مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی جرایم سایبری در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

تخصص مشاور حقوقی جرایم سایبری چیست؟دفتر مشاور حقوقی جرایم سایبری و اینترنتی
مشاور جرایم حقوقی در تهران -1

مشاور حقوقی جرایم سایبری در تهران به شکل مجازی و حضوری ایجاد شده است و خدماتی همچون مشاوره به صورت آنلاین و حضوری در همه امور مربوط به جرایم اینترنتی و تهدیدات سایبری را انجام می دهند و تأمین ادله الکترونیکی و حفاظت از داده ها و حریم خصوصی جزو خدمات مشاوره های حقوقی می باشد.

مشاور حقوقی جرایم سایبری در تهران

تخصص مشاور حقوقی جرایم سایبری چیست؟

تخصص مشاور حقوقی جرایم سایبری چیست؟ تخصص مشاور حقوقی جرایم سایبری به این شکل است که خدمات منحصر به فردی همچون دفاع از متهمین جرایم رایانه ای و طرح شکایت در پرونده جرایم رایانه ای و پیگیری شکایت در دعاوی کسب و کارهای اینترنتی را انجام می دهند. همچنین طرح شکایت در اختلافات یا سوء استفاده از نام دامنه و اقدامات حقوقی در جهت رفع انسداد حساب و ثبت ایده و اختراع جزو تخصص های مشاور حقوقی جرایم سایبری می باشد.

دفتر مشاور حقوقی جرایم سایبری و اینترنتی

دفتر مشاور حقوقی جرایم سایبری و اینترنتی در سالهای اخیر با همه گیر شدن تلفن های هوشمند و امکان دسترسی به اینترنت و حضور دایمی افراد زمینه ای را برای جرایم سایبری بوجود آورده و حضور پر رنگ مردم در شبکه های مجازی و سو استفاده برخی افراد سود جو باعث گسترش جرایم فضای مجازی شده است. دفتر مشاور حقوقی جرایم سایبری و اینترنتی برای مخاطبان ایجاد شده است و یک تیم کاملاً حرفه ای است. اعضای این دفتر را تعدادی از حقوق دانان، وکلای دارای سابقه و متخصصین امور رایانه، متخصصین کشف جرم سایبری و ردیابی اینترنتی، تیم واکنش سریع به حملات سایبری تشکیل می دهند.

این تیم و گروه ترکیب منحصر به فردی را در خصوص پی جویی جرایم و دعاوی سایبری و تحصیل دلیل برای اقامه دعوا و پیگیری قضایی موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات ایجاد کرده است. مشاور جرایم اینترنتی کارهایی همچون اقدامات حقوقی و قبول وکالت در پرونده های مربوط به جرایم رایانه ای و دفاع از متهمین پرونده های اینترنتی را انجام می دهند. شما می توانید با اطمینان خاطر با دفتر مشاوره حقوقی جرایم اینترنتی در ارتباط باشید و از آنها راهنمایی بگیرید و پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشند.

تفاوت عمده پرونده های سایبری با سایر پرونده ها را می توان در عدم آگاهی عمومی نسبت به این گونه جرایم دانست. شاید عموم مردم، اطلاعاتی هر چند ناقص درمورد پرونده های کیفری، تصادفات، قتل داشته باشند و می توان گفت اطلاعات عامه مردم درمورد پرونده های سایبری بسیار کم است. همین مورد سبب شده تا امروزه مشاور حقوقی سایبری یکی از مهم ترین و بروز ترین شاخه ها در امر وکالت محسوب شود و می توانید مشخصات و اطلاعات کامل را از دفاتر مشاور حقوقی دریافت نمائید.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید