مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکالت جرایم شبکه های مجازی با نرخ مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع جرایم قابل ارتکاب در شبکه های مجازیحکم جرایم فضای مجازی چیست؟بهترین وکیل جرایم شبکه های مجازی

اگر خطری در شبکه های مجازی شما را تهدید می کند بهتر است که برای مجازات مجرم به وکیلانی که وکالت جرایم شبکه های مجازی را را با نرخ ارزان انجام می دهند مراجعه کنید گرچه خود شما هم می توانید این کار را انجام دهید اما به خاطر اعصاب خوردی ها و استرس ها و هزینه های گزافی متحمل می شوید بهتر است این کار را به کسانی بسپارید که تبحر کافی در این زمینه را دارند.

وکالت جرایم شبکه های مجازی با نرخ مناسب

انواع جرایم قابل ارتکاب در شبکه های مجازی

انواع جرایم قابل ارتکاب در شبکه های مجازی

در دنیای مدرن امروزی به دلیل باز بودن فضای مجازی به اندازه کافی و ورود اشخاص مختلف به شبکه های مجازی و همچنین گسترده شدن ارتباطات مجازی قعچطعا یک سری افراد سودجو و مجرم هم در این فضا حضور خواهند داشت بنابراین جرایم فضای مجازی به طبع اتفاق خواهد افتاد از جمله این جرایم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. پر تکرارترین جرمی که در شبکه های مجازی اتفاق می افتد کلاهبرداری است، افراد سود جو از طریق راه های مختلف و با استفاده از روش های مختلف دست به کلاهبرداری و دزدی می زنند از جمله ی این دزدی ها حک کردن حساب اشخاص در شبکه های مختلف مجازی یا فروش اجناس تقلبی و … می باشد اما ضمن اینکه افرادی که از این شبکه ها استفاده می کنند بایستی آگاهی کامل را داشته باشند، اگر ناخودآگاه دچار همچین آسیب های اجتماعی شدند می توانند از وکیلان خبره در این زمینه بهره گیری نمایند.
  2. حتک حرمت و از بین بردن حریم خصوصی و سواستفاده در شبکه های مجازی دومین جرم پر تکرار است چرا که ما ایرانیان به دلیل فرهنگ اصیلی که داریم از گذشته تا کنون آبرو و حریم خصوصی چه در بستر خانواده و چه اجتماع برایمان بسیار مهم بوده و هست اما متاسفانه این موضوع توسط افراد سودجو ممکن است مورد سواستفاده قرار بگیرد برای اینکه به اهداف شوم خود برسند.
  3. انتشار اسرار پنهانی اشخاص در فضای مجازی به دلیل کینه ورزی یا قصد اخاذی از شخص یکی اچدیگر از جرایم رایانه ای در شبکه های اجتماعی است.
  4. انتشار اخبار کذب توسط اشخاص ذینفع یکی دیگر از جرم های به وقوع پیوسته در شبکه های مجازی است که می تواند گاهی اوقات با سرنوشت افراد بازی کرده و آینده شخص را دستخوش تغییرات قرار دهد بنابراین برای شناسایی همچین جرم های باید از وکلای با تجربه و همه فن حریف کمک گرفت.
  5. توهین به مقدسات و ادیان می تواند یکی دیگر از جرم های شبکه های اجتماعی باشد، ما ایرانیان به دلیل غیرت و تعصبات خاصی که نسبت به دین و مقدسات خود داریم قطعا از اینکه شخص یا اشخاصی بخواهند از آن ها سواستفاده کرده و یا توهین و بی احترامی کنند دلخور و حتی خشمگین خواهیم شد، چه بسا بعضی از افراد بی اصالت دین را دستاویزی برای رسیدن به هدف های شوم خود قرار داده و سواستفاده می کنند مثل جادوگران و فالگیران کلاه بردار و متقلب که با سو استفاده از احساسات پاک ما و تعصابتمان ممکن است از طریق همین شبکه های مجازی دست به کلاهبرداری بزنند.

حکم جرایم فضای مجازی چیست؟

حکم جرایم فضای مجازی چیست؟

قطعا با افراد مجرم در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی برخورد خواهد شد و متناسب با اعمال آن ها برایشان مجازات های سنگین در نظر خواهند گرفت به دلیل اینکه حکم جرایم فضای مجازی متناسب با جرم به وقوع پیوسته اعمال می شود بهتر است که در این زمینه به جای گرفتن تصمیمات خود سرانه و عجولانه و بدون شناخت کافی سراغ یک شخص با کفایت و لایق برویم که اقدامات اساسی و متناسب با جرم به وقوع پیوسته انجام دهد تا شخص مجرم به سزای اعمال خود رسیده و حق ما هم پایمال نشود.

حکم دادن به این نوع جرایم بسیار پیچیده و دفاع در دادگاه ها بسیار مهم و تخصصی است اما وکیل جرایم شبکه های اجتماعی تمام تلاش خود را می کند که مجرم واقعی شناسایی شده و به سزای اعمالش برسد.

بهترین وکیل جرایم شبکه های مجازی

بهترین وکیل جرایم شبکه های مجازی

بهترین وکیل جرایم شبکه های مجازی شخصی است که با آگاهی کامل و شناخت کافی نسبت به این جرایم و فضای اجتماعی بتواند ادله ی کافی را ارایه داده و با خلوص نیت مجرم واقعی را شناسایی کند، وکیل منصف شخصی است که حین انجام شغل خود بتواند طرف مقابل را درک کرده و ضمن تمامی تلاش خود سعی کند هزینه های اضافی را حذف و وکالت را با نرخ مناسبی بر عهده بگیرد چرا که شخصی که درگیر همچین ماجراهایی شده به اندازه کافی دچار خسارت و ضرر و زیان هست بنابراین بهتر است که وکیل آن شخص زخم روی نمک نباشد و از دید فرد آسیب دیده هم به ماجرا نگاه کند.

متاسفانه بعضی از هزینه های دادرسی و وکالت آن قدر بالا هستند که اشخاص متضرر از شکایت و ادامه و پی گیری موضوع مورد مطالبه ی خود منصرف می شوند تمام تلاش وکیلان ما درک متقابل و استفاده ی حداکثری از انرژی و تجربه ی بالای خود می باشد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید