مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل جرایم شرکت های هرمی

آنچه در این مقاله می خوانید...

از جرایم شرکت های هرمی بیشتر بدانیدمشاوره حقوقی در خصوص شرکت های هرمی

شرکت های هرمی شرکت های گسترش یافته از اعضایی هستند که هر کدام خود، اقدام به عضوگیری جدیدی نموده و باز آن عضوها، اعضای جدیدی را وارد مجموعه خود کرده و هر کدام در ابتدا به اجبار باید مقداری از محصولات آن شرکت را خریداری کنند که این کار جرم محسوب شده و در ادامه به معرفی این شرکت ها و وکیل جرایم شرکت های هرمی خواهیم پرداخت.

وکیل جرایم شرکت های هرمی

از جرایم شرکت های هرمی بیشتر بدانید

از جرایم شرکت های هرمی بیشتر بدانید شرکت های هرمی همانطور که از نامشان پیداست به صورت یک زنجیره درآمده و به عضوگیری هر چه بیشتر می پردازند تا سود بیشتری حاصل کنند اما ابتدا باید بدانیم منظور از هرمی بودن چیست و یک شرکت هرمی چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توان نوع هرمی را از نوع غیر هرمی آن تشخیص داد.

اولین ویژگی شرکت های هرمی این است که محصول را همراه با پلن می فروشند و هنگامی که گفته شد به شما در ازای هر عضوگیری که انجام می دهید، پورسانت داده می شود نه به ازای فروش محصول و بازا یابی، آن شرکت هرمی می باشد و به گونه ای که اسم این صنعت را گذاشته اند صنعت کم کار کن و بیشتر استراحت کن و زمانت دست خودت است و لازم نیست زیاد کار کنی که به طرز کاملا آشکاری نشان از هرمی بودن یک شرکت دارد.

شرکت های هرمی با اغوا گری و فریب مردم، پول مردم را از چنگشان بیرون کشیده و همچنین برای ترغیب افراد برای عضو شدن در این مجموعه ها از افراد تحصیل کرده و دارای علم و حتی حقوق دان استفاده می کنند چرا که برای مردم این جایگاه های اجتماعی قابل قبول می باشند و همین امر سبب فریب مردم می شود، همچنین عامل دیگری که سبب ترغیب مردم به این شرکت ها می شود وضعیت اقتصادی مردم است که به دنبال مسیری جهت کسب سود و درآمد بیشتری هستند.شرکت های هرمی با فروش محصولات خود که معمولا سخت به فروش می رسند و یا قیمت افزایش یافته ای دارند با فروش به زیرمجموعه های خود، درآمدزدایی می کنند و هر فرد جدیدی که بخواهد عضو این مجموعه ها شود، باید با مبلغ هنگفتی مقداری از محصولات این شرکت ها را بخرد تا به عنوان عضوی شناخته شود .

در شرکت های هرمی حتی فردی که مال باخته باشد نیز مجرم و متهم شناخته می شود چرا که خود نیز اقدام به عضوگیری نموده و فرد دیگری در زیرمجموعه همین فرد مالش را باخته است و این حالت زنجیره مانند می باشد. افراد شرکت های هرمی با دادن وعده های دروغینی چون صاحب ماشین و خانه شدن، سفرهای خارجی و یک شبه پول دار شدن، اقدام به فریب و خالی کردن جیب افراد می کنند.

جرایم شرکت های هرمی به این نحواست که اگر ضربه اقتصادی وارد شده از نوع کلان و عمده باشد و هدفش ضربه به نظام کشور باشد حکم اعدام داشته و اکر اخلال اقتصادی  عمده و کلان نباشد، 5 تا 20سال حبس را به دنبال داشته به علاوه ضبط اموالی که از این طریق به دست آورده اند و اگر اخلال جزئی و شرکت گسترش نیافته باشد، حبس بین 6 ماه تا 6 سال را به دنبال خواهد داشت و این که جزای نقدی اش بیش از آن چیزی است که از آن را به دست آورده است.

حال با بیان این موارد می توان گفت که نباید به هر شرکتی که به ما معرفی می شود اعتماد کرده و وارد مجموعه هایش شویم و این که اگر به یک شرکتی مجوز فعالیت داده نشود دلیل بر این نیست که آن شرکت هرمی بوده و همچنین اگر شرکتی مجوز فعالیت داشته باشد باز هم دلیل بر هرمی نبودنش نیست چرا که فقط مجوز فعالیت داشته و اگر خلافی انجام بگیرد هرمی به شمار می آید.

مشاوره حقوقی در خصوص شرکت های هرمی

مشاوره حقوقی در خصوص شرکت های هرمی مشاوره شرکت هرمی توسط وکیل خبره صورت می گیرد البته که هر کدام از مردم اگر نسبت به ویژگی های شرکت های هرمی، آشنایی داشته و نسبت به ترفندهایشان آگاه باشند، بهترین وکیل، خود مردم خواهند بود. اما در این سری از امور با مراجعه به وکیل های متخصص در این زمینه می توان بهترین مشاوره و راهنمایی را دریافت کرد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید