مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل جرایم شرکت های هرمی در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

کار شرکت های هرمی چیست؟نحوه شکایت از شرکت های هرمیهزینه مشاوره با وکیل جرایم شرکت های هرمی

هر مدل کسب و کار ناپایدار را ترفند هرمی می گویند.

شرکت‌های هرمی، هر روز ترفندهای تازه‌ای برای به دام انداختن قربانیان خود پیدا می‌کنند، تنها راه مقابله با این ترفندها آگاهی‌بخشی است. با آنکه سال‌هاست که در کشور ما بر مبارزه با شرکت‌های هرمی تاکید می‌شود و با وجود هشدارهای متعدد، همچنان این شرکت‌ها در کشور به فعالیت مشغولند. هر چند پس از ممنوع شدن فعالیت آنها در کشور، عرصه بر آنها تنگ‌تر شده است اما، آنها نیز بی‌کار ننشسته‌اند و برای قانع کردند مشتریان خود توجیهات تازه‌ای ساخته‌اند که فعالیت خود را مشروع و قانونی نشان دهند. با وجود مبارزه گسترده نیروهای انتظامی با اعضای شرکت‌های هرمی، همچنان این‌گونه فعالیت‌ها جذابیت خود را برای برخی حفظ کرده و هنوز که هنوز است، شاهد فعالیت این شرکت‌ها در کشورمان هستیم. این موضوع که چگونه با وجود قوانین صریحی در ممنوعیت این فعالیت‌ها، هنوز برخی جذب این شرکت‌ها می‌شوند جای سوال دارد.

وظیفه ی بررسی این نوع جرایم بر عهده ی وکیل جرایم شرکت های هرمی میباشد.

وکیل جرایم شرکت های هرمی در شیراز

کار شرکت های هرمی چیست؟

کار شرکت های هرمی چیست؟ تعریف شرکت های هرمی

بر اساس تعریف، قانون، شرکت‌های هرمی را شرکت‌هایی عنوان کرده است، که بنای آنها بر جذب افراد و انسان ها باشد. یعنی پورسانتی بر اساس تعداد افرادی که جذب شده‌اند، می‌پردازند. این مشخصه خاص شرکت‌های هرمی است. این شرکت‌ها به جای فروش کالا به افراد، پولی را از آنها دریافت می کنند و می گویند که برای این که در آینده به یک سودی برسید، کارهایی را باید انجام بدهید که یکی از آن کارها این است که افراد جدیدی را به شرکت اضافه کنید. اینکه می‌گویند شرکت‌های هرمی خوب و بد وجود دارند فریبی بیش نیست. چون اصلاً نفس تعریف شرکت هرمی، شرکتی است با یک ساختار مشخص، با یک نحوه رفتار معین و یک کارکرد اقتصادی، که این مجموعه فعالیت آن را مجرمانه می‌کند. تجربه ي جهانی این کار حدود سی سال در دنیا قدمت دارد و کشورهایی که از نظر اقتصادی چند گام از ما جلوتر بودند، سریع‌تر به این نتیجه رسیدند که فعالیت این شرکت‌ها مخل اقتصاد سالم است و مردم را متضرر می کند. در بسیاری از کشورهای دنیا مانند ایالات متحده و کانادا این شرکت ها غیرقانونی‌اند. بعضی از کشورها هم تدابیری را در نظر گرفتند و شرکت‌ها را از شکلی ما به آن هرمی می‌گوییم، خارج کرده‌اند و به این ترتیب این شرکت‌ها توانستند بقا پیدا کنند. ولی در خیلی از کشورها اینها غیرقانونی اعلام شده‌اند.

آیا شرکت‌های پانزی قابل اعتماد هستند ؟

شرکت پانزی یک کلاهبرداری بوسیله سرمایه گذاری است که سود سرمایه گذاران قدیمی‌تر را با استفاده از پول سرمایه گذاران جدیدتر تامین می‌کند. شرکت های پانزی اغلب قول بازگشت سرمایه با ریسک کم یا صفر را به سرمایه گذاران خود می‌دهند. اما در بسیاری از شرکت های پانزی، کلاهبرداران، مبلغ مورد سرمایه گذاری را خود سرمایه گذاری نمی‌کنند و به جای آن، به اشخاصی که قبل تر سرمایه گذاری کرده اند پول شما را می‌دهند و ممکن است مقداری از این پول را برای خود نگه دارند. زمانی که درآمد ثابت و یکنواخت و به ویژه تضمین شده به اشخاص پیشنهاد داده می‌شود باید اطمینان یافت که شرکت مورد نظر پانزی است.

نحوه شکایت از شرکت های هرمی

نحوه شکایت از شرکت های هرمی نحوه شکایت از شرکت های هرمی به صورت زیر است شما باید به دادسرای ۳۱ جرایم رایانه ای واقع در خیابان مطهری – نرسیده به سهروردی – رو به روی خیابان سلمان خاطر از ساعت ۸-۱۴ مراجعه کنید. به طبقه ی دوم رفته و شکایت خود را از کسی که شما رو اغفال کرده میکنید و مبلغ پرداختیتونم میگید.فقط کارت ملی و کپیش همراهتون باشه.بعد به طبقه ی چهارم همون ساختمون میرید و شکایت نامتونو میدین امضا کنن. بعد از امضا به پلیس امنیت اجتماعی رفته و مدارکتونو همراه با شکایت نامتون به اونجا میدین. بعد منتظر وقت دادگاه میشین.

هزینه مشاوره با وکیل جرایم شرکت های هرمی

هزینه مشاوره با وکیل جرایم شرکت های هرمی هزینه هر جلسه مشاوره وکیل جرایم شرکت هرمی معادل است با 600 هزارتومان.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید