مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی خبره جرایم هک

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا هک کردن جرم است؟مجازات هک کردن چیست؟هزینه مشاوره

مشاور حقوقی جرایم هک، بهترین راه برای پس گرفتن داده ها و اطلاعات شما، که توسط هکرها ضبط شده است. در هک،  سیستم رایانه یا تلفن همراه شما تحت کنترل هکران، قرار گرفته است. مشاور حقوقی، روند قانونی کار و نحوه شکایت از هکران را به شما نشان می دهد و در این راه شما را همراهی می کند. بدون استفاده از مشاور حقوقی، نمی توان در این دنیای پر پیچ و خم هک، گام نهاد.

مشاور حقوقی خبره جرایم هک

آیا هک کردن جرم است؟

آیا هک کردن جرم است؟ در دنیای مجازی، به دزدیدن اطلاعات مردم، از جمله اطلاعات خصوصی مانند عکس های خصوصی، مدارک  و مستندات فردی، هک گفته می شود. به کسی که عمل هک را، انجام می دهد، هکر، می گویند. هکرها در دنیای مجازی، به صورت های مختلفی کار می کنند، عده ای در جنبه منفی و عده ای در جنبه مثبت کار می کنند. هک در جنبه منفی، دزدیدن اطلاعات مردم، حساب های بانکی را خالی کردن، تجاوز به حقوق دیگران در صفحات مجازی، مانند: پخش کردن عکس ها و فیلم های خصوصی افراد، در تلفن همراه و رایانه فرد می باشد. این نوع هک کردن، جرم به حساب می آید و حقوق فردی و اجتماعی فرد، تخریب می شود و غیر از این ها، اثرات روحی و معنوی زیادی به دنبال دارد. اما یک نوع هک کردن، از جنبه مثبت که به آن نگاه می کنیم، هک، برای بالا بردن امنیت در سطح جامعه و کشور می باشد که بحث آن جدا می باشد. برای ازبین بردن سایت های مخرب و آلوده،  مورد استفاده قرار می گیرد، تا جوان ها به دام چنین سایت هایی گرفتار نشوند.

بعضی از هکرها، اطلاعات کارت بانکی شما را ضبط می کنند و حساب بانکی شما را خالی می کنند. با مراجعه به پلیس فتا و یک مشاوره خوب، می توان با کمی تلاش، هکر مورد نظر را، پیدا کرد و مال از دست رفته را ، برگرداند. بهتر است خرید های اینترنتی را، از سایت هایی خرید کنید که، دارای نماد الکترونیک باشند و از سامانه شاپرک استفاده کنند، چون بسیاری سایت ها تقلبی و جعلی می باشد و فرد را به آن سایت های جعلی، هدایت می کنند. پس با چشمانی باز، قدم پر دنیای مجازی بگذارید تا در دام هکرها نیفتید.

مجازات هک کردن چیست؟

مجازات هک کردن چیست؟ هک کردن جرم محسوب می شود، که در پی  آن برای فرد خاطی، مجازات در نظر گرفته شده است. بر اساس نوع هک، مجازات ها فرق می کند، به عنوان مثال، کسی که داده ها و اطلاعات رایانه شخصی یا اداری را، هک کند، مجازات مالی یا حبس یا هر دو، برای هکر در نظر گرفته می شود. مجازات حبس، معمولا از ۹۱ روز تا یک سال و مجازات نقدی، از پانصد هزار تومان تا دو میلیون تومان می باشد.

اما کسی که علاوه بر هک کردن اطلاعات، به تهدید و اخاذی  نیز، می پردازد، برای چنین شخصی مجازات هک کردن، سنگین تر، خواهد بود علاوه بر جرم هک کردن، عواقب زیادی در سوء پیشینه شخص، نقش می بندد. سایت هایی که آموزش هک کردن را یاد می دهند نیز، مجرم شناخته می شوند و پی گرد قانونی دارد. این افراد مشمول مجازات هایی اعم از مالی و حبس می شوند.

هزینه مشاوره

هزینه مشاوره مشاوره جرایم هک، بهترین راه کار را، به شما پیشنهاد می دهد تا هر چه زودتر به هدف خود برسید، و در مقابل مشاوره، هزینه اندکی را دریافت می کند. هزینه مشاوره، بر اساس زمان مشاوره، که از ده دقیقه تا یک ساعت می باشد، متفاوت می باشد. نوع مشاوره متفاوت می باشد، یا به صورت حضوری می باشد، یا مشاوره به صورت تلفنی می باشد که در پی آن، هزینه ها فرق می کند. مشاوره، راه حل های مناسبی را، در پیش روی شما، می گذارد پس به مشاور اعتماد کنید تا حقوق از دست رفته خود را باز یابید و عاملان هک اطلاعات شما، را به مجازات خود برسند. 

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید