مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکالت غیر حضوری جرایم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرایط وکالت دادن غیر حضوری چگونه است؟چند نمونه از انواع جرایم اینترنتی فضای مجازیمشاوره با بهترین وکیل جرایم اینترنتی

انقلاب فناوری های اطلاعات، استفاده گسترده از رایانه و دسترسی سریع به اینترنت، موجب تحول عمده ای در جوامع امروزی شده است. فناوری های نوین شامل رایانه، اینترنت، گوشی های هوشمند تلفن همراه، اپلیکیشن ها، فین تک ها، بلاکچین و … هستند که نقشی اساسی در بسیاری از زمینه ها یافته اند. اینترنت با شبکه های گسترده خود توانسته است روابط و مناسبات افراد را تغییر دهد و همین امر موجب شده تا این روابط از شکل سنتی و کلاسیک خود خارج شده و جنبه الکترونیکی به خود گرفته بگیرد.

با توجه به مشکلاتی که در زمینه این جرایم احتمال دارد برای افراد پیش بیاید در صورت ایجاد مشکل می توان از طریق وکالت جرایم اینترنتی به مبادی قانونی مراجعه کرد.

وکالت غیر حضوری جرایم اینترنتی

شرایط وکالت دادن غیر حضوری چگونه است؟

شرایط وکالت دادن غیر حضوری چگونه است؟ شرایط وکالت دادن چگونه است؟ برای مثال فرد در جایی دیگر هست و به ما وکالت دهد تا تعهد نامه ای را بجایش امضا کنیم؟ باید بگوییم که برای اعطای وکالت رسمی حضور وکیل یعنی وکالت گیرنده اصولا نیاز نیست و صرفا حضور موکل الزامی است و نیازی به حضور وکیل نیست.

وکالت دهنده (موکل) می تواند در هرکجا که باشد در دفتر اسناد رسمی اعطای وکالت داده و شخصی را وکیل نماید. چنانچه طبق مثال وکیل میخواهید تعهدی رسمی را وکالتا ارایه نماید ، دفتر خانه ی تنطیم کننده سند وکالت میتواند از طریق سامانه با دفتر خانه ی محل ثبت سند تعهد ، هماهنگی داشته باشد. برای اعطا وکالت موکل باید حضورا به دفاتر اسناد رسمی و در خارج از کشور به دفاتر کنسولی ایران مراجعه نماید.

چند نمونه از انواع جرایم اینترنتی فضای مجازی

چند نمونه از انواع جرایم اینترنتی فضای مجازی انواع جرایم اینترنتی به نوع جرم انجام شده بستگی دارد، هر چه جرم انجام شده سنگین تر و جبران ناپذیر تر باشد به طبع جریمه آن نیز گزاف تر خواهد بود. پیگیری این نوع جرایم به دلیل این که عموما ارتباط مستقیمی بین مجرم و قربانی وجود ندارد نیازمند وکیل جرایم اینترنتی حاذق و با تجربه است.

حتما تا کنون برای شما یا آشنایانتان پیش آمده است که مثلا خریدی اینترنتی انجام دهید اما بعد از واریز پول صاحب پیج یا سایت کالای مورد نظر را برای شما ارسال نکند و حتی در صورت اعتراض اقدام به بلاک کردن کند. این یکی از مثال های شایع کلاهبرداری در فضای مجازی است که متاسفانه گریبان گیر افراد زیادی شده است. در این گونه مواقع موسسات مشاوره جرایم اینترنتی می توانند کمک کننده باشند و حق فرد شاکی را پس بگیرند.

مجموعه یسرا با هدف مقابله با جرایم رایانه ای و بازپس گرفتن حقوق ضایع شده شاکی شروع به فعالیت کرده است و با کمک افراد خبره و کاربلد توانسته به بسیاری از هموطنان متضرر کمک کند. البته از آن جا که جرایم رایانه ای تنها محدود به کسب و کار های دروغین اینترنتی نمی شود، کمک های این موسسه نیز فقط مربوط به رسیدگی به چنین امور نیست و گسترده تر است. برای مثال عکس موردی که ذکر شد نیز وجود دارد یعنی ممکن است صاحب کسب و کار از خریدار شکایت داشته باشد و هزاران مثال دیگر.

مشاوره با بهترین وکیل جرایم اینترنتی

مشاوره با بهترین وکیل جرایم اینترنتی در برخی از موارد پس از مواجهه با جرم امکان دسترسی حضوری به مراکز مرتبط نیست، خوشبختانه در عصر مدرن امروز برای رفع این مشکل چاره مناسبی اندیشیده اند و آن پیگیری از طریق فضای مجازی است. وبسایت رسمی دفتر وکالت جرایم اینترنتی یسرا که کارنامه درخشان و افراد باسابقه در این حوزه دارد می تواند انتخاب مناسبی جهت رسیدگی به پرونده شما باشد. مشاوران حقوقی این مجموعه سال ها در این راه تلاش کرده اند و توانسته اند به بسیاری از افراد مال باخته و آسیب دیده از دیگر جرایم اینترنتی کمک کنند.

در صورتی که به مشاوره در خصوص جرایم اینترنتی نیاز پیدا کردید می توانید به وکیل جرایم اینترنتی مراجعه کنید و به دو صورت حضوری و آنلاین (از طریق وکالت دادن غیر حضوری) این خدمات رو دریافت کنید. هزینه مشاوره جرایم اینترنتی بسته به میزان ساعت دریافت مشاوره، قیمت آن هم متفاوت است.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید