مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکالت جرایم شبکه های مجازی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی کامل با جرایم شبکه های مجازیجرایم شبکه های مجازی چه مجازاتی در پی دارد؟هزینه مشاوره برای جرایم شبکه های اجتماعی

متاسفانه روزانه به طور گسترده در فضای مجازی شاهد جرایم اینترنتی هستیم و گاها به دلیل مشکلاتی که به وجود می آید نیازمند وکیل جرایم اینترنتی آگاه و حاذق هستیم. این وکیل می تواند اطلاعات لازم درباره جرم صورت گرفته را موکل خود بدهد و او را دلسوزانه از شرایط و روند پیگیری آگاه کند. در همین راستا موسسه های حقوقی زیادی به میدان آمده تا راهگشای عزیزان باشد. در این مراکز میتوان با دادن وکالت جرایم شبکه های مجازی به موکلان این موسسات مسیر رسیدگی به پرونده را بسیار جلو انداخت.

وکالت جرایم شبکه های مجازی در ایران

آشنایی کامل با جرایم شبکه های مجازی

آشنایی کامل با جرایم شبکه های مجازی از آنجا که جهل به قانون رافع مسئولیت افراد نیست یعنی اطلاع نداشتن از قوانین منجر به رفع مسئولیت مجرمانه نیست و همچنین استفاده از فضای مجازی بجش بزرگی از روزمرگی ما را تشکیل می دهد پس باید در چارچوب قانون جرایم سایبری حرکت کرد و با قوانین این فضا به طور کامل آشنا شد. انواع جرایم شبکه های مجازی به قرار زیر هستند:

  1. جرم هایی که علیه محرمانگی انجام داده می شود. مثل دسترسی غیر مجاز (هکرها،کراکرها و …)، شنود غیر مجاز، جاسوسی در فضای مجازی.
  2. جرم هایی که علیه صحت و درستی داده ها انجام می شود. مثل: جعل رایانه، اخلال در داده ها و اطلاعات و یا تخریب داده ها.
  3. کلاهبرداری و یا انجام سرقت در فضای مجازی با رایانه.
  4. اعمال منافی عفت و اخلاق مثل ایجاد محتویات مستهجن و انتشار آنها.
  5. نشر اکاذیب
  6. انتشار فیلترشکن و آموزش روش های عبور از سامانه های فیلترینگ
  7. انتشار هرگونه محتوا با هدف ترغیب و تشویش مردم به تحریم و یا کاهش مشارکت در انتخابات

جرایم شبکه های مجازی چه مجازاتی در پی دارد؟

جرایم شبکه های مجازی چه مجازاتی در پی دارد؟ جرایم شبکه های مجازی با توجه نوع جرم مرتکب شده مجازات مختلفی در بر دارد. در اینجا به عنوان مثال مجازات هک کردن را بررسی کرده ایم.

هک کردن نیز به این علت که تجاوز به حقوق معنوی و بعضاً مادی و در عین حال تجاوز به حریم خصوصی افراد بدون اجازه آنهاست مانند هر عمل غیرقانونی و غیرشرعی دیگری مجازات هایی در پی دارد.بسته به نوع هک که پیشتر و در بخش قبلی به آن اشاره شد یعنی اینکه هر یک از نوع شخصی و یا عمومی باشد و اینکه آن هک و حمله تا چه میزان فرد هک شده یا همان قربانی را مورد سوء استفاده قرار دهد با یکدیگر فرق می کند. غالباً در فضای مجازی مجازات های رایانه‌ای همواره همراه با پرداخت جریمه نقدی و حبس و ما به مدت کوتاه همراه بوده است اما باز هم تاکید می‌کنیم که حک می تواند بسته به نوع آن مجازات های متفاوتی را در بست داشته باشد هک جیمیل یکی از انواع هک در فضای مجازی است که جریمه نقدی و البته حبس را بسته به اینکه چه سوء استفاده‌ای از آن ایمیل شده است در پی دارد

هزینه مشاوره برای جرایم شبکه های اجتماعی

هزینه مشاوره برای جرایم شبکه های اجتماعی از آنجایی که استفاده از فضای مجازی به خصوص تلگرام و اینستاگرام زیاد شده است جرایم شبکه های اجتماعی نیز به وفور مشاهده می شود. افرادی که نمی دانند چگونه پیگیر شکایات و پیگیری های جرایم شبکه های اجتماعی باشند می‌توانند به افرادی که تحت عنوان وکیل های جرایم شناخته می شوند مراجعه کنند. امروزه در سراسر ایران بهترین وکیل ها و مجرب ترین وکیل ها در عرصه قانون کار می‌کنند.

از آنجایی که بیشتر افراد نمی دانند چگونه با خاطیان و چگونه باید شکایت کنند باید در ابتدا به بخش و مشاوره جرایم شبکه های اجتماعی مراجعه کرده و سپس به وکیل های مجرب که در سراسر ایران آماده فعالیت هستند مراجعه کنند این وکیل ها با پیگیری و شکایت در نهاد های قانونی تا حدود زیادی توانسته است از جرایم در فضای مجازی بکاهند. در سراسر ایران بهترین وکیل جرایم تلگرامی فعالیت می کنند که با مراجعه به آنها می توانید از نگرانی های خود بکاهید.

در صورتی که به مشاوره در خصوص جرایم شبکه های اجتماعی نیاز پیدا کردید می توانید به وکیل جرایم اینترنتی مراجعه کنید و به دو صورت حضوری و آنلاین این خدمات رو دریافت کنید. هزینه مشاوره جرایم شبکه های اجتماعی بسته به میزان ساعت دریافت مشاوره، قیمت آن هم متفاوت است.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید