مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی تخریب اطلاعات

آنچه در این مقاله می خوانید...

از تخریب اطلاعات بیشتر بدانیدوکیل کاربلد تخریب اطلاعات در تهران

مجازات های تخریب و آسیب رساندن را می توان جزو بدوی ترین مسائل حقوقی و کیفری در تاریخ دانست که سال های بسیار زیادی جزء جدایی ناپذیر تمدن های گوناگون بوده است. اما شاید حتی از حدود پنجاه سال پیش، صحبت درباره ی تخریب داده ها و اطلاعات امری غیر قابل درک و نامفهوم به حساب می آمد. اما امروزه تخریب سنتی، شکل جدیدی به خود گرفته و نوع رایانه ای آن تبدیل به مشکلی جدی در امور کیفری و حقوق جزا شده است. از این رو در زمینه ی جرایم رایانه ای در سطح بین المللی مطالعات گسترده ای صورت گرفته است. به همین دلیل قصد داریم تا درباره ی مسائل این حوزه و مشاور حقوقی تخریب اطلاعات صحبت کنیم.

مشاور حقوقی تخریب اطلاعات

از تخریب اطلاعات بیشتر بدانید

از تخریب اطلاعات بیشتر بدانید تخریب در لغت به معنی ویران کردن و نابود ساختن است. در امور حقوقی نیز، برای تخریب سنتی و مفهوم رایج آن، تعریف مجزایی صورت نگرفته و آن را برابر با “ایراد صدمه عمدی و مادی که منتهی به نقصان یا از بین رفتن مال یا شیء متعلق به غیر” دانسته است. اما در تعیین و تعریف جرم تخریب اطلاعات و داده های رایانه ای، ارکان دیگری نیز وجود دارند که شاید شبیه به مفاهیم مرسوم و ذکر شده باشند اما در هین حال، تفاوت های قابل توجهی بین آنها وجود دارد.

در کل بنابر توصیه نامه ها و ضوابط منتشر شده ی بین المللی در حوزه ی سایبر، میتوان تخریب اطلاعات را به این صورت تعریف نمود: «هر نوع محو کردن، خسارت زدن، کم ارزش کردن، تغییر دادن و یا متوقف کردن عمدی و بدون حق داده های رایانه ای.» با این حساب، مصادیق بسیار زیادی در ذیل این جرم قرار میگیرند. در داخل کشور نیز طبق قانون جرایم رایانه ای مصوب سال 88، تخریب اطلاعات این چنین تعریف شده است: «هر کس به طور غیر مجاز داده های دیگری را از سامانه های رایانه ای یا مخابراتی و یا حامل های داده، اعم از انواع لوح های فشرده و حافظه های جانبی، حذف یا تخریب یا مختل یا غیر قابل پردازش کند به حبس از شش ماه تا دو سال و یا جزای نقدی از ده میلیون ریال تا چهل ملیون ریال و یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.»

به این ترتیب، بررسی همه جانبه ی آنها، کاری بسیار تخصصی به شمار می آید و نیازمند دانش و تجربه ی لازم در این حیطه می باشد. به همین دلیل در بسیاری از موارد و مشکلات حقوقی، به طرفین پیشنهاد می گردد که از یک مشاور حقوقی و وکیلی کارکشته که سابقه ای درخشان و کارنامه ای موفق در حل پرونده های مربوط به تخریب اطلاعات و داده های رایانه ای و مشکلات فضای مجازی دارند، استفاده شود.

وکیل کاربلد تخریب اطلاعات در تهران

وکیل کاربلد تخریب اطلاعات در تهران امروزه به دلیل مشکلات گسترده ی جامعه، کمتر کسی را می توان یافت که به نحوی درگیر پرونده های قضایی نباشند. از طرفی به دلیل دانش سایبری اندک و ناآگاهی و ناآشنایی اکثر افراد با مفاهیم مربوطه، این مشکلات در حوزه ی رایانه پیچیدگی بیشتری دارند و نیازمند تخصص و تجربه ی بیشتری می باشد. از این رو انتخاب یک وکیل کاربلد و مجرب و مشاوری آگاه به تمامی جنبه های تخریب اطلاعات، که سابقه ای درخشان در این حیطه دارد، یکی از الزامات رسیدن به نتیجه ی مطلوب در این گونه پرونده هاست.

از طرفی با توجه به گسترش دسترسی افراد به اینترنت و فضای مجازی، بر خلاف گذشته می توان بسیاری محصولات و خدمات مورد نیاز را بدون صرف وقت و هزینه ی زیادی، تنها با استفاده از سایت های معتبر و فعال در عرصه ی مورد نظر پیدا نمود. برای پیدا کردن مشاور حقوقی و وکیل تخریب اطلاعات نیز، خدمات اینترنتی بسیار زیادی در دسترس عموم قرار گرفته است. اما انتخاب بهترین شخص در این عرصه، همواره مستلزم دقت کافی مشتریان می باشد.

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید