مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه وکیل جرایم اخلاقی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از جرایم اخلاقی چیست؟دفتر بهترین وکیل جرایم اخلاقی

در تهران وکیل جرایم اخلاقی هزینه های معینی را برای انجام فعالیت های خود مطالبه می کند که البته این مخارج، بر طبق مصوبات به روز هستند. در این حالت فهرستی از قیمت های مندرج و مربوطه با دیدی عمیق به ثبت می رسند که درخواست کنندگان باید، از ریز دقیق آن ها اطلاع یابند. هم چنین بسیار اتفاق می افتد که این مخارج دچار تغییرات عمیق و فراوانی شوند.

هزینه وکیل جرایم اخلاقی در تهران

منظور از جرایم اخلاقی چیست؟

منظور از جرایم اخلاقی چیست؟ معمولا اعمالی که برخلاف عرف و شرع در جامعه اتفاق می افتند شامل، جریمه های نقدی می گردند و از این سو آن ها را، به نام جرایم اخلاقی می شناسند. 

این رفتار ها را به این صورت دسته بندی می کنند :

  • جرایمی که یک تا ده سال حبس ابد را در پی دارند در دو دسته کلی جای می گیرند. اول این که اشخاص خانه فساد دایر کرده باشند و یا این که به اداره کردن آن جا بپردازند. در ردیف دوم هنگامی که افراد سایرین را به اعمال فحشا دعوت کرده و آن ها را در این امور شریک گردانند. در هر دو حالت این جریمه ها باید عمل شوند.
  • کار هایی که باعث می شوند سه یا یک ماه زندانی رقم بخورد و یا این که، بین یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون حریمه نقدی پرداخت شود چهار دسته می باشند. مورد اول فردی نوشته یا تصاویری را انتشار داده و به این شکل عفت عمومی را جریحه دار می کند. در ردیف های بعدی افراد با وسایل و ابزاری قوانین عرفی را به خطر می اندازند و به عنوان مجرم محسوب می گردند. پس معامله های شکل گرفته نیز به همین صورت در این مرتبه در حیطه قوانین مجرمانه منظور می شوند. حالت سوم مربوطه به هنگامی است که در معرض عموم و جلوی دیدگان همه، ابزار آلات متشنج کننده به نمایش در آیند. آخرین مورد این مساله می باشد که افراد تشویق شوند تا محل هایی مختلف را به دیگران معرفی کنند و آن ها را به سمت این مکان های ضد عرف هدایت نمایند. 
  • نهایی ترین نکته مزاحمت های اشخاص از طریق تلفن های همراه یا دستگاه های مخابراتی می باشد که با شش ماه زندان یا جریمه های نقدی  قابل جبران می باشند.

دفتر بهترین وکیل جرایم اخلاقی

دفتر بهترین وکیل جرایم اخلاقی دفتر وکیل تهران سازمان مجهزی است که افرادی توانمند و شایسته را در حیطه خود جمع کرده و برای انجام امور مختلف، خدمات گسترده ای را انجام می دهند. 

در این روند بهترین وکیل ها آماده هستند تا این که در مورد مسائل مربوط به جرایم اخلاقی، اسنادی را تنظیم کرده و در دسترس افراد قرار دهند.

این کارشناسان دانا، علوم و ارتباطات کامل را در این گونه مشاورات و برنامه ریزی ها به دست آورده اند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید