مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی ماهر جرایم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

جرایم اینترنتی فضای مجازی را برشماریدمصادیق تخلف در فضای مجازیوکیل متخصص جرایم رایانه ای در ایران

امروزه با گسترش تکنولوژی، جرائم تحت عنوان جرائم رایانه ای به را نیز به وجود آورده است که نیازمند تخصص و تجربه می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی می توانید برای انتخاب بهترین مشاور حقوقی جرایم اینترنتی مجرب در این حوزه به این مرکز مراجعه نمایید.

مشاور حقوقی ماهر جرایم اینترنتی

جرایم اینترنتی فضای مجازی را برشمارید

جرایم اینترنتی فضای مجازی را برشمارید در اینجا قصد داریم انواع جرایم اینترنت فضای مجازی را برای شما برشماریم و درباره آنها توضیحات بیشتری را بدهیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

دزدی هویت: زمانی که مجرمی در حال سرقت وجوه، اطلاعات محرمانه و اطلاهات شخصی کاربرد دسترسی پیدا می کنند اتفاق می افتد. که مجرم با هک کردن رمز عبوری کاربری که می تواند از طریق شبکه های اجتماعی یا ارسال ایمل فیشینگ انجام شود. 

گفتگوی سایبری: این نوع گفتگوی سایبری زمانی رخ می دهد که کاربرد در معرض اذیت و آزار های پیام و ایمیل های قرار بگیرد معمولا در گفتگوی سایبری مجرم کاربر قربانی خود را می شناسد و امنیت را از او سلب خواهد کرد.

مهندسی اجتماعی: مجرمان این دسته، مستقیماً به واسطه تلفن یا ایمیل با قربانیان ارتباط بر قرار می کنند. آنها بعد از جلب اعتماد به شما به خود و دریافت اطلاعات شخصی شما به خود، سو استفاده می کنند.

فیشینگ: این نوع حمله شامل هکرهایی است که پیوست های ایمیل های مخربی را برای دسترسی به حساب ها یا رایانه خود به کاربران ارسال می کنند. مجرمان سایبری در حال پیشرفت هستند و بسیاری از این ایمیل ها به عنوان هرزنامه پرچم گذاری نمی شوند. کاربران با وارد کردن ایمیل به این ادعا که نیاز به تغییر رمز ورود یا به روزرسانی اطلاعات صورتحساب خود دارند، اجازه دسترسی به مجرمان را می دهند.

محتوای ممنوع / غیرقانونی: این جرایم اینترنتی شامل مجرمان به اشتراک گذاری و توزیع محتوای نامناسب است که می تواند بسیار آزار دهنده و توهین آمیز تلقی شود. محتوای توهین آمیز می تواند شامل فعالیت جنسی، فیلم هایی با خشونت شدید و فیلم های مربوط به فعالیت مجرمانه باشد، اما محدود به آنها نیست. 

کلاهبرداری آنلاین: این ها معمولاً به صورت تبلیغات یا ایمیل های هرزنامه ای هستند که شامل وعده های پاداش یا پیشنهادات غیر واقعی پول است.

کیت های بهره برداری: آنها ابزاری آماده هستند که مجرمان می توانند بصورت آنلاین خرید کنند و از هر کسی با رایانه استفاده کنند. کیت های بهره برداری مرتباً مشابه نرم افزارهای معمولی ارتقا می یابند و در انجمن های هک وب تاریک موجود هستند.

مصادیق تخلف در فضای مجازی

مصادیق تخلف در فضای مجازی در اینجا می خواهیم به مصادیق های تخلف در فضای مجازی بپردازیم تخلف های که برای ارتکاب جرایم رایانه ای به کار برده می شود بسیار هستند امروزه با روی آمدن تکنولوژی در عصر جدید در کنار خوبی های که دارد سبب تخلف های نیز می باشد مانند دسترسی غیر مجاز به گذر واژه های شخصی، سرقت اطلاعات شخصی افراد، هک کردن رمز عبور ، نام کاربردی، گذر واژه، اطلاعات حساب و… که همگی به عنوان سرقت اطلاعات شخصی شناخته می‌شود. سرقت هویت هر نمونه‌ای را که کسی قصد دارد از اطلاعات شخص دیگری به طرز جعلی یا غیرقانونی استفاده کند و شامل می‌شود، تخلف در فضای مجازی به حساب می‌آید.

وکیل متخصص جرایم رایانه ای در ایران

وکیل متخصص جرایم رایانه ای در ایران امروزه با گسترش دنیای مجازی، جرایم اینترنتی فضای مجازی نیز روز به روز رو به افزایش می باشد و خبرهای زیادی مبنی بر کلاهبرداری های رایانه ای نیز به گوش می رسد.

به همین علت است وکیل جرایم رایانه ای  با توجه به جدید بودن این حوزه کارگشای پرونده های جرایم رایانه ای است اکثر مردم ایران، اطلاعاتی ناقص درمورد پرونده های جرایم رایانه ای دارند. همین مورد سبب شده تا امروزه وکیل رایانه ای یکی از مهم ترین و بروز ترین شاخه ها در امر وکالت محسوب شود. البته وقتی صحبت از وکیل راینه ای می کنیم باید بدانیم که وکیل جرایم رایانه ای که وکیل جرایم رایانه ای با طیف گسترده تری از جرایم روبروست.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید