مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه وکیل جرایم اینترنتی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

دانستنی هایی درباره جرایم اینترنتیدرخواست مشاوره وکیل جرایم اینترنتی

جرایم اینترنتی به جرایمی گفته می شود که در حوزه اینترنت و با کمک رایانه انجام خواهد گرفت و با پیشرفت تکنولوژی، این جرایم هم هر روزه رو به پیشرفت خواهد بود.

 و از آن جایی که جرایم اینترنتی از راه دور اتفاق می افتد، لازم است که برای اثبات جرم و شناخت درست متهم، از وکیل جرایم اینترنتی کمک گرفت.

و اما هزینه وکیل جرایم اینترنتی، بر اساس نوع اتهام یا نوع درخواست شاکی پرونده، مشخص خواهد شد.

هزینه وکیل جرایم اینترنتی در تهران

دانستنی هایی درباره جرایم اینترنتی

دانستنی هایی درباره جرایم اینترنتی در حقیقت جرایم اینترنتی از جمله جرایمی بوده که با پیشرفت علم و تکنولوژی گسترش پیدا خواهد کرد و هر چه علوم کامپیوتری و فضای مجازی رو به گسترش باشد، جرایم اینترنتی هم رو به رشد می باشد و طور کلی به هر عمل مثبتی که به وسیله رایانه و اینترنت انجام گرفته و غیر قانونی باشد، جرایم رایانه ای یا جرایم اینترنتی گفته می شود.

به گونه ای که هر روزه شاهد جرایم و خلاف های جدیدی از سوی هکر ها و سارقان رایانه ای در فضای مجازی خواهیم بود. اما در مجموع با گسترش علوم رایانه ای تا کنون، جرایم اینترنتی را می توان در سه دوره متفاوت تقسیم بندی نمود.

در دوره اول، جرایم اینترنتی شامل سرقت و کپی برداری از برنامه ها بوده و هم چنین ورود به حریم خصوصی افراد در سیستم های رایانه ای و سرقت از آثار و تحقیقات آن ها می باشد.

در دوره دوم، جرائم رایانه ای مربوط به نفوذ به داده های رایانه ای خواهد بود. به گونه ای که در این دوره تمامی جرایم رایانه ای شامل علیه داده ها، تکنولوژی اطلاعات، ارتباطات کامپیوتری، ماهواره ای و شبکه های اطلاعاتی می باشد.

و اما در دوره سوم، جرایم رایانه ای تحت عنوان جرایم سایبری و در محیط سایبری انجام می گردد.

البته لازم به ذکر است که، جرایم اینترنتی به دو صورت خواسته و ناخواسته انجام خواهد گرفت. اما از دیدگاه قانون هر دو جرم محسوب گردیده و برای آن ها مجازات های جداگانه ای تعریف گردیده است. 

درخواست مشاوره وکیل جرایم اینترنتی

درخواست مشاوره وکیل جرایم اینترنتی جرایم اینترنتی از جمله جرایم گسترده و پیچیده ای بوده که هر روز شاهد نمونه های جدیدی از این جرایم خواهیم بود. از سویی دیگر جرایم اینترنتی به گونه ای رخ می دهد که مشخص نمودن مجرم واقعی و یا رسیدگی به درخواست شاکی کار بسیار دشواری خواهد بود.

در همین راستا کسانی که دچار سوء استفاده از طریق اینترنت قرار گرفته و یا به عنوان متهم برای انجام جرایم اینترنتی شناخته شده اند، لازم است که درخواست وکیل جرایم اینترنتی داشته باشند، تا با کمک و مشاوره وکیل جرایم اینترنتی، بتوانند مشکلات خود را در این زمینه برطرف نمایند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید