مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکالت جرم سرقت و کلاهبرداری اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

رایج ترین مصادیق کلاهبرداری اینترنتی چیست؟برای سرقت اینترنتی چگونه شکایت کنیم؟مشاوره با وکیل خبره در امر کلاهبرداری اینترنتی

کلاهبرداری اینترنتی به طور گسترده به کلاهبرداری هایی گفته می شود که از طریق استفاده از خدمات اینترنتی رخ می دهد، چه برخورد با ارائه دهنده خدمات اینترنتی، فروشگاه آنلاین، وب سایت، سایت دوست یابی اینترنتی یا شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام. هزاران مشتری سالانه قربانی کلاهبرداری اینترنتی می شوند. بسیار مهم است که شما یک وکیل با تجربه دادگاه را برای به چالش کشیدن پرونده علیه خود انتخاب کنید. بنابراین در این مواقع به وکالت کلاهبرداری اینترنتی و جرم سرقت نیاز پیدا می کنید.

وکالت جرم سرقت و کلاهبرداری اینترنتی

رایج ترین مصادیق کلاهبرداری اینترنتی چیست؟

رایجترین مصادیق کلاهبرداری اینترنتی چیست؟ به صورت کلی جمع آوری شواهد و مصادیق کلاهبرداری اینترنتی در شکایات بسیار مهم است. یک پرونده کلاهبرداری موفق معمولاً مستلزم اثبات این است که متهم برای اقناع قربانی به جدا شدن از پول یا دارایی خود اظهارات یا قصور “مادی نادرست” را انجام داده و قربانی واقعاً خسارت دیده است.
بیانیه مادی چیزی است که می تواند تفاوتی بین کسی که به این طرح می افتد یا از طریق آن می بیند، ایجاد کند. بنابراین، همه دروغ ها کلاهبرداری نیستند. آنها باید به اندازه کافی جدی باشند که در این که قربانی به آن دام بیفتد تأثیر بگذارد.
برای طرح پرونده خود، تمام مدارکی را که می توانید درباره وعده های داده شده و نحوه عمل نکردن آنها جمع آوری کنید. به عنوان مثال، رسیدها، نامه های الکترونیکی، سوابق تلفن، اظهارات کارت اعتباری و چاپ صفحات یک وب سایت را پیدا کنید. هر چیزی که مربوط به معامله باشد به شما کمک می کند تا بگویید: “این همان چیزی است که وعده داده شده است، به همین دلیل است که من آن را باور کردم و این صدمه ای است که به دلیل آن متحمل شده ام” به عنوان مدرک مربوط به پرونده شما است.

برای سرقت اینترنتی چگونه شکایت کنیم؟

برای کلاهبرداری اینترنتی چگونه شکایت کنیم؟ شکایت برای کلاهبرداری اینترنتی با فاصله و ناشناس ماندن در معاملات اینترنتی پیچیده است.

با رشد اینترنت برای تجارت، شکایات مربوط به کلاهبرداری اینترنتی نیز افزایش یافته است. برخلاف شکایت های کلاهبرداری علیه مشاغل محلی یا افراد، شکایت در مورد یک معامله اینترنتی متقلبانه به دلیل دشواری یافتن کلاهبرداری که ممکن است دور باشد و متقاعد کردن دادگاه های محلی شما برای اعمال صلاحیت درباره آن شخص ، پیچیده است. اگرچه این یک نبرد سخت است، اما می توان با موفقیت برای کلاهبرداری اینترنتی شکایت کرد.

متهم را شناسایی کنید. به دلیل سهولت پنهان سازی هویت خود در اینترنت، شروع به شکایت در مورد تقلب در اینترنت دشوارتر است. قبل از شروع یک دادخواست، باید بفهمید که از چه کسی شکایت می کنید. این کار می تواند کار کارآگاهی را به همراه داشته باشد. یک گزینه جستجوی وب سایت برای یافتن اطلاعات تماس با شخص یا شرکتی است که سایت را اداره می کند. گزینه دیگر بررسی شرکت کارت اعتباری شما است، اگر از آن استفاده کرده اید تا ببینید چه کسی در صورتحساب شما به عنوان تاجر معامله متقلبانه ظاهر می شود.
سپس شواهد مربوط به این کلاهبرداری را جمع آوری کنید و به سپس به مشورت با یک وکیل خبره بپردازید.

مشاوره با وکیل خبره در امر کلاهبرداری اینترنتی

وکیل خبره در امر کلاهبرداری اینترنتی جرم سایبری ذاتاً بدون مرز است و شما ممکن است در مورد کمک های حقوقی متقابل، استرداد و افشای مرزی به مشاوره نیاز داشته باشید. ما در این زمینه تخصص گسترده ای داریم که توسط تیم مشهور به بررسی جرم و جنایت اینترنتی می پردازیم و در صورت لزوم در مورد هر جنبه دیگری مشاوره تخصصی ارائه می دهیم.

ما همچنین می دانیم که جرایم اینترنتی اغلب بسیار گسترده تر از یک مسئله کاملا جنایی است، به ویژه برای کسانی که قربانی چنین رفتاری شده اند. در این موارد، ما برای حل و فصل اختلافات، اقدامات لازم را انجام می دهیم تا بهترین راه حل ممکن را شناسایی و اجرا کنیم.

بنابراین اگر دچار کلاهبرداری های اینترنتی شده اید و یا به جرمی متهم شده اید و به یک وکیل باتجربه درباره گزینه های خود احتیاج دارید، لطفاً با یکی از اعضای تیم جرایم اینترنتی (وکالت کلاهبرداری اینترنتی) ما تماس بگیرید تا ببینیم چگونه می توانیم کمکتان کنیم.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید