مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

وکالت جرایم اینترنتی فیس بوک

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره جرایم اینترنتی شبکه اجتماعی فیس بوککارشناس ماهر جرایم فیس بوک

وکالت جرایم فیس بوک توانایی بررسی پرونده های اینترنتی که توسط پلیس فتا صورت می گیرد را دارد. در واقع شخصی که آگاهی کافی برای مبارزه با مفاسد اینترنتی را دارد. شخصی که کلاهبرداران حرفه ای را با روشهای نوین خود محکوم می کند. کسی که وظیفه دارد در دادسراهای عمومی طبق قانون قضایی، با آسیب های اجتماعی رخ داده شده در شبکه های اجتماعی برخورد کند.

وکالت جرایم اینترنتی فیس بوک

همه چیز درباره جرایم اینترنتی شبکه اجتماعی فیس بوک

همه چیز درباره جرایم اینترنتی شبکه اجتماعی فیس بوک

جرایم اینترنتی شبکه اجتماعی فیس بوک شامل هتک شخصیت افراد جامعه، کلاهبرداری اینترنتی و کلی آسیب اجتماعی که بودن آنها در جامعه شالوده و اساس جامعه را جرایم اینترنتی شبکه اجتماعی فیس بوک شامل هتک شخصیت افراد جامعه، کلاهبرداری اینترنتی و کلی آسیب اجتماعی که بودن آنها در جامعه شالوده و اساس جامعه را سست خواهد کرد.

همان طور که می دانید تشخیص جرایم اینترنتی شبکه های اجتماعی فیس بوک از جانب پلیس فتا صورت می گیرد. افرادی که در شبکه ی فیس بوک فعالیت دارند به خوبی با تخلفات اینترنتی هم آشنایی دارند، تخلفاتی نظیر اعاده حیثیت افراد جامعه، دزدی از اموال مردم، قتل، زورگیری، گرفتن اطلاعات مهم حسابهای بانکی افراد و هزاران جرم دیگر که ممکن است در این شبکه های اجتماعی اینترنتی رخ داده شده باشد.

جرایم اینترنتی فیس بوک در کشور ما ممکن است به صورت اخاذی یا آدم ربایی باشد. مثلا با ارسال پیامکی از طرف آدم ربا، شما را وسوسه کند برای دیدار با کلاهبردار. و یا به صورت ارسال اسناد و مدارک شخصی افراد در فضای اینترنت باشد. بدین ترتیب که با استفاده از روشهای مختلف بتواند حیثیت افراد را از بین ببرند. بدین ترتیب از کاربر می خواهد که اطلاعات شخصی خود را تغییر دهد. 

جرایم اینترنتی ممکن است با یک تهدید شروع شوند، نظیر اجبار به داشتن روابط با افراد دیگر. آنها با اصرار بر خواسته خودشان در این شبکه ها شما را متحمل خسارت های زیادی خواهند نمود. همچنین ممکن است شما متحمل جریمه های جبران ناپذیری شوید. پس با احتیاط در این شبکه ها حضور یابید.

مصداق برخوردی که  پلیس فتا با جرایم شبکه ی اجتماعی فیس بوک دارد. در صورت هر گونه تخلفی که در این شبکه ها رخ می دهد، نظیر تحصیل مال از راه نامشروع، دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شخصی افراد، گرفتن آدرس مکان سکونت شما، عکسهای نامناسب شما، می توانید با پلیس قضایی مربوط به این گونه تخلفات صحبت کنید. تا راهنمای شما در این زمینه باشید. چرا که آنها در تمامی لحظه ها منتظر کمک رسانی به شما هستند.

کارشناس ماهر جرایم فیس بوک

کارشناس ماهر جرایم فیس بوک کارشناس ماهر جرایم فیس بوک امکان کارشناسی نمودن جرایم اینترنتی را به صورت بسیار حرفه ای را دارد. آنها با استفاده از دانش فنی و اینترنتی بعلاوه دانش حقوقی خود می تواند شما را بسیار دقیق در فضای اینترنت دنبال کند. 

کارشناس جرایم فیس بوک با تذکر به رعایت دقت به حضور در شبکه های اجتماعی و توجه کافی به قوانین موجود، جهت عضویت در این شبکه های اجتماعی شما را از گزند آسیب های ناخواسته تا حدودی دور نگه می دارد. 

همچنین آنها در رابطه با طرح فیلتر نمودن این شبکه های اجتماعی تا حدودی مراکز انتشار و فاسد در جامعه را کاهش دهند. آنها می گویند با اجرای طرح محدودیت ها در جامعه می توانید از تخلفات صورت گرفته جلوگیری کنید و یا تا حدودی باعث کاهش این گونه جرایم باشید.

کارشناس جرایم فیس بوک می تواند در مقابل هر برابر تخلفات شبکه ی فیس که رخ می دهد، راهنمای شما برای حل تخلف صورت گرفته باشد. کسی که قادر است جرایم رخ داده شده را برای قاضی دادگستری به طور واضح و روشن شرح دهد.

آنها با جمع آوری اسناد و مدارک لازم از جرائم صورت گرفته در فیس بوک نظیر زمان رخ دادن جرم، افراد مرتکب به جرم، بازرسی وقوع جرم و نوع جرم صورت گرفته برای پلیس و قاضی آنها را به اثبات برساند. 

برای ارتباط با کارشناسان حوزه جرایم شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی اقدام کنید. با یک تماس تلفنی با کارشناسان مربوطه شما را به واحد تخلفات اینترنتی هدایت خواهند کرد. تا بتوانید با همکاری کارشناسان این حوزه صحبتی داشته باشید.  

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید