکت فیزیکی به داشتن وبسایت و اپلیکیشن و انجام تمام نقل و انتقالات مالی آن در فضای مجازی و نوع جرایم سایبری تغییر کرده است.

وکیل جرایم شرکت هرمی

صفر تا صد شرکت های هرمی

صفر تا صد شرکت های هرمی شرکت هرمی یکی از اموری است که تازه پا به اینترنت و زندگی روز جره ما گذاشته است و بیشتر مردم بعنوان زیر مجموعه شرکت های هرمی فعالیت دارند. اما نکته مهمی که وجود دارد تفاوت شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای است که در بسیاری جهات شبیه هم هستند و شاید تفکیک آنها برای اشخاص عادی کمی سخت به نظر برسد حال اینکه شرکت های هرمی از ریشه غیر قانونی بوده، در حالی که بازاریابی شبکه ای کاملا قانونی و دارای پشتوانه محکم می باشد. از این رو سامانه پیامکی توسط وزارت صنعت و معدن ایجاد شده است که با ارسال نام فارسی یا انگلیسی شرکت به شماره ۳۰۰۰۶۰۸۲ از قانونی و دارای مجوز بودن یک شرکت بازاریابی میتوان مطلع شد. و اگر شما خواهان کسب اطلاعات بیشتری در زمینه شرکت های هرمی هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. ترفند و شیوه کار که نوعی مدل کسب و کار غیر پایدار نامیده میشود به اینکه میباشد که ابتدا مدیران شرکت چند نفر معاون و یا سر شاخه را برای خود تعیین کرده و این افراد برای درامد داشتن از این شرکت باید برای خود زیر مجموعه گیری انجام دهند به این صورت که هر سر شاخه با جذب زیر مجموعه جدید و واریز وجه توسط زیر مجموعه به حساب صاحب شرکت، شخص سر شاخه ذینفع شده و درصد بالایی از وجه واریزی “وکیل برای شرکت های هرمی” شخص زیر مجموعه را به عنوان حقوق دریافت می کند تا اینجایی کار همه چیز طبیعی به نظر میرسد ولی مشکل زمانی آغاز میشود که تعداد زیر مجموعه ها گسترش پیدا میکند و افراد زیر شاخه بسیاری وجود خواهند داشت که حق عضویت پرداخت کردند

نحوه شکایت از شرکت های هرمی چگونه است؟

نحوه شکایت از شرکت های هرمی چگونه است؟ افراد مال باخته پس از برچیده شدن شرکت هرمی و آگاهی از بردن مال، مستاصل شده و نمی توانند به درستی تصمیم گیری کنند. در این خصوص باید بیان داشت جدای از مطلع کردن پلیس که امری بدیهی است می بایست در دادسرای محل وقوع شرکت هرمی اقدام به طرح دعوا نمود. از آنجایی که رسیدگی کیفری در نظام قضایی ایران دو مرحله ای است. پس از ثبت شکایت و انجام تحقیقات توسط بازپرس پرونده در دادسرا، در صورت وجود ادله و اثبات وقوع این جرم، بازپرس با صدور قرار جلب به دادرسی و در صورت ضرورت قرار بازداشت موقت و یا دستور ممنوع الخروجی از کشور متهمین را صادر و پرونده را به دادگاه منتقل می نماید.

مشاوره برای جرایم شرکت های حقوقی

مشاوره برای جرایم شرکت های حقوقی با توجه به مطالب بیان شده و با توجه به این که جرائم مرتبط با تاسیس و عضو گیری بسیار شایع شده است جهت آشنایی با آرا صادره در خصوص جرائم مرتبط با شرکت های هرمی به ذکر چند مورد از آرا صادره در این خصوص پرداخته می شود. مشاور برای مشارکت در شرکت های هرمی امروزه بسیار گسترش پیدا کره است و افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند و برای شرکت های متنوعی با کسب درصد های برای این شرکت ها تبلیغ می کنند و با هر فردی که وارد این مجموعه می شود شرکت های مختلف به آنها درصد های متنوعی می دهد. شکایت از شرکت هرمی، کار بسیار سختی بوده و مدت زمان زیادی برای ادامه فعالیت مورد نیاز است و افرادی برای این کار فعالیت میکنند که هزینه زیادی را از افراد درخواست می کنند. جرایم شرکت حقوقی، امروزه بسیار اشکار و زیاد شده و افراد باید در این زمینه مراقبت های لازم را داشته باشند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید