مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی جرایم اینترنتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا می دانید مجازات جرایم اینترنتی چیست؟مشاوره با بهترین وکیل پایه یک جرایم اینترنتی

مشاور حقوقی جرایم اینترنتی کسی است که می تواند با تکیه بر اطلاعات حقوقی و دانش فنی در زمینه اینترنت و هک وب سایتها به شما در زمینه مشکلات ناشی از جرایم اینترنتی کمک کند. از جمله کسانی است که در دادسرا های عمومی کشور با تنظیم دفاعیه به سود موکلین خود موضوع دادگاه را به نفع شما به اتمام برساند. علاوه بر این مشاور حقوقی خطاب به مجرمین اینترنتی می گویند که خطر در کمین است مراقب باشید. 

مشاور حقوقی جرایم اینترنتی

آیا می دانید مجازات جرایم اینترنتی چیست؟

آیا می دانید مجازات جرایم اینترنتی چیست؟

سایت police.ir پر است از قوانین و مقرراتی که بر اساس آنها پلیس فتا اقدام می کند. در این سایت کلی به دنبال جرایم اینترنتی گشتم و تنها چیزی که پیدا کردم این بود که رئیس پلیس نظارت بر جرایم اینترنتی در خصوص بحث های مجازات جرایم مربوط به دزدی های اینترنتی گفته اند: موضوع جرایم اینترنتی که مسئله ای مرتبط با پلیس فتا است و بر اساس  قانون آنها می توانند در برابر هر جرایم اینترنتی با شما برخورد جدی داشته باشند.

همان طور که می دانید تشخیص مجازات جرایم اینترنتی از جناب پلیس فتا به همراه مجازاتی که قاضی پرونده های اینترنتی ارائه می دهد صورت می پذیرد. بر همین اساس قاضی پرونده می تواند شما را از حدود مجازات و همین طور اشد مجازات نجات دهد. افرادی که تخلفات اینترنتی می کنند از جمله هک کردن سایت های اینترنتی و دزدی از درگاههای بانکی و خالی کردن حسابهای بانکی افراد بر اساس قانون مجازات سختی پس خواهند دید. 

مصداق برخورد پلیس فتا با جرایمی چون فیشینگ، تحصیل مال از راه نامشروع، دسترسی غیر مجاز به وب سایت های اینترنتی است. اما فیشینگ اینترنتی حرکت جدید برخی از مجرمان اینترنتی است که این قبیل جرایم هم قطعا مصداق برخورد خواهند بود. 

جرائم اینترنتی در کشور ما ممکن است به صورت تلفنی هم باشد. مثلا پیامکی که از طرف بانک جهت تصحیح شماره حساب بانکی شما به شما داده می شود. و یا به صورت جعلی باشد بدین ترتیب که با استفاده از کدنویسی جاوا اسکریپت تغییر آدرس یک وب سایت را باعث شوند. بدین ترتیب از کاربر می خواهد که اطلاعات شخصی خود را تغییر دهد.

رئیس پلیس فتا با استفاده از نرم افزارهای ضد فیشینگ که دارای پروکسی های بسیار قدرتمندی هستند مانع از ورود و هک کردن وب سایت ها می شوند. آنها با افزایش جریمه ها و کنترل شدید و مجازات کافی میزان جرایم را تا حدودی کاهش داده اند.

مشاوره با بهترین وکیل پایه یک جرایم اینترنتی

مشاوره با بهترین وکیل پایه یک جرایم اینترنتی

وکیل پایه یک جرایم اینترنتی امکان طراحی تکنیک ها و تاکتیک های مختلفی را در مقابله با جرایم اینترنتی ارائه می کنند. آنها با استفاده از دانش فنی و دانش حقوقی خود توانسته است خصوصی ترین مسائل مربوطه به جرایم اینترنتی را تشریح کند.

مشاوره جرایم اینترنتی با تذکر به رعایت دقت به آدرس دقیق ایمیل های دریافتی و نگاه دقیق به زمان ورود به حسابهای بانکی خود مثل ایمیل و یا همراه بانک خود  قبل از وارد کردن یوزرنیم و پسورد خود حتما به آدرس اینترنتی وب سایت ها دقت لازم را داشته باشید.

همچنین آنها در رابطه با طرحهای امنیتی اینترنتی می گویند با تداوم اجرای طرح امنیت در حال حاضر همه می دانند که باید راههای دسترسی به درگاههای اینترنتی و حسابهای بانکی افراد را تغییر دهند. چرا که بعضی از این هکرها طوری خودشان را سازمان دهی شده نشان می دهند که انگار همه چیز سر جاش درست است. چون می دانند که پلیس فتا همیشه گوش به زنگ است. 

وکیل جرایم اینترنتی می تواند در مقابل هر تخلف سایبری که رخ می دهد، شیوه های دفاعی بسیار تکنیکی در دفاع از تخلف صورت گرفته اعمال کند. آنها با پشتیبانی از دانش حقوقی خود و همچنین با جمع آوری اسناد و مدارک لازم از میزان جرائم موکلین خود کم کنند. 

در خصوص مشاوره با وکیل پایه جرایم اینترنتی شما می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی استفاده کنید. با یک تماس تلفنی با کارشناسان مربوطه شما به واحد تخلفات اینترنتی ارجاع داده می شوید. 

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید