مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه مشاور حقوقی جرایم سایبری

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی لیست جرایم سایبریجرایم سایبری در قانون مجازات اسلامیوکیل دادگستری جرایم سایبری در ایران

بهره بردن از مشاور حقوقی جرایم سایبری در روزگار کنونی که تخلفات و سوء استفاده های رایانه ای افزایش چشمگیری یافته، از اهمیت بالایی برخوردار است. هزینه مشاور حقوقی این دست از جرایم با توجه به خدماتی که ارائه می دهند، کاملا معقول و به صرفه است زیرا می تواند از بروز زیان های مالی و معنوی شدیدی جلوگیری کند.

هزینه مشاور حقوقی جرایم سایبری

معرفی لیست جرایم سایبری

معرفی لیست جرایم سایبری وکیل دادگستری جرایم در حوزه های مختلفی به ارائه مشاوره های لازم می پردازد که در پیشگیری از وقوع جرم و یا تعقیب قضایی مجرمان نقش بسزایی دارد. مشاوره با افراد متخصص می تواند ضمن بالا بردن آگاهی ما، به بازپس گیری مطالباتمان نیز کمک کند. جرایم سایبری به یکی از پرتکرارترین و گسترده ترین جرایم حال حاضر جوامع مختلف تبدیل شده است.

با توجه به گستردگی خدمات، فعالیت ها و کاربردهای امور اینترنتی، بدیهی است جرایم صورت گرفته در این محیط نیز گوناگون و پرتعداد باشند. جرایم سایبری اغلب با هدف سرقت اطلاعات شخصی، آلوده کردن سیستم های کامپیوتری، جاسوسی، اخاذی، پولشویی، راه اندازی صفحات تقلبی برای دریافت پول، راه اندازی کسب و کارهای غیرقانونی مانند فروش مواد مخدر و اسلحه، نقض قانون کپی رایت، تروریسم سایبری، نفرت پراکنی و امثال آن صورت می گیرد.

متاسفانه مجرمان جرایم سایبری متخصصان و افراد با مهارت بالا در زمینه فعالیت های دیجیتال هستند که از دانش خود در جهت انجام اعمال خلافکارانه استفاده می کنند. به همین دلیل هر زمان قصد ورود به دنیای گسترده اینترنت را داشتید، کوچکترین مورد نامتعارفی را به عنوان یک تهدید بالقوه سایبری درنظر گرفته و با احتیاط کامل جوانب آن را بررسی کنید. به یاد داشته باشید مجرمان سایبری افرادی هستند که اطلاعات دیجیتال آنها قطعا از شما بیشتر است.

جرایم سایبری در قانون مجازات اسلامی

جرایم سایبری در قانون مجازات اسلامی وکیل جرایم سایبری با اشراف کامل به قانون مجازات اسلامی و تمهیداتی که به منظور بازداشتن مجرمان سایبری از عمل خلافکارانه و نحوه مجازات آنها دارد، می تواند بهترین مرجع برای گرفتن مشاوره و راهنمایی های لازم در این حوزه باشند. استفاده گسترده و عمومی کاربران از فضای مجازی شاید به زحمت به حدود ۲۰ سال برسد. تا قبل از آن عموم مردم کمتر به اینترنت دسترسی داشتند و به ندرت جرمی در این زمینه اتفاق می افتاد.

با وقوع نخستین جرایم سایبری در ایران، قانون گذاران درصدد وضع قوانین جامع و کاملی در این زمینه برآمدند. تمامی جنبه های مختلف جرایم سایبری در قانون مجازات اسلامی درنظر گرفته شده و برای هریک بطور جداگانه مجازات هایی تعیین شده است. قوانین وضع شده فقط جنبه تنبیهی نداشته بلکه با رویکرد بازدارندگی، تلاش می کند، پیش از وقوع جرم مانع از روی دادن آن و ایجاد خسارات مالی و معنوی برای شهروندان جامعه شود.

در قانون مجازات اسلامی برای جرایم سایبری از دو نوع مجازات مالی و حبس، و در برخی موارد هر دو بصورت همزمان استفاده شده است. راه اندازی پلیس ویژه جرایم سایبری با نام «پلیس فتا» کمک بزرگی به شناسایی، دستگیری و مجازات مجرمان حوزه دیجیتال در کشور کرد. آموزش هایی که پلیس فتا از طریق رسانه های عمومی درمورد نحوه عملکرد مجرمان سایبری به مردم داد، سطح آگاهی جامعه را در این رابطه تا حد چشمگیری ارتقاء بخشید.

وکیل دادگستری جرایم سایبری در ایران

وکیل دادگستری جرایم سایبری در ایران وکیل دادگستری جرایم سایبری در ایران با اشراف کامل به تمامی جنبه های جرایم صورت گرفته در فضای سایبری، و مجازات های تعیین شده برای آن می تواند بهترین مرجع برای کمک و ارائه مشاوره به آسیب دیدگان جرایم سایبری باشد. وکلای دعاوی در تمامی مراحل پیش بردن یک پرونده قضایی همراه با فرد شکایت کننده هستند و به دلیل اطلاع کامل از سلسله مراتب کار، می توانند رسیدگی به پرونده را تسریع بخشند.

وکلا همیشه هم از حق و حقوق فرد شکایت کننده دفاع نمی کنند، بلکه در موادری متهم بدون اطلاع، از سر ناآگاهی و یا به ناحق به ارتکاب‌ جرمی نسبت داده شده است. وکیل دادگستری یک فرد مجرب، آگاه و مطلع از تمامی جنبه های جرم و قوانین است که می تواند هر دو سوی پرونده را ببیند و به درستی تجزیه و تحلیل کند. این امر با توجه به سالیان طولانی تحصیل در حوزه های مختلف حقوقی و کسب تجربه طی قبول پرونده های متعدد، ممکن شده است.

در زمان همه گیری ویروس کرونا، خدمات مشاوره ای وکلای دادگستری نیر بصورت غیرحضوری انجام و رواج بیشتری یافت. وکلای جرایم سایبری هم به دو روش تلفنی و آنلاین آماده ارائه مشاوره های لازم به مراجعین بوده و آنها را از حضور فیزیکی در دفتر وکالت معاف کرده اند. نرخ مشاوره بر اساس دقیقه و ساعت گفتگوی تلفنی و یا اینترنتی تعیین می شود.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید