مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکیل باتجربه جرایم رایانه ای در تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید حکم جرایم رایانه ای چیست؟دادسرای جرایم رایانه ای چیست؟مشاوره با وکیل خبره جرایم اینترنتی

وکیل جرایم رایانه ای کسی است که می تواند با تکیه بر اطلاعات حقوقی و دانش خود در زمینه رایانه و اینترنت و همینطور هک وب سایتها به شما در زمینه مشکلات ناشی از جرایم اینترنتی کمک کند. از جمله افراد باتجربه که قدرت تنظیم دفاعیه به نفع موکلین خود را در دادسراهای عمومی کشور را دارد. علاوه بر این وکلای جرایم اینترنتی در تبریز به مجرمین اینترنتی هشدار می دهند که خطر در کمین است مراقب باشید.

وکیل باتجربه جرایم رایانه ای در تبریز

آیا می دانید حکم جرایم رایانه ای چیست؟

آیا می دانید حکم جرایم رایانه ای چیست؟ حکم جرایم رایانه ای می تواند یکی از موارد زندان، شکنجه و شلاق برای افرادی که قوانین جرایم رایانه ای را در نظر نمی گیرند، باشد. حکم افرادی که سعی در کسب حقوق دیگران باشند علاوه جرایم اعلام شده می تواند جریمه نقدی هم باشد. آنها باید بدانند که تخطئی از قانون موضوع بسیار جدی ای است که در صورت رخ دادن هر گونه تخلفات پیامدهای جدی ای به همراه خواهد آورد.

به طورئیکه احترام و حیثیت افراد کاملا خشه دار خواهد شد. مثلا جرایم تلگرامی را در نظر بگیرید که یکی از آنها ارسال عکس های مستهجن در فضای اینترنتی است، در این صورت حکم چنین جرمهایی طبق قانون 724 این جرایم چه پیگرد قانونی دارد.

مبارزه با مجازات جرایم اینترنتی از جناب پلیس فتا به همراه مجازاتی یا حکمی که قاضی پرونده های اینترنتی ارائه می دهد صورت می پذیرد. بر همین اساس قاضی پرونده حکم شما را از حدود مجازات و همین طور اشدت مجازات را برای شما مشخص می کند. افرادی که تخلفات اینترنتی می کنند مثل دزدی اینترنتی از درگاههای بانکی و خالی کردن حسابهای بانکی افراد بر اساس قانون مجازات سختی پس خواهند داد.

همچنین پیگیری جرایم اینترنتی در دادسراهای عمومی کشور صورت می پذیرد. جرایمی که پلیس فتا آن را بازگو و به دادسرای جرایم اینترنتی ارجاع می دهد. که بر اساس قانون دادسرای ها در برابر هر جرایم اینترنتی که رخ داده برای شما حکمی صادر خواهد شد و بر اساس حکم صورت گرفته با شما برخورد جدی می شود.

دادسرای جرایم رایانه ای چیست؟

دادسرای جرایم رایانه ای چیست؟ دادسرای جرایم رایانه ای مرکزی است که در صورت مشاهده هرگونه جرایم اینترنتی، اعم از تخلفات و کلاهبرداری، دزدی، فشینگ و دیگر جرایم اینترنتی امکان طراحی تکنیک ها و تاکتیک های مختلفی را در مقابله با این نوع از جرایم اینترنتی ارائه می کنند. همچنین چنین مراکزی توانایی تشریح مسائل مربوط به جرایم اینترنتی را دارند.

در چنین مراکزی امکان ثبت و پیگیری شکایات مربوط به جرایم رایانه­ ای صورت می پذیرد. دقت داشته باشید جهت ثبت اولیه شکایات خود نیاز به همراه داشتن مدارک شناسایی و مستندات اولیه از شکایات می باشد. در واقع محلی برای رسیدگی به پرونده های جرایم اینترنتی محسوب می شود.

وکیل جرایم اینترنتی می تواند در مقابل هر تخلف سابیری که رخ می دهد، شیوه های دفاعی بسیار تکنیکی را در دفاع از تخلف صورت گرفته اعمال کند. آنها با پشتیبانی از دانش حقوقی و دانش فنی خود و اسناد و مدارک لازم از میزان جرایم موکلین خود کم می کنند.

مشاوره با وکیل خبره جرایم اینترنتی

مشاوره با وکیل خبره جرایم اینترنتی مشاوره جرایم اینترنتی با تذکر به رعایت دقت به آدرس دقیق ایمیل های دریافتی خود و نگاه دقیق به تاریخ و ساعت ورود به حسابهای بانکی خود، مثل آدرس پست الکترونیکی شما و یا همراه بانک خود قبل از وارد کردن یوزرنیم و پسورد خود حتما به آدرس اینترنتی وب سایت ها دقت لازم را داشته باشید.

همچنین آنها در رابطه با طرحهای امنیتی اینترنتی می گویند که با تداوم اجرای طرح امنیت، افراد بایستی راههای دسترسی به درگاههای اینترنتی و حسابهای بانکی خود را تغییر دهند. چرا که افراد فرصت طلب از غفلت شما برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند.

همچنین شما می توانید برای مشاوره با وکیل خبره پایه یک جرایم اینترنتی از طریق دادسرای جرایم اینترنتی و یا وب سایت های اینترنتی مرتبط با این موضوع استفاده کنید. همچنین می توانید با یک تماس تلفنی با واحد تخلفات اینترنتی به مشکلات پیش آماده برای شما رسیدگی کنید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید