مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه وکیل جرایم تلگرامی در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

از جمله وظایف وکیل جرایم تلگرامی:درخواست وکیل حرفه ای جرایم تلگرامی

 اینترنت موجب شده است رابطه افراد متفاوت شود و  جنبه الکترونیکی به خود بگیرد که جنبه های مثبت و منفی خاص خود را دارد، یکی از جنبه های منفی آن ارتکاب جرایم رایانه ای و سایبری می باشد که متاسفانه این روزها رو به افزایش است.
اگر شما نیز با مشکل جرایم تلگرامی مواجه هستید و نیاز به وکیل دارید بر روی استعلام هزینه و استخدام وکیل جرایم تلگرامی در مشهد می‌توانید به دفاتر حقوقی ما مراجعه نمایید.

هزینه وکیل جرایم تلگرامی در مشهد

از جمله وظایف وکیل جرایم تلگرامی:

از جمله وظایف وکیل جرایم تلگرامی: امروزه استفاده از به دلیل گسترش استفاده از رایانه و افزایش دسترسی افراد به اینترنت تحول بسیار بزرگی در سراسر جهان ایجاد شده است و برخی افراد سود جو از این تکنولوژی نیز سو استفاده می کنند و برای دیگر افراد دچار مزاحمت می کنند و یا دچار جرایم اینترنتی می شوند.
افراد برای شکایت از از مجرمان می توانند وکیلی را برای خود استخدام کنند که بررسی وظایف وکیل جرایم تلگرامی به صورت مختصر می پردازیم:

ابتدا وکیل شما شکایتی را در دادسرای جرایم رایانه‌ای تنظیم می کند و این پرونده را به پلیس فتا ارجاع می دهد، سپس وکیل ادله و اظهاراتی که از طرف شاکی مطرح شده است را ضمیمه پرونده می‌کند و آن‌ها را مستندسازی می‌کند تا برای قاضی شفاف باشد.
 بعد از این مرحله توسط پلیس فتا آی پی و سایر استعلامات لازم برای شناسایی متهم استعلام می شود و به دادگاه فرستاده می شود.
 محتوای تلگرام مستند سازی شده و برای استعلام نیز شاکی باید دسترسی مورد نیاز به این نرم افزار را به دادگاه دهد که مقدمات آن توسط وکیل شما انجام می شود.
 هویت پروفایل مجرم از طریق نرم افزار فنی و مهندسی اجتماعی شناسایی می شود به دادگاه ارائه می‌شود تا این فرد به دادگاه احضار شود و به سوالات پاسخگو باشد.
 لازم به ذکر است که اتهامی و ادعای شاکی باید کاملا شفاف و قابل اثبات باشد زیرا در غیر این صورت به عنوان تهمت و افترا تلقی می شود که تشخیص در نوع جرم و ادعاهایی شاکی با وکیل می باشد تا مشکلی در این زمینه پیش نیاید.
 در آخر نتیجه تحقیقات توسط دادگاه ظرف مدت ۱۰ روز اعلام می شود و مجازات لازم برای مجرم اعمال می شود.

درخواست وکیل حرفه ای جرایم تلگرامی

درخواست وکیل حرفه ای جرایم تلگرامی برای درخواست وکیل حرفه ای جرایم تلگرامی می توانید به دفتر حقوقی ما مراجعه نمایید و از متبحرترین وکلا در این زمینه مشاوره های لازم را دریافت کنید و با کمک و مشاوره های حرفه ای و قانونی آن ها مشکلات خود را بر به بهترین شکل ممکن بر طرف نمایید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید