مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور خبره جرایم واتس آپ در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

جرایم سایبری واتساپ را نام ببریدمجازات جرم در واتساپ چیست؟هزینه وکیل برای جرایم سایبری واتساپ

مشاور جرایم واتس آپ در ایران می تواند با آگاهی و اشراف کامل به قوانین مجازات اسلامی در جرایم سایبری، بهترین راهنمایی و کمک را به قربانیان سوء استفاده در این اپلیکیشن ارائه دهد. جرایم سایبری واتساپ گستردگی زیادی دارند که فقط یک مشاور خبره می تواند بهترین راه حل ها را برای پیشگیری و یا حل مشکلات بوجود آمده از طریق این پیام رسان به مشتریان خود ارائه دهد.

مشاور خبره جرایم واتس آپ در ایران

جرایم سایبری واتساپ را نام ببرید

جرایم سایبری واتساپ را نام ببرید در چند سال اخیر استفاده از پیام رسان های خارجی مانند واتساپ در میان اقشار مختلف جامعه رواج زیادی پیدا کرده است. این پیام رسان به دلیل نصب بر روی گوشی های هوشمند و الزام آن برای دسترسی به اطلاعات شخصی مالک، می توان بستر مناسبی برای سوء استفاده مجرمان سایبری باشد.

تاکنون افراد بسیاری بواسطه آگاهی کم و اطمینان بی مورد در فضای پیام رسان واتساپ، گرفتار سوء استفاده های مالی و معنوی کلان شده اند. یک وکیل جرایم سایبری که اطلاعات کافی از تمامی جوانب انواع جرم های صورت گرفته در فضای مجازی را دارد، می تواند منبع خوبی برای دریافت مشاوره و راهنمایی پیشگیری از وقوع جرم باشد.

در مواردی هم که جرمی صورت گرفته باشد، مشاور جرایم واتس آپ به خوبی می تواند افراد قربانی را در احقاق حقوقشان یاری برساند. تقریبا می توان گفت هرگونه جرایم سایبری شناخته شده در جهان را می توان از طریق واتساپ نیز مرتکب شد. جرایمی مانند آزار و اذیت از طریق شماره های ناشناس، اخاذی و دریافت رشوه، دستیابی به اطلاعات شخصی بر روی تلفن هوشمند افراد، ارسال هرزنامه ها و یا بدافزارهای مخرب، سرقت اطلاعات و … فقط بخش کوچکی از جرایم صورت گرفته در محیط واتساپ هستند.

گاهی واتساپ به محیط مناسبی برای جاسوسی از افراد تبدیل می شود، گاهی گروه های خلافکار از طریق این محیط به ارعاب و اعمال خلافکارانه که فروش اسلحه و مواد مخدر نمونه ای از آن است، می پردازند. در برخی موارد، گروه های واتساپ با هدف توهین به اقلیتی در جامعه و یا تحریک به آشوب و ناآرامی تشکیل می شوند.

مجازات جرم در واتساپ چیست؟

مجازات جرم در واتساپ چیست؟ تمامی جرایم نام برده سایبری که می توان در اپلیکیشن واتساپ مرتکب آنها شد، درای مجازات های تعیین شده ای در قانون جزای اسلامی هستند. با ورود اینترنت به ایران و افزایش استفاده از آن در میان اقشار مختلف جامعه، کم کم جرایمی نیز در ارتباط با استفاده از اینترنت بوقوع پیوست.

قانونگذاران در دستگاه های ذی ربط، فورا به شناسایی و تعیین مجازات برای هریک از جرایم سایبری صورت گرفته پرداختند. این مجازات ها را می توان برای جرایم رخ داده در محیط واتساپ نیز تعمیم داد. مجازات درنظر گرفته شده می تواند شامل حبس، پرداخت جریمه و یا تلفیقی از هر دو مورد باشد.

مجازات جرم در واتساپ به دلیل آسیب معنوی و مالی که به فرد قربانی تحمیل می شود، سختگیرانه و بدون اغماض است. مجرمان باید بدانند حتی در مواردی که هنگام وقوع عمل خلافکارانه حضور فیزیکی ندارند نیز از چشمان تیزبین قانون دور نیستند. در همین رابطه نیروی پلیس بخش جداگانه ای با نام “پلیس فتا” راه اندازی کرده که به خوبی تمامی اعمال انجام شده در محیط سایبری را زیر نظر دارد.

هزینه وکیل برای جرایم سایبری واتساپ

هزینه وکیل برای جرایم سایبری واتساپ اغلب مردم به دلیل ناآگاهی از امکانات وسیع و گسترده محیط های اینترنتی، قربانی مجرمان سایبری می شوند. طبیعی است زمانیکه متوجه خسارات وارده در این رابطه شدند، با راه های جبران آن نیز آشنا نباشند. بهترین شیوه برای حفاضت و صیانت از حقوق معنوی، مالی و قانونی افراد در ارتباط با جرایم سایبری واتساپ، کمک گرفتن از یک وکیل مجرب و کارکشته است.

وکلای دستگاه قضایی کشور به خوبی با انواع جرایم سایبری و مجازات های تعیین شده برای آن آگاهی دارند. این افراد در ازای دریافت مبالغی مناسب و معقول، کمک زیادی به بازگرداندن حق پایمال شده قربانیان سایبری می کنند. در دوران فراگیر شدن بیماری کرونا، استفاده مردم از خدمات اینترنتی مانند واتساپ نیز گسترده تر شد و به همان نسبت وقوع جرایم سایبری در ارتباط با این پیام رسان نیز افزایش یافت.

وکیل جرایم سایبری با فراهم کردن امکان مشاوره آنلاین و یا تلفنی، امکان ارائه خدمات را برای مراجعه کنندگان بصورت غیرحضوری فراهم می کند. در این نوع دریافت مشاوره نیز همانند مدل حضوری و مراجعه به دفتر کار وکیل، تعرفه حق مشاوره بصورت دقیقه و یا ساعتی محاسبه خواهد شد. در موارد حادتر، وکیل می تواند از طریق شعب قضایی کار پرونده شکایت را پیش ببرد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید