مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکالت جرایم توییتر در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع جرایم توییتریمجازات جرایم توییتری در ایرانهزینه وکیل برای جرایم توییتر

هرچه زمان می گذرد و دنیا به سمت پیشرفته ت شدن پیش می رود؛ پای دنیای مجازی و فضاهای رایانه ای بیشتر و بیشتر به زندگی های روزمره باز می شود. امروزه بسیاری از افراد کارهای روزمره خود را در فضای مجازی انجام می دهند و اغلب نیز اطلاعی از قوانین و یا علم فضای مجای ندارند. و چه بسا گاهی دچار خطا می شوند و در فضای مجازی دچار و یا نصیب جرایم مجازی می شوند. اما امروزه راه هایی وجود دارد که به توان علیه افراد مجرم در این فضا اقدام قانونی موثری انجام داد.
مرکز وکلای ایران در متن زیر سعی دارد تا شما را با جرایم توییتری آشنا کند و اطلاعاتی در زمینه وکالت جرایم توییتری در اختیار شما قرار دهد.

وکالت جرایم توییتر در مشهد

آشنایی با انواع جرایم توییتری

آشنایی با انواع جرایم توییتری در دنیای امروز با پیشرفت علم و فناوری و گسترش یافتن روابط مجاری می توان گفت تقریبا تمامی افراد در سنین های مختلف به نحوی با فضای مجازی مرتبط هستند و همین موضوع سبب شده است تا افراد زیادی از این موضوع سو استفاده کنند و سعی کنند که با ارتکاب جرایمی به مردم آسیب وارد کنند. متاسفانه افراد به علت نداشتن علم کافی از جرایم توییتری و رایانه ای؛ ممکن است راحت در دام این افراد بیفتند و وقتی متوجه شوند که کمی دیر شده باشد. به همین منظور سعی داریم تا در ادامه به تعدادی از این جرایم اشاره کنیم. ازجمله انواع جرایم توییتری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جرایمی مانند کلاهبرداری های اقتصادی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. در این دست از کلاهبرداری ها گاهی از خود شما به طور غیرمستقیم به اطلاعاتتان دسترسی پیدا می کنند و گاهی با هک کردن سیستم های شما به اطلاعاتتان دست می یابند.
  • جرایم اخلاقی و عفتی؛ که این دسته از جرایم معمولا مربوط به افشای روابط شخصی و یا منتشر کردن عکس های نامناسب و خانوادگی افراد است.
  • نشر مطالب نامناسب و تکذیبی؛ در این گونه جرایم افرادی به قصد های شوم از جمله تفرقه و برهم زدن آرامش عمومی شروع به پخش کردن خبر های ناصحیح و شایعات بی اساس می کنند.
  • جرایم مانند هتک حرمت و از بین بردن آبروی افراد؛ در این گونه از جرایم افرادبه دلایل مختلف که گاهی مربوط به خصومت های شخصی است به نشر اطلاعات شخصی افراد می کنند و ممکن است فرد را تهدید نیز بکنند.
  • جرایم مسولیتی؛ در این گونه جرایم ممکن است افرادی به سایت ها و یا منابع مهم در مسولیت های مختلف دسترسی پیداکنندو از آنها در جهت های نامناسب استفاده کنند.

مجازات جرایم توییتری در ایران

مجازات جرایم توییتری در ایران با شناخته شدن جرایم توییتری می توان فهمید که مقابله با این گونه جرایم چقد اهمیت دارد چراکه گاهی بعضی از جرایم توییتری مربوط به اعتبار افراد می شود و با توجه به گسترده بودن فضای توییتری اگر در این فضا استفاده های نادرستی در جهت هتک حرمت ها بشود؛ به سختی می توان آن را برگرداند. مجازات جرایم توییتری متناسب با نو و میزان خسارت وارده ابه اشخاص مجازات های مختلفی دارد. و معمولا به حبس از ۶ ماه و بیشتر شروع می شود و گاهی این حبس به جریمه نقدی مبدل می شود و گاهی در برخی جرایم هردو مجازات یعنی هم جریمه نقدی و هم حبس زندان برای مجرم مشخص می شود.

مجازات جرایم نقدی قابل تغییر است و این به قاضی پرونده بستگی دارد.

هزینه وکیل برای جرایم توییتر

هزینه وکیل برای جرایم توییتر باتوجه به اهمیتی که جرایم توییتری دارد و از آنجایی که بسیاری از افراد اطلاع زیادی در مورد اینگونه جرایم ندارند؛ اه همین دلیل معمولا افراد سعی می کنند وکالت خود را به وکیلی ماهر بسپارند تا پرونده آنها را بررسی کند. البته برخی نیز دغدغه هزینه وکیل برای جرایم توییتری را دارند.
شما به منظور اطلاع از هزینه های وکیل جرایم توییتری می توانید به سایت های وکلا و یا سایت خانه وکلا مراجعه کنید و سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید