مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی متخصص جرایم ارز دیجیتال

آنچه در این مقاله می خوانید...

تعریف ارز دیجیتال به زبان سادهچرا استخراج ارز دیجیتال جرم است؟مشاور حرفه ای جرایم ارز دیجیتال

اگر به دنبال پاسخ سوالات خود در زمینه ارز دیجیتال هستید و یا در این زمینه گرفتار فریب سودجویان گشته اید قطعا برای به دام انداختن هر چه زودتر مجرمان در پی یافتن راه حل مناسب هستید. در این راستا بهترین راه این است که به صفحات مجازی مشاور حقوقی جرایم ارز دیجیتال مراجعه کنید و در کوتاهترین زمان ممکن مشکل خود را حل کنید.

مشاور حقوقی متخصص جرایم ارز دیجیتال

تعریف ارز دیجیتال به زبان ساده

تعریف ارز دیجیتال به زبان ساده شاید بتوان تعریف ارز دیجیتال به زبان بسیار ساده را اینگونه بیان کرد: هنگامی که معاملات اینترنتی صورت می گیرد از ارز دیجیتال برای پرداخت هزینه استفاده می شود و در واقع می توان واحد پولی اینترنتی را ارز دیجیتال نامید. یکی از مزیت های بارز ارز دیجیتال آن است که در انحصار هیچ نهادی نیست و در دست هیچ سازمانی تمرکز ندارد بلکه غیر متمرکز است و دیگر اینکه در هر نقطه ای از جهان می توان از همه انواع ارز دیجیتال استفاده نمود و به همین دلایل و ویژگیهای دیگر ارز دیجیتال طرفداران بسیاری دارد.

به دلیل اینکه فضای مجازی در عین سریع و آسان بودن و دنیای پیچیده و پر فریبی است باید در همه زمینه ها و به خصوص معاملات و پرداخت هزینه راه کارهای اندیشید تا کمتر متحمل زیان و نیرنگ توسط کلاهبرداران اینترنتی گشت. از این روی ارز دیجیتالی به وجود آمده است تا با داشتن واحدهای رمزی جهت پرداختهای اینترنتی از هر گونه تقلب و سرقت تا حد امکان جلوگیری کند و دلالان و واسطه ها را نیز حذف نمود.

چرا استخراج ارز دیجیتال جرم است؟

چرا استخراج ارز دیجیتال جرم است؟ فعالیت استخراج ارزهای رمزپایه چه از نظر قانونی و چه غیرقانونی بسیار فعال شده است. در دوران ابتدایی استخراج ارز دیجیتال، مشتریانی که بی خبر بودند، توسط تامین کنندگان سخت افزار استخراج جعلی هوشمند، فریب خوردند. در ایران جهت به دست آوردن رمز باید از برخی وزارتخانه ها مجوز داشت.

درآمد حاصل از استخراج ارز دیجیتال می تواند با ارز واقعی مبادله شود و برای متقلبان سود زیادی دربر دارد و خود یکی از دلالیل جرم بودن استخراج ارز دیجیتال است. استخراج ارز دیجیتال می تواند باعث کلاهبرداری و سرقت شود و برخی افراد را در معاولات اینترنتی خود دچار مشکلات بزرگ مالی و حتی ورشکستگی نماید و از این جهت اسنخراج رمز ارز دیجیتال جرم به شمار می آید و میزان و مجازات های جرم و مجرمان در کشورهای مختلف قوانین خاص خود را دارد.

مشاور حرفه ای جرایم ارز دیجیتال

مشاور حرفه ای جرایم ارز دیجیتال مشاور حرفه ای جرایم ارز دیجیتال کسی است که می تواند به افرادی که در رابطه با ارز دیجیتال از آنها کلاهبرداری شده است کمک شایانی نماید. شاکیان مرتبط با این مسائل می توانند به مشاور جرایم ارز دیجیتال رجوع کنند و مشکل خود را کاملا و به ظور شفاف برای وی شرح دهند و هیچ نکته مبهمی جای نگذارند تا مشاور بتواند با گوش دادن و فهمیدن صحیح مسئله هر چه بیشتر و سریعتر مشکل را حل کند و مجرم را شناسایی نماید.

شاکی و مشاور هر دو باید بدانند که قبل از شروع کار بهتر است مسائل مالی و حق الزحمه مشاور را تعیین و حل کند تا هنگام انجام کار و بعد از آن هیچ مشکلی برای طرفین به وجود نیاید. مسئله مهم دیگر این است که مشاور حرفه ای کسی است که در زمینه کار خود کاملا مسلط باشد و تمام امور مربوط به ارز دیجیتال را بداند و به روز باشد تا گرفتاری شاکی را هر چه زودتر رفع کند و رضایت وی را جلب نماید.

اغلب مشاوران حرفه ای ارز دیجیتال صاحب صفحات اینستاگرام هستند و یا برای خود سایتی راه اندازی نموده اند و برای افرادی که نمی توانند حضوری با مشاور ارز دیجیتال تماس داشته باشند شرایط آسانی برای شاکیان فراهم آورده اند. افراد می توانند با مراجعه به این صفحات سوالات خود را بپرسند و در اسرع وقت جواب را دریافت کنند و معمولا هرینه ای هم برای طرح سوالات خود نمی پردازند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید