مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی جرایم فیشینگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

فیشینگ یا کلاهبرداری اینترنتی چیست؟وکیل کاربلد جرایم رایانه ای فیشینگ

افرادی که به دام فیشینگ یا کلاهبرداری های اینترنتی گرفتار شده اند، می توانند با مشاور حقوقی فیشینگ موضوع خود را در این باره در میان بگذارند و طی مراحل قانونی آن اقدام نمایند.
این مرکز با بهترین مشاوران حقوقی با سابقه کار بالا و حرفه ای شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد در ادامه این مطلب قصد داریم درباره فیشینگ یا کلاهبرداری اینترنتی بیشتر توضیح دهیم با ما همراه باشید.

مشاور حقوقی جرایم فیشینگ

فیشینگ یا کلاهبرداری اینترنتی چیست؟

فیشینگ یا کلاهبرداری اینترنتی چیست؟ بارها برای همه مردم این سوال پیش آمده است که فیشینگ یا کلاهبرداری اینترنتی چیست؟ در اینجا می خواهیم توضیح مختصری در این باره دهیم. 

کلاهبرداری اینترنتی یا فیشینگ ایمیل هایی را تقلید می کند که اشخاص معتبری مانند بانک ها ، منابع آنلاین و شرکت های کارت اعتباری را تقلید می کنند تا گیرندگان را فریب دهند تا اطلاعات مالی و شخصی خود را به اشتراک بگذارند یا بدافزار را بارگیری کنند.

کلاهبردار با شما تماس می گیرد وانمود می کند از یک تجارت قانونی مانند یک بانک ، تلفن یا ارائه دهنده خدمات اینترنت است. ممکن است از طریق ایمیل، رسانه های اجتماعی، تماس تلفنی یا پیام کوتاه با شما تماس گرفته شود.

یا اینکه کلاهبردار از شما می خواهد مشخصات شخصی خود را ارائه یا تأیید کنید. به عنوان مثال: کلاهبردار ممکن است بگوید که بانک یا سازمان در حال تأیید سوابق مشتری به دلیل یک خطای فنی است که داده های مشتری را از بین می برد. یا ممکن است آنها از شما بخواهند نظر سنجی از مشتری را پر کنید و برای شرکت در این زمینه جایزه پیشنهاد دهید.

این کلاهبردار ممکن است شما را نسبت به “فعالیت غیر مجاز یا مشکوک در حساب خود” هشدار دهد. ممکن است به شما گفته شود که خرید بزرگی در یک کشور خارجی انجام شده است و از شما سوال می شود که آیا اجازه پرداخت را داده اید؟ اگر پاسخ دهید که جواب نداده اید، کلاهبردار از شما می خواهد کارت اعتباری یا جزئیات بانکی خود را تأیید کنید تا “بانک” بتواند بررسی کند. در برخی موارد ممکن است کلاهبردار شماره کارت اعتباری شما را داشته باشد و از شما بخواهد با ذکر کد امنیتی 3 یا 4 رقمی چاپ شده بر روی کارت ، هویت خود را تأیید کنید.

پیام های فیشینگ به گونه ای طراحی شده اند که اصلی هستند و غالباً قالب مورد استفاده توسط سازمانی را که کلاهبردار وانمود می کند کپی می کند ، از جمله مارک تجاری و آرم آنها. آنها شما را به یک وب سایت جعلی می رسانند که ظاهراً معامله واقعی است اما آدرس کمی متفاوت دارد.

اگر اطلاعات کلاهبردار را بصورت آنلاین یا تلفنی در اختیار فرد قرار دهید، آنها برای انجام کارهای متقلبانه مانند استفاده از کارت های اعتباری و سرقت پول شما استفاده می کنند و در اینجا است که شما در دام کلاهبرداران اینترنتی یا فیشینگ قرار خواهید گرفت اگر شما در دام این کاربران کلاهبردار قرار گرفته شده اید در ادامه به راهنمایی شما پرداخته شده است. 

وکیل کاربلد جرایم رایانه ای فیشینگ

وکیل کاربلد جرایم رایانه ای فیشینگ امروزه با گسترش بسیار دنیایی مجازی، شواهد جرایم های اینترنتی هم افزایش یافته است که کلاهبرداری های اینترنتی نیز بسیار به گوش می رسد.

متاسفانه اطلاعات اکثر افراد جامعه در مورد پرونده های جرایم اینترنتی بسیار کم است از این رو وکلای جرایم اینترنتی شما را از جرایم های که در دادسرا جرایم رایانه ای قابل پیگیری است را راهنمایی خواهند کرد.

وکیل جرایم رایانه ای مانند با سایر جرایم های دیگر متفاوت تر است جرایم رایانه ای شامل طیف وسیعی از جرایم ها می باشد به همین سبب وکیل رایانه ای یکی از مهم ترین شاخه ها در امر وکالت محسوب شود. 

این مرکز با در نظر گرفتن وکیل جرایم اینترنتی که کار اصلی آنها پیگیری پرونده های جرایم اینترنتی است و دارای تجربه کار بالا و کار بلد می باشند و همچنین با طیف گسترده ای از جرایم رایانه ای فیشینگ روبه رو بوده اند به همین دلیل تخصص بالای در این زمینه دارند و به راحتی می توانند از همین رو در برخورد با کلاهبرداران رایانه ای یا اینترنتی مراجعه نمایید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید