مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز از کارت

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره برداشت از حساب بدون اطلاعجرم برداشت غیر قانونی از کارت بانکی دیگریمشاوره برداشت غیر مجاز از کارت بانکی

مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز می تواند ما را در حل  مشکلات مربوط به جرایم سایبری و سرقت های اینترنتی کمک کند. جرایمی که با پیشرفت تکنولوژی هر روز به میزان آن افزوده می شود. 

مشاور حقوقی برداشت غیر مجاز از کارت

همه چیز درباره برداشت از حساب بدون اطلاع

همه چیز درباره برداشت از حساب بدون اطلاع برداشت از حساب بدون اطلاع به گونه ای صورت می گیرد که دسترسی به داده ی از دست صاحب حساب  خارج می‌شود .یک روش استفاده از  حساب اینگونه می باشد که افراد سود جو و متقلب با استفاده از دستگاه‌های کارت خوان فروشگاه‌ها و دستگاه های پوز انجام  می دهند. وقتی می خواهید شخصی به حساب شما پول واریز کند نباید کارت خود را دراختیار او قرار دهد و همچنین نباید از کارت خود به صورت کامل عکس بگیرید و برای آن شخص بفرستید زیرا با داشتن کد اعتبار سنجی cvv آن فرد می‌تواند اطلاعات حسابتان را هک نماید.

یکی از روش‌هایی که سارقان فضای مجازی برای سرقت اطلاعات حساب و برداشت غیر مجاز از کارت شما انجام می دهند این است که با استفاده از ساختن سایت های فیشینگ به حساب کارت وارد شده و موجودی حساب شما را برداشت می کنند. منظور از فیشینگ ساختن سایت های اینترنتی فاقد اعتبار می باشد.

این سایت های تقلبی بسیار شبیه نمونه های اصلی هستند ولی با دقت و داشتن اطلاعات کافی می توان از افتادن در دام کلاهبرداران اینترنتی جلوگیری نمود. يه روش تشخیص سایت تقلبی از اصلی این است که سایت اصلی با عبارت «https» آغاز می شود در حالی که سایت های کلاهبرداری با حروف «http» شروع می شود.

روش دیگر کلاهبرداری اینترنتی پیامک ها یا تماس های تلفنی هستندکه خبر برنده شدن شما را در  قرعه کشی بانک می‌دهند و اطلاعات حساب شما را می خواهند. در این مواقع باید ابتدا از صحت این موضوع مطمئن شوید، سپس اقدام به دادن اطلاعات کنید. هيچگاه نباید اطلاعات شخصی و مهم خود را بر روی دستگاه رایانه یا گوشی همراه خود ذخیره کنید زیرا هکرهای ماهری هستند که ممکن است با هک کردن گوشی و رایانه ی شما به این اطلاعات دست پیدا کنند. 

جرم برداشت غیر قانونی از کارت بانکی دیگری

جرم برداشت غیر قانونی از کارت بانکی دیگری برداشت غیر مجاز از کارت راحترین روش کلاهبرداری است که افراد کلاهبردار با دسترسی به اطلاعات حساب انجام می دهند. هیچ گاه نباید رمز را به همراه  کارت خود نگه داریم زیر در صورت سرقت کارت  موجودی حساب نیز از بین خواهد رفت. 

جرم برداشت غیر قانونی از کارت جزء جرایم رایانه ای محسوب می شود. جرایم  رایانه ای و اینترنتی روز به روز در حال افزایش میباشد. به طوری که در سال گذشته 64درصد جرایم سایبری مربوط به برداشت های  غیر مجاز اطلاعات بانکی ورمز دوم است. به همین دلیل پلیس فتا به منظور جلوگیری از این جرایم سایبری افراد را به رعایت این نکات ملزم می داند :مراجعه به بانک ودرخواست رمز یکبار مصرف موقتی. دانلود نکردن نرم افزاراز شبکه های اجتماعی نا مشخص. وسوسه نشدن در مقابل پیام‌هایی که از طرف شبکه های اجتماعی مبنی بر برنده شدن اشخاص دارد. تغییر رمز اول ودوم و فعال کردن پیامک برداشت از حساب. راه حل دیگری که می‌توان برای جلوگیری از دسترسی کلاهبرداران استفاده نمود این است که افراد برای خریدهای اینترنتی از کارت عابر جداگانه ای استفاده کنند.

مشاوره برداشت غیر مجاز از کارت بانکی

برداشت غیر قانونی از کارت جزء جرایمی می باشد که در حال افزایش است. پیگیری این  گونه جرایم اینترنتی مربوط به پلیس  مبارزه باجرایم سایبری می شود. به منظور جلوگیری از سوء استفاده ی کلاهبرداران اینترنتی باید با آگاهی کامل از فضای مجازی در آن حضور یافت . 

قانون گذار برای مجازات اینگونه افراد قوانین دارد که از جمله ی آن می‌توان به حبس تا چند سال و همچنین پراخت جزای نقدی و بسته به نوع جرم قاضی می تواند هر دو مورد را در باره‌ی  این افراد انجام دهد. افراد باید سواد بانکی و رایانه ای خود را به منظور جلوگیری و کوتاه کردن دست کلاهبرداران از حساب هایشان بالا ببرند تا کمتر شاهد اینگونه جرایم باشیم. 

محمدرضا نصراللهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمدرضا نصراللهی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 09129152457

  شماره تماس ثابت: 02144003048

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: info@yasra.law

مجموعه یسرا شما را به دریافت بهترین خدمات حقوقی تخصصی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید