مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه مشاور متخصص جرایم واتس آپ

آنچه در این مقاله می خوانید...

آنچه باید درباره جرایم واتس آپ بدانیدبهترین مشاور حرفه ای جرایم اینترنتی

مشاور جرایم واتس آپ وکلای دادگستری یا مشاوران حقوقی می باشند که به صورت حضوری در دفتر وکلا و یا به صورت تلفنی، در خصوص جرایم واتس آپ به درخواست کنندگان مشاوره می دهند. هزینه های مشاوره متخصصین جرایم واتساپ تعرفه داشته که توسط آیین نامه کانون وکلای دادگستری تعیین می گردد. هزینه های مشاوره جرایم واتس آپ به صورت حضوری و غیر حضوری یکسان نبوده و مشاوره تلفنی قیمت ارزانتری دارد.

هزینه مشاور متخصص جرایم واتس آپ

آنچه باید درباره جرایم واتس آپ بدانید

آنچه باید درباره جرایم واتس آپ بدانید چنانچه در اینترنت از جمله واتس آپ یا اینستاگرام افراد مکالمات و گفتگوهای شخصی را با غرض ورزی و سوء نیت بدون علم و اطلاع از طرف مقابل در فضای مجازی پخش نموده و در معرض دید همگان قرار دهند از لحاظ حقوقی جرم محسوب شده و طرف مقابل می تواند به دادگاه از فرد مذکور شکایت نماید. طبق ماده 608 قانون مجازات اسلامی توهین افراد از جمله استفاده از الفاظ رکیک و فحاشی جرم بوده و شامل 74 ضربه شلاق و یا جزای نقدی می باشد. فردی که مکالمات خصوصی او مورد سوء استفاده قرار گرفته است می تواند از کلیه مکالمات عکس گرفته و همراه با شماره تلفن فرد مذکور شکایتی تهیه نموده و با تکمیل اطلاعات به دادسرای جرایم اینترنتی مراجعه نماید.
اگر فردی علیه کسی که به او در واتس آپ اهانت کرده شکایت نماید پلیس فتا پس از جمع آوری اطلاعات لازم مورد درخواست دادیار یا بازپرس، پرونده را به دادسرا جهت رسیدگی ارسال می نماید. طبق ماده 52 قانون جرایم رایانه ای چنانچه وسایل مخابراتی و یا اینترنتی وسیله ای برای ارتکاب جرم تلقی شود که در این قانون پیش بینی نشده باشد، طبق قوانین جزائی مربوطه عمل خواهد شد. 

بهترین مشاور حرفه ای جرایم اینترنتی

بهترین مشاور حرفه ای جرایم اینترنتی  مشاور جرایم اینترنتی، مشاور حرفه ای است که کلیه قوانین مرتبط با جرائم رایانه ای را مطلع بوده و موکلین خود را در جهت احقاق حق خود به طور کامل راهنمایی می نمایند.  بهترین مشاورین جرایم اینترنتی وکلای دادگستری هستند که سالیان زیادی در ارتباط مستقیم با اثبات جرایم مذکور در دادگاه های عمومی و جرایم اینترنتی فعالیت نموده اند.
وکلا و مشاورین حقوقی و نیز گروه کارشناسان دادگستری و افرادی که در پلیس فتا در این مورد آموزش دیده اند می توانند بهترین مشاوران حرفه ای جرایم اینترنتی باشند. دادسرای جرایم رایانه ای دارای قوانینی می باشد که مشاوران حقوقی دادگستری و وکلا نسبت به آن آگاهی داشته و می توانند موکلین خود را راهنمایی نمایند.
مشاوره گرفتن غیر حضوری در خصوص جرایم اینترنتی از وکلا و مشاوران حقوقی می تواند از لحاظ هزینه و زمان برای افراد مناسب بوده و این فرصت را ایجاد می کند که افراد پس از جمع آوری اطلاعات کافی نسبت به شکایت خود اقدام نمایند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید