مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل جرایم رایانه ای فیشینگ در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مجازات جرم فیشینگ چیست؟نحوه پیگیری جرم فیشینگشرکت مشاور جرایم اینترنتی فیشینگ

امروزه مردم بیشتر خرید ها و انتقال وجه های خود را با استفاده از اینترنت انجام می دهند و با در دست داشتن اطلاعاتی از قبیل رمز دوم و رمز اصلی، شماره کارت و… می توانند این فعالیت ها را انجام دهند.

افراد سودجو در فیشینگ با ساختن آیدی های تقلبی و به دست آوردن اعتماد و اطلاعات افراد ساده اقدام به برداشتن و خالی کردن حساب آنها می کنند وکیل جرایم رایانه ای فیشینگ در اصفهان از افزایش روزانه این کلاهبرداری ها خبر می‌دهد وکیل جرایم فیشینگ نقش مهمی در دستگیری مجرمان دارد.

وکیل جرایم رایانه ای فیشینگ در اصفهان

مجازات جرم فیشینگ چیست؟

مجازات جرم فیشینگ چیست؟ در هر کشور و دولتی برای دفاع از حقوق مادی مردمش قوانینی وجود دارد در ای آن هم برای مجازات کلاهبردارن و مجرمان فیشینگ قوانینی تعیین شده است که سعی در به دام انداختن آنها دارد.

در ایران قانون وضع شده به پرداخت وجه نقدی و حبس در زندان به مدت 91 روز تصویب شده است ولی هرچه این مجازات ها بیشتر شود باز هم از ارزش کم و پست این کار چیزی کاسته نمی شود.

هم چنین در این قوانین تصویب شده که شخصی که مال یا اموالی از فردی قربانی شده برای خود یا شخص دیگری به غارت برده علاوه بر اینکه باید مال برده شده را بازگرداند باید جرایم نقدی راهم بپردازد و حبس خود را بکشد.

مجازات جرم فیشینگ هر چه قدر هم که زیاد باشد باز هم برای مجرمان کم خواهد بود ولی تا حدودی در درس عبرت دیگر افراد سودجو مؤثر است و آنها را آگاه می سازد که قانون از حقوق مردمش دفاع می کند و از حق قربانی شدگان نمی گذرد.

برخی از حقوقدانان جرم فیشینگ را نوعی کلاهبرداری می دانند و برایش اشد مجازات را در نظر می گیرند و می خواهند که مجرم به مجازات خود برسد و هیچ بخششی وجود ندارد حتی اگر فرد قربانی شده رضایت بدهد.

نحوه پیگیری جرم فیشینگ

نحوه پیگیری جرم فیشینگ برای اینکه مجرمانی که فرد را مورد تجاوز مالی قرار داده اند و حقوق مادی او را با ترفند و روش‌های دروغین دزدیده اند دستگیر کنند باید به پلیس فتا در شهرستان خود مراجعه کرده و در آن جا شکایتی علیه آنها تشکیل دهند.

پیگیری جرم فیشینگ با مراجعه به وکیلان مجرب و باتجربه در این زمینه می‌تواند کمک بزرگی به فرد قربانی شده بکند فرد می تواند با تمام اطلاعات و مدارک و با راهنمایی های وکیل خود به دادسرای جرایم رایانه ای مراجعه کند و به دنبال دستگیری و به دام انداختن مجرمان باشد.

نحوه پیگیری جرم فیشینگ با کمک یک همراه مثل وکیل یا مشاوری با تجربه و یاهو که تمام آگاهی های خود را در اختیار فرد می گذارد بسیار آسان می شود.

شرکت مشاور جرایم اینترنتی فیشینگ

شرکت مشاور جرایم اینترنتی فیشینگ مشورت کردن در هر زمینه ای بسیار مفید است و کمک بزرگی به فرد مراجعه کننده می‌کند شرکت مشاور جرایم اینترنتی فیشینگ نقش بسزایی در به دام انداختن مجرمان و بازگرداندن حقوق مادی از دست رفته فرد قربانی شده دارد.

مشاوره در دفاع از حقوق مادی و معنوی مردم نقش مهمی دارد و به افراد مورد تجاوز قرار گرفته شده کمک بسیاری می‌کند و مشاوران مشغول به فعالیت در شرکت های مشاوره تمام آگاهی ها و شناخت خودشان را در اختیار مراجعه کنندگان می‌گذارند.

بهترین مشاور کسی است که تمام تلاش خود برای برگرداندن اموال از دست رفتهٔ مردم بکند و تجربه و آگاهی های خودش را در اختیار همگان قرار دهد و از افزایش کلاهبرداری ها و جرایم فیشینگ جلوگیری کند.

مشاور جرایم اینترنتی فیشینگ با تلاش های بی وقفهٔ خود و شناخت هایی که به ترفندهای کلاهبرداران دارد تا حدودی به دام انداختن مجرمان نزدیک می‌شود و با همکاری وکیلان مجرب و پلیس فتا آنها را به دام می اندازند.

چه خوب است اگر مردم در فضای مجازی به هیچکس اعتماد نکنند ودر مورد این فضا تحقیق کنند و اطلاعاتی به دست آورند تا کمتر شاهد این جرایم دردناک باشیم

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید