مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل جرایم اینترنتی فیشینگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

سرقت رایانه ای یا فیشینگ چیست؟آیا فیشینگ قابل پیگیری است؟متخصص جرایم رایانه ای فیشینگ

اگر شما هم مانند صدها نفر دیگر دچار فریب سودجویان و متقلبان گشته اید و از حساب بانکی شما سرقت شده است بهتر است به جای آنکه مشکل خود را به تنهایی حل کنید به وکیل متخصص در زمینه جرایم رایانه ای رجوع کنید. در این راستا وکیل جرایم فیشینگ با تخصص خود در اسرع وقت مشکل شما را به بهترین نحو حل خواهد نمود.

وکیل جرایم اینترنتی فیشینگ

سرقت رایانه ای یا فیشینگ چیست؟

سرقت رایانه ای یا فیشینگ چیست؟ یکی از زیر مجموعه های جرمهای رایانه ای سرقت رایانه ای یا فیشینگ است که مردمان بسیاری را در گیر خود می کند حتی اگر برخی از آنها بسیار محتاط بوده و بیشتر جوانب را رعایت کرده باشند باز هم  دچار سرقت رایانه ای می گردند.

فیشینگ همان سرقت کردن از حسابهای شخصی افراد است. برخی هکرها و افرادی که در زمینه مسائل رایانه ای تخصص دارند و حتی برخی از نخبگان این رشته به جای استفاده بهینه از علم خود آن را در زمینه کلاهبرداری و فریب مردم به کار می گیرند. آنها تلاش می کنند سایت و درگاهی طراحی کنند که شباهت فراوانی به هزاران درگاه پرداختی داشته باشد و آنقدر ماهرانه عمل می کنند که جای شکی برای کاربران و به خصوص کاربران بی تجربه باقی نمی گذارند.

این افراد اطلاعات شخصی حساب افراد مانند شناسه یا رمز عبور را از آنها دریافت می کنند تا پرداخت اینترنتیشان را انجام دهند و پس از دریافت حسابشان را هک می کنند و وجه موجود در آن را بیرون می کشند و به اصطلاح حساب را خالی می کنند.

آیا فیشینگ قابل پیگیری است؟

آیا فیشینگ قابل پیگیری است؟ فیشینگ هم مانند بسیاری از جرایم دیگر قابل پیش بینی است و با کمی احتیاط ها و مراقبت های شخصی و اندکی اطلاعات رایانه ای می توان از جرایم رایانه ای فیشینگ جلوگیری کرد و در دام مجرمان رایانه ای گرفتار نشد. درگاههای معتبر پرداخت پول نشانی مخصوص دارد و برخی از درگاهها هنگام پرداخت آدرس درست را بیان می کند و هشدار لازم را به افراد می دهد و بنابراین باید به آدرس درگاههای معتبر توجه کرد و آنها را شناخت.

در درجه بعد بهتر است طوری عمل کنیم که رمز حساب ما دیده نشود و کسی از آن مطلع نگردد. برای همین هنگام مراجعه به درگاه تا جایی که امکان دارد خودمان اقدام کنیم یا از افراد مورد اعتماد کمک بخواهیم. دیگر اینکه هنگام وارد کردن رمز مطمئن شویم کسی آن را نبیند.

راه دیگر اینکه سعی کنم پرداختهای اینترنتی را خود بیاموزیم تا مجبور نشویم در مکانهای عمومی مانند کافی نت کار خود را انجام دهیم. از این جهت باید بر روی رایانه خود انتی ویروس معتبر نصب کنیم تا کسی تنواند حسابمان را هک کند و همچنین سعی کنیم عکسهای شخصیمان در رایانه نماند و پاک شود. از مفیدترین راهای پیشگیری دیگر آن است که پیامک حساب خود را فعال کرده تا از هر گونه ورود و خروج پول به حساب در اسرع وقت و به موقع آگاه بود و اگر مشکلی پیش آمد بتوان به موقع حل کرد.

متخصص جرایم رایانه ای فیشینگ

متخصص جرایم رایانه ای فیشینگ یک متخصص جرایم رایانه ای فیشینگ برای هر چه موفق تر بودن در کار خود لازم است تا زمینه کاری خود را به خوبی بشناسد تا بتواند به مراجعین خود مشورت های کارساز دهد و آنها را به حل مشکلات خود نزدیک و راهنمایی کند. بسیاری از این افراد در سایتهای خود امکانی به وجود آورده اند تا افراد بدون مراجعه به انها و به راحتی سوالات خود را به طور رایگان و یا با دریافت وجه مطرح نموده و در اسرع وقت به پاسخ خود برسند.

مشاوران جرایم فیشینگ که در کار خود تجربه کافی دارند نیز قبل از شروع کار خود با مراجعین خویش راجع به هزینه صحبت می کنند تا در پایان کار برای هیچ کدام از طرفین مشکلی پیش نیاید. آنها نیز می دانند که برای اینکه کارشان نتیجه مطولبتری داشته باشد باید به سخنان مراجعان به خوبی گوش کنند و همه ریزکاریها را از آنها بپرسند و نکته مبهبمی باقی نگذارند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید