مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی جرایم اینترنتی به صورت تلفنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی جرایم اینترنتی به صورت تیترواروظایف یک مشاور حقوقی جرایم رایانه ای چیست؟وکیل خبره برای پیگیری انواع جرایم اینترنتی

مشکلات اینترنتی از جمله مشکلاتی است که ممکن است هر آن برای هر کسب پیش بیاید و برای حل این مشکلات افرادی تحت عنوان مشاور حقوقی جرایم اینترنتی وجود دارند که به صورت تلفنی جوابگو مردم هستند و با طمانینه و ملایمت با عزیزان آسیب دیده سخن می گویندو با دانستن مشکل آن ها سعی در دادن راهنمایی هایی که برای آن ها سودمند است می پردازند تا مراجعین آن ها بهتر متوجه موقعیتی که در آن قرار دارند بشوند و بتوانند راحت تر برای انتخاب وکیل تصمیم بگیرند.

مشاور حقوقی جرایم اینترنتی به صورت تلفنی

معرفی جرایم اینترنتی به صورت تیتروار

معرفی جرایم اینترنتی به صورت تیتروار همانطور که دنیا اینترنت در حال بزرگ شدن و گسترش امکانات است جرایم اینترنتی نیز هر روزه در حال بیشتر شدن می باشد. ما در این بخش انواع جرایم اینترنتی را به صورت تیتری فقط نام می بریم.

تهدید به پخش کردن عکس و اطلاعات شخصی فرد از قبیل فیلم و عکس.

گرفتن اسکرین شات از گوشی فردی دیگر که گاها برای باج گرفتن این کار را می کنند که یک جرم کیفری است.

انتشار کد ها و رمز هایی که ب افراد اجاز ورود به سایت هایی رو میدهد که ورود به اون ها غیر مجاز می باشد.

کپی رایت و پخش و انتشار فایل ها و اپ هایی که در اصل پولی هستند و افرادی حق انتشار دهنده اصلی فایل رو پایمال می کنند و این فایل ها روپخش می کنند.

کلاهبرداری اینترنتی از طریق به کار انداختن فروشگاه های اینترنتی برای کلاه گذاشتن سر افراد و تلکه کردن آن ها تحت عنوان فروختن کالا و وسیله که دست آخر کالایی به دست مشتری نمی دهند.

اخاذی از طریق تماس های تلفنی تحت عنوان این که کسی برنده مبلغی شده و خالی کردن حساب بانکی شخص.

بعضی اطلاعات کاملا محرمانه هستند مانند اطلاعات ارگان ها و مکان هایی قبیل مخابرات که برخی دسترسی غیر مجاز به آن ها دارند. گذاشتن شنود و هک گوشی برای بدست آوردن اطلاعات.

نشر اکاذیب و خبر های دروغ درباره برخی افراد سرشناس و خدشه دار کردن وجه عمومی فرد، و از بین بردن حیثیت آن در اجتماع.

وظایف یک مشاور حقوقی جرایم رایانه ای چیست؟

وظایف یک مشاور حقوقی جرایم رایانه ای چیست؟ شاید با خود بپرسید که یک مشاور جرایم اینترنتی چکاری برای شما انجام می دهد. خوب بهتر است که بدانید با بیشتر و بیشتر شدن جرایم در دنیای امروزی مخصوصا دنیای اینترنت احساس وجود مشاوره ها و ،وکیل های اینترنتی شکل گرفت.

و به همین خاطر خیلی وکیل ها شروع به فعالیت در دنیای مجازی کردند.یک مشاور جرایم حقوقی باید علاوه بر اطلاعات حقوقی مناسب حتما باید به اندازه کافی اینترنت سر در بیاورد زیرا که سرو کارش با مجرم های و اینترنتی است و در قدم اول مشاور جرایم با خونسردی کامل و به آرامی تمام قضایا را از فردی که برایش مشکل پیش آمده می پرسد و باید همه حواسش به این باشد که چیزی را جا نندازد. و با توجه به صحبت های شاکی اطلاعات کلی ای را به دست آورد با توجه به آن به نتیجه کلی برسد. و آن را به یکی از وکیل های بخش خود ارجاع دهد. تا آن وکیل به پیگیری جرایم اینترنتی بپردازد. و این موضوع را بدانید که مشکلات اینترنتی انواع گوناگونی دارد و سامانه هایی که به شکل مردم می پردازند چند وکیل خبره دارند که هر کدام روی یکی از جرایم کار می کنند و بیشترین تخصص را در آن زمینه دارند.

وکیل خبره برای پیگیری انواع جرایم اینترنتی

وکیل خبره برای پیگیری انواع جرایم اینترنتی در حوزه جرایم اینترنتی وقتی افراد شاکی بعد از صحبت های لازم با مشاور جرایم رایانه ای به وکیل جرایم اینترنتی ارجاع داده می شوند. تا وکیل های خبره و کار بلد که هر کدام در یکی از حوزه های جرایم اینترنتی مشغول اند با توجه به مشکل مراجعه کننده بتوانند مشکلات مراجعین را به راحتی حل کنند و آن ها را از دلهره خلاص سازند.پس باید در نظر داشته باشید که در زمینه ی جرم و جنایت های اینترنتی شما تنها نیستید ومشاورا و کیلانی دلسوز و خبره در کنار شما هستند.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید