مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل جرایم تجارت الکترونیک در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با جرایم رایج در تجارت الکترونیکقانون جرایم تجارت الکترونیک چه می گوید؟هزینه وکیل برای جرایم الکترونیک در سال جدید

جرایم تجارت الکترونیک هر روزه در حال افزایش می باشد و این مشکلات در کلان شهر ها با شدت بیشتری این مشکلات به چشم می خورد یکی از این شهرهای بزرگ که با این مشکل روبرو می باشد تهران است به همین دلیل دست پیدا کردن سریع به یک وکیل جرایم تجارت الکترونیک در تهران برای خیلی از افراد ضروری و حتی حیاتی می باشد. به همین دلیل ما به آن ها وکیل جرایم الکترونیک خبره و کاربلد را معرفی می کنیم.

وکیل جرایم تجارت الکترونیک در تهران

آشنایی با جرایم رایج در تجارت الکترونیک

آشنایی با جرایم رایج در تجارت الکترونیک با گذشت زمان و پیشرفت در زمینه الکترونیکی و اینترنتی بسیاری از کارها آسان شده است به طور مثال سالها قبل برای ریختن وجه به حساب فرد باید حتمابه بانک سر زده می شد اما حال تنها با استفاده از یک آپ پرداختدر گوشی ها خیلی سریع انتقال وجه ها اتفاق می افتد نمونه های زیادی همچون این نمونه برای تجارت تسریع تجارت وجود دارد و به طور تقریبی این کار موجب گسترده شدن تجارت الکترونیک شده اما متاسفانه جرایمی نیز در این حوزه اتفاق می افتد که ما شما را با چند نمونه از این جرایم آشنا می کنیم.

ممکن است شما وجه زیادی برای برای کار و تجارت خود انتقال دهید اما آن پول به یک حساب دیگر واریز شود در این گونه موارد مجرم ها حساب شما هک می کنند تامبلغ مورد نظر شما را ازآن خود کنند. همچنین ممکن است کسی که از شما خرید می کند مدرکی مبنی بر پرداخت وجوه برای شما بفرستد اما در اصل هیچ مبلغی به شما ریخته نشده است و این گونه افراد با جعل برگه هایی که نشان از واریز پول دارد شروع به گول زدن افرادی می کنند که در زمینه تجارت الکترونیک شروع به فروش می کنند.

یا شاید ممکن است عکس این موضوع اتفاق بیفتد در زمان حاضر پیدا کردن فالور های فیک کار سختی نیست و برخی افراد با استفاده از این روش و با ایجاد یک فروشگاه تقلبی شروع به فعالیت کند و بعد از اینکه مشتری پول را واریز کرد مشتری را بلاک کند اتفاق های این چنینی بسیار اتفاق می افتد بهترین کار برای جلوگیری از این اتفاق این می باشد که از پیج هایی خرید کنید که قسمت نظر گذاری آن ها باز باشد و تعداد لایک و نظرات با فالورها همخوانی داشته باشد.

حتی فروش جنس های فیک و تقلبی به جای جنس اصل جز جرایم تجارت الکترونیک می باشد زیرا افراد بسیاری به دنبال خرید جنس درجه یک و اصل هستند اما در نهایت با یک جنس بی نهایت بی کیفیت روبرو می شوند.

قانون جرایم تجارت الکترونیک چه می گوید؟

قانون جرایم تجارت الکترونیک چه می گوید؟ با توجه به جرم های موجود در تجارت الکترونیک قانون های بسیاری در این زمینه ها بوجود آمده و ما در اینجا به قانون جرایم تجارت الکترونیک خواهیم پرداخت.

قانون در رابطه با تجارت الکترونیک و جرایم آن ماده ها و تبصره های زیادی را بوجود آورده است که مهم ترین آن ماده یک قانون تجارت الکترونیک است که در رابطه با یک تجارت ایمن و سالم است و تبصره های بعدی در رابطه با جرایم است که چند نمونه از آن هارا برای شما توضیح می دهیم.

یکی از جرایم حوزه تجارت الکترونیک که شاید خیلی ها به آن توجه نکرده اند نشر داستان صاحب های اثر می باشد که چون بدون اجازه مولف است که مشمول ۳ ماه تا یک سال زندان برای فرد نقض کننده می باشد.

هرکسی نیز در مبادلات الکترونیک از اطلاعات شخصی فردی سو استفاده کند و از حساب آن پولی برداشت کند علاوه بر اینکه عینا باید پول فرد را تحویل دهد بین ۱الی ۳سال نیز باید به زندان برود.همچنین کسانی ‌که در این حوزه حقوق مصرف کننده را رعایت نمی کنند مجبور هستند جریمه نقدی پرداخت ‌کنند.

هزینه وکیل برای جرایم الکترونیک در سال جدید

هزینه وکیل برای جرایم الکترونیک در سال جدید در همه ی حرفه ها با شروع سال جدید نرخ دستمزد ها نیز تغییر می کند و هزینه گرفتن وکیل نیز این قضیه مستثنی نیست اما جدا از نرخ مصوبه خیلی از دفاتر وکالت برای اینکه مشتریان به راحتی بتوانند به آن ها مراجعه کنند و نگرانی بابت هزینه نداشته باشند هزینه های خود را در سال جدید کاملا عالی و منصفانه تعیین کرده اند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید