مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل جرایم شرکت های هرمی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعریف شرکت هرمی در قانونمجازات عضویت در شرکت های هرمیکارشناس متخصص در زمینه جرایم شرکت های هرمی

وکیل جرایم شرکت های هرمی در تهران باید کسی باشد که در حرفه خود بسیار ماهر و خبره  باشد و با تجربیات عالی خود به تمام کسانی که متاسفانه درگیر این شرکت‌ های کلاهبرداری شده اند کمک ‌کند در همین راستا ما وکیل بسیار حرفه ایی جرایم شرکت های هرمی را به شما معرفی می کنیم که به راحتی مشکل شما حل شود و دغدغه انتخاب وکیل خوب نداشته باشید.

وکیل جرایم شرکت های هرمی در تهران

تعریف شرکت هرمی در قانون

تعریف شرکت هرمی در قانون فعالیت شرکت های هرمی در قانون جرم محسوب می شود و قانونگذار برای آن مجازات تعیین می‌کند. کسانی که به این شرکت ها وارد می شوند با این هدف وارد می شوند که درآمدهای هنگفت و کلانی به دست آورند اما متأسفانه اصلا اینطور نیست و در همان ابتدا با دروغ افراد مختلف را جذب می کنند زیرا کسب درآمد در این شرکت ها شرایطی دارد که شما را با این شرایط در زیر آشنا می کنیم.

برای آشنایی بیشتر با شرکت هرمی لازم است ابتدا تعریف شرکت هرمی را برای شما توضیح دهیم و نکات لازم را ذکر کنیم: شرکت هرمی به شرکتی می ‌گویند که در آن باید برای انجام کار اصولی انجام شود و روش کار، یک نوع مدل کسب و کار است. در این نوع کسب و کار ابتدا مدیران شرکت چند نفر سرشاخه که اصطلاحاً به آن ها رأس هرم می گویند انتخاب می کند و این چند نفر هم برای افزایش درآمد خود دوباره چند نفر دیگر را به کار معرفی می‌کنند و دوباره چند نفر دیگر و… همچنان چند نفر دیگر، به این روش کاری عضو گیری می گویند. این روند عضوگیری باید همچنان ادامه داشته باشد و لازمه این کار این است که این روند قطع نشود.

حال این سوال پیش می آید که درآمد چگونه واریز می شود؟  روش کسب درآمد در این کار به این صورت است که هر شخص که  رأس هرم است با جذب کردن زیرمجموعه جدید و واریز پول توسط زیرمجموعه جدید به حساب مالک شرکت، شخصی که در رأس هرم است دارای امتیاز می شود و درصد بالایی از پول واریزی به حساب شخص معرف واریز می شود و این مبلغ پول، پورسانت (حقوق) شخص می باشد و این روش درآمد زایی در این شرکت هاست. اما متأسفانه مشکل اینجاست که عضو گیری از حدی که بیشتر شود و این روند گسترش پیدا کرده باشد، افرادی که جدید وارد می شوند نمی توانند عضو جدید جذب کنند چون افراد جدیدی برای شروع به کار وجود ندارند و در نتیجه این افراد که بی نهایت زیاد هم هستند ضرر می کنند و هیچ گونه درآمدی به دست نمی آورند. علاوه بر ضرر مالی که به این افراد وارد می شود ضرری است که از لحاظ روحی افراد لطمه می خورند و بسیاری از خانواده ها متأسفانه از هم پاشیده شده اند.

مجازات عضویت در شرکت های هرمی

مجازات عضویت در شرکت های هرمی مجازات عضویت در شرکت های هرمی متفاوت است و این مجازات با در نظر گرفتن جایگاه آنان اتخاذ می شود و افرادی که در رأس هرم هستند مجازات بیشتری دارند. در کشور ایران قوانین جدی و بی گذشتی برای فعالیت شرکت‌های هرمی گذاشته شده است که شامل حبس های طولانی مدت و منع فعالیت اقتصادی برای رآس ها و  مدیران این شرکت ها می باشد. از جمله مجازات شرکت هرمی می‌توان به این موارد اشاره کرد که چون فعالیت شرکت هرمی اینطور است که به نظام اقتصادی کشور ضربه وارد شود مرتکب به حبس از 5 سال تا 20 سال می ‌شود و دادگاه بنا به جزای مالی به ضبط تمامی اموالی که به نام شخص است اقدام می کند زیرا که از طریق خلاف قانون به دست آمده است. علاوه بر این این موارد ذکر شده امکان دارد 20 تا 74 ضربه شلاق برای شخص مرتکب در نظر گرفته شود.

کارشناس متخصص در زمینه جرایم شرکت های هرمی

کارشناس متخصص در زمینه جرایم شرکت های هرمی کارشناس متخصص در زمینه جرایم شرکت هرمی باید بسیار خبره و کاردان باشد زیرا در مواردی شرکت‌ ها اعلام می ‌کنند کسب و کار حلال را معرفی کرده اند که در واقع اینطور نیست و خلاف قانون است. در این راستا ما به شما بهترین وکیل جرایم شرکت های هرمی در این زمینه را معرفی می کنیم و می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی لازم در این زمینه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید